Lilliputz

Ár:   300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: málnamánia, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

adrikanemeth

2013. július 1.

Egyszerűen imádom! :) Puha, lágy, enyhén lilás-rózsaszínes csillogó színbe burkolja az ajkaim. Az illata pedig igazán gyümölcsös. Szuper az összetevőlistája! Nekem csak a fényvédő hiányzik belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

Szappan&Bubii

2013. május 17.

Hihetetlen, de az én ajkaimon csodát tesz.
Nagyon szépen néz ki. Imádom, hogy csillog, ez amolyan 'elegáns' ajakápoló, emellett jól hidratál. Már egy jóideje megvan, de csak akkor figyeltem fel rá, amikor itt K.M.-án rátaláltam, és láttam a sok pozitív kommentet, és eszembe jutott, hogy ,,Jé! Ez a termék nekem is megvan! :D" Onnantól ezt kezdtem el használni. Elégedett vagyok vele. c: Este bekenem vele a szám és reggelre nagyon puha lesz.
Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

Hihetetlen, de az én ajkaimon csodát tesz.
Kell ennél több? :)

happyend

2013. április 25.

Kicsit keményebb állagú az átlagos ajakíroknál, viszont nagyon kellemes illata van és az enyhe színezese is tetszetős. Nem old meg minden problémát, de nem is erre találtak ki, rutinkrémezesre teljesen megfelel gyereklelkű felnőtteknek is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

kazlas

2012. augusztus 21.

Nem rossz, általános ajakápoló, a téli rettenetes, repedős, vérzős kiszáradásra csak olaj a tűzre. Alapjáraton pedig nagyon jó, illata az csodás(szívesen megennem :D :D), a csillogása is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

sheetmusic

2012. június 13.

Személy szerint imádom a gyerekkencéket...:$ Ezt pedig kifejezetten:) Finom illata van, szépen ápol, csillog is, szóval nálam ötös:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

kawa.kriszta

2012. április 17.

Látom nem csak a kislányok kedvence! Én a kislányomnak vettem, nagyon szereti. Fini az illata ( nekem inkább a meggyre hasonlít), a színe pedig diszkrét. ÉS bármikor én is szívesen felkenem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

petrevici

2012. február 26.

A lányom imádja.Szerintem is jó kis ajakápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

A lányom imádja.Szerintem is jó kis ajakápoló.

málnamánia

2012. január 5.

Rossmann-ba volt leárazva,és vettem egyik munkatársam kislányának,aztán muszáj volt magamnak is vennem,mert nagyon kiváncsi lettem milyen színe és illata lehet,mivel cseresznyés,és olyanom még nem volt. Nem bántam meg,mert nagyon jó mind a kettő. Sötétebb lila színe van,de nagyon szép felkenve. Kolléganőm kislánya is olyan élvezettel kente...öröm volt nézni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate