Levendárium

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Levendárium szaküzlet, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. december 6.

Lelőhely:   Levendárium szaküzlet, online
Kategória:   Testápolók

A Levendárium Virágos Női illatkeverék domináns jegyeit magán viselő, aromaterápiás tisztaságú bőrápoló és -tápláló testápoló olaj, melyet elsősorban hölgyek részére álmodtak meg. A pálmarózsa és rózsageránium illóolajok rózsás alapjegyei segítenek szunnyadó nőiségünk felébresztésében, stimulálják érzékeket.

Ár: 3500 Ft Foxposttal , Eladó: turquoise_pianist
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Foxpost csomagautomata
Ár: 2000 , Eladó: galivali
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: Előre utalás után foxpost, posta, személyes átvétel Érden vagy a Petőfi híd budai hídfőjénél
Pávácska

2019. november 29.

Kellemes, finom illatú, tökéletesen hidratáló és maradéktalanul felszívódó olaj. A bőröm puha és hidratált lesz tőle, de nem marad olajos tapintású. Külön kiemelném a pumpás adagolást, mert nagyon megkönnyíti a használatot. Én fürdővízbe is használom fürdőolajként, elég belőle néhány pumpálásnyi a vízbe és máris az egész lakást belengi a finom illat. Nekem nagy kedvencem lett. Szerintem a többi terméküket is ki fogom próbálni (Beauty Box szerzemény)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.