Levendárium

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Levendárium szaküzlet, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: nellik, Módosítva: 2020. március 30.

Lelőhely:   Levendárium szaküzlet, online
Kategória:   Testápolás

A Levendárium Virágos Női illatkeverék domináns jegyeit magán viselő, aromaterápiás tisztaságú bőrápoló és -tápláló testápoló olaj, melyet elsősorban hölgyek részére álmodtak meg. A pálmarózsa és rózsageránium illóolajok rózsás alapjegyei segítenek szunnyadó nőiségünk felébresztésében, stimulálják érzékeket.

Ár: 1000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve előreutalást követően posta vagy Foxpost
Ár: 3000 , Eladó: szabiina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Kiskőrös, fizetés: Személyes átvétel és posta lehetséges, fizetés banki átutalással

Katouche

2020. március 17.

KM Boxos szerzemény, én is nedves bőrbe masszírozom, pozitívum, hogy gyorsan felszívódik. Az illata erős, de kellemes, a pumpával könnyen adagolható. Selymessé teszi a bőrt, és pl. edzés utána nagyon jól esik bemasszíroznom a végtagjaimba! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

Faustine

2020. március 7.

Nagyon jól felszívódik, szépen hidratál, kellemes illatú, nem irritál. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Enne

2020. február 13.

Update:
Brrr.... egyre elviselhetetlenebb az aromája. Párom is megjegyezte, hogy furcsa. Száraz réti virágcsokor mellett időnként iszapos halszag is feldereng benne.

2020. január 31.
Beauty box-os szerzemény. Nemrég vettem csak elő, először testápolóba kevertem, ahogy itt előttem is írta valaki már. Nagyon kellemes, réti virágcsokor illatot kölcsönzött, és valóban nem maradt meg tartósan az illat. Az összekevert testápolóból is elillant néhány nap után. Ma reggel viszont töményen használtam a könyökömre. Szépen eloszlatható, és hamar beszívódott, egy ideig finom volt az illata is, de néhány óra múlva nagyon furcsa lett, majdnem kellemetlen, penészjellegű, száraz fű, vagy mintha a virágcsokor megfonnyadt volna. Négyest adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Update:

TamaraS

2020. január 31.

KM dobozban volt és nekem is nagyon bejött. Kellemes az illata számomra, hamar felszívódik és hatásos is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

RIldiko

2020. január 31.

Beauty Boxban volt. Sajnos engem szörnyen irritál az illata, mindenhogy próbáltam. Ha csak a lábamra kenem akkor is ezt érzem órákon át. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Irudi

2020. január 17.

Beauty Boxban jutottam hozzá. Imádom <3

Vizes bőrre kenem fel, és bár az illata nem tartós, ameddig érezni lehet, addig mennyei.
És a hatása...! Soha nem éreztem még ilyen puhának a bőrömet. Legszívesebben állandóan taperolnám, annyira puha lesz tőle!
Szerintem elég lenne 2-3 naponta használni (így tovább is kitartana az üvegcse...), de már úgy rákattantam, mint vmi drogra: alig várom, h fürdés után magamra kenjem, és fenntartsam ezt a babapuha bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Beauty Boxban jutottam hozzá. Imádom <3

Makk Zsuzsó

2020. január 9.

Illatmentes testápolóba keverve használom, hamar felszívódik, az illata viszont olyan sokáig nem marad meg. Viszont amíg érezni, addig tényleg stimulál. KM boxban volt, szívesen elhasználom, bár nem hinném, hogy ha elfogy, rohanni fogok utánpótlásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

TamaraS

2019. december 27.

KM dobozban volt és nagyon megszerettem. Hatása és az érzet amit ad használat után nagyon jó, nem hagy ragacsos érzetet sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

PirosAnya

2019. december 22.

Csak szuperlativuszokban tudok beszélni róla. Imádom az illatát, az érzést,amit hagy a bőrömőn,szívem szerint önteném magamra, annyira jó. Max pont!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

Viki9727

2019. december 21.

Nagyon jó illata van, gyorsan beszívja a bőröm. Nagyon kevés kell belőle, nem hagy ragacsos érzetet, és még másnap is érzem a bőrömön az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Geraniol, Limonene, Linalool

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.