Lefery

Ár:   €60   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2014. november 3.

Ár:   €60
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regenerálást és táplálást igénylő bőrre. Az öregedés látható jeleire: ráncokra, apróbb vonalakra, a bőr feszességének és rugalmasságának visszanyerésére, sápadt bőrre. Minden bőrtípusra. Parabént nem tartalmaz. A krém nem képez zsíros réteget a bőrön, ideális alapot biztosít a sminkhez.

vikusz57

2016. június 28.

Nagyon szertem ezt a krémet jól felszívódik,hidratál,fényvédő is van benne tömörebb bőr a ránctalanító hatás sztem kortól is függ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 28.

tothannus

2016. május 6.

Sziasztok!
Ma reggel érkezett meg a várva várt krém. Nagyon zavarnak a homlokomon lévő mély ráncok, a szám körüliek, illetve a szememnél sem ránctalan a helyzet :) Valóban működik!! A homlokomon jelentősen javult a helyzet, a szememnél is. Egyedül a mosolygásos ránc feltöltődése nem annyira látványos, de,mint mondtam, még csak reggel használtam, illetve most kentem fel az éjszakait. Írok majd a további változásokról is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Sziasztok!

kerzo

2016. április 21.

Romain Lefery professzor Nobel-díjas áttörését a bőrfiatalításban: ezzel csak az a gond, hogy Lefery prof nem létezik, ahogy írják a United States Dermal Institute, ahol dolgozik, szintén nem létezik, az arcképe pedig egy stockfotó-ügynökségtől származó kép. A csodaszer mindenesetre 35 ezer helyett CSAK MA 19 ezer forint, utánvéttel rendelhető. Kicsit TVshopos nem?
Ezek után TE megvennéd? Mennyire hiteles cég? Mi lehet benne? Az ami a dobozon????

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 21.

bacardi1968

2016. április 4.

Most két hete használom.A böröm egyébként száraz,vizhiányos,ennek ellenére igy közel az ötvenhez nagyon kevés ráncom van.Nos,most a második héten ugy látom,hogy a ránctalanitó hatását még nem fejtette ki,viszont tényleg sokkal feszesebb az arcböröm.Egyenlöre elégedett vagyok vele.Ami nagyon nagy elönye,hogy Itt Ausztriában is 3 napon belül hozzá lehet jutni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 4.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Collagen Amino Acids, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.