Best of Beauty 2019

Libero Baby Care

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   64 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilani, Módosítva: 2012. október 12.

Kiszerelés:   64 db
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Nyugtató repcemagolajjal
  • Parfüm-, színezőanyag-, parabén- és alkoholmentes.
  • A Libero gyengéd, parfümmentes termékei a gyermekek és a környezet igényeinek szem előtt tarásával készülnek, Nordic ECO címkével rendelkeznek.
  • isszazárható műanyag kupakja révén hosszan megőrzi a termék minőségét.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ella

2017. május 19.

Ez is olyan, mint a nem Prémium Libero kendő: drága, száraz, vékony, csak dörzsölni lehet vele az érzékeny babapopsit. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

kispajkos

2017. április 20.

Összességében szeretem ezt a törlőkendőt. Maga a kendő anyaga nagyon jó, a mérete lehetne picit nagyobb. Eléggé nedves, praktikus a visszazárható fedél, nem szárad ki a kendő, pedig már 2 hete megbontottam (főként utazáskor használjuk). A fiam bőre nem érzékeny rá. Az ára lehetne valamivel alacsonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Rony

2014. augusztus 11.

Hát ez a kendő egy tragédia. A kisfiamnak vettem, de nem lehet popsit törölni, mert annyira szárazak a kendők, hogy nem törli le a dolgokat...
Én nem tudom, hogy én fogtam ki egy rossz csomagot, vagy ez tényleg ilyen szörnyű, mindenesetre többet ilyet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Bajbus

2014. július 2.

Hát, összetevők ide vagy oda, elég picik meg vékonyak a kendők, és a 64db nagyon hamar elfogy. Ez a második fajta Libero törlőkendő próbálkozásunk, és egyben az utolsó! Összességében három csillagnál nem tudok többet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

gizidili

2014. február 20.

Majdnem tökéletes. Nagyon jók az összetevői, ez csillagos ötös! De ha nem akciós, akkor kimondottan drága (699 Ft a 64 db), és ami nem tetszett, hogy méretre picik a törlők, így többet kell belőle használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 20.

dorcsiii

2013. november 7.

Nagyon szeretem, kellően nedves, erős kendők. Nagyon szép összetevőkkel! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Nagyon szeretem, kellően nedves, erős kendők. Nagyon szép összetevőkkel! :-)

huncutka

2013. április 2.

szeretem ezt a baba kendőt, első sorban azért választottam ezt, mert könnyen visszazárható, illata... hát szerintem nincs tehát sajna nem az a csodás babaillat. Viszont kellően nedves és jó minőségű kendők.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate