Les Senteurs Gourmandes

Ár:   €15 és €27   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: via0408, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 6.

Ár:   €15 és €27
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml

A Vanille De La Réunion egy uniszex, orientális-vaníliás illat, mely a 2000-es években került piacra.

Illatjegyek: bourbon vanília, mexikói vanília, madagaszkári vanília, fehér pézsma, karamell, só, vaj

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rose

2021. november 11.

Online rendeltem, úgyhogy izgultam, mennyire passzolunk össze. Nagyon szeretem a karamellás-vajas gourmand illatokat, várható volt, hogy nem fogok csalódni, szerencsére így is lett. A vaj és a karamell rajtam nem olyan hangsúlyos, mint reméltem, egyértelműen dominál a vanília. A tartóssága, hatósugara szuper, egy fújást fél nappal később is érzek magamon. Ár-érték arányban verhetetlen, csak győzzem elhasználni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Limonene
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.