Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azur, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

jibjab

2013. március 21.

Én is sajnálom, mert jónak tartottam. Reggelre nagyon szépen kisimúlt a bőröm tőle és más Retinolos készítménnyel ellentétben nem irritált. A kiszerelését meg kellett szoknom, bár kétségtelen előny, hogy nem kellett kézzel belemászni. Most akartam venni és akkor szembesültem vele, hogy már nincs. Kár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

Cicaki

2012. július 8.

Nagyon sajnálom hogy megszűnik itthon, biztos kevesen vettük. Nem tudom mennyire ránctalanít, hiszen csak megelőzésre használom, de eddig ez tetszett a legjobban az éjszakai krémek közül. Egyetlen negatívuma, hogy ha nem használom egy ideig, beleszárad a krém a kinyomó csőrbe, de nagyon higénikusnak találom a csomagolást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

hopihe212

2011. április 14.

1,5 éve használom én is és bizton mondom, hogy a szememnél az enyhe ráncokat eltüntette és finom puha tapintású tőle a bőröm. Sajnos aknés vagyok, de még a pattanásaim mértékét sem erősítette. Elvileg közvetlen szem környékére nem szabadna kenni, de én oda is kenem és semmi féle problémát nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 14.

edina.soos66

2010. november 1.

Megbízható ránctalanító

Na nem csodaszer, de garantáltan segít a bőr öregedésének lassításában. Évek óta használom, és a bőröm állapota az idő múlásával láthatóan nem romlik. Megfelelően hidratál, puhává teszi az arcbőrt. A kisebb ráncokat kisimítja, és hiszem, hogy nagyobbak nem csak a genetikailag szerencsés bőrtípusom miatt nem alakulnak ki, hanem a kedvenc arckrémem hatására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2010. november 1.

Megbízható ránctalanító

Antioxidánsok: Retinol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Retinol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Retinol a I v

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).