Best of Beauty 2019

Lily Lolo

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: emakeupkft, Módosítva: 2013. szeptember 19.

• üde és könnyű textúrájú
  • egész nap tartós
  • olajmentes, nem tömíti el a pórusokat

Lily Lolo Ásványi Arcpirosító Beach Babe árnyalat
Ár: 4250 , Eladó: szyrup
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Fonyód, fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
dzsanki

2018. február 23.

Elsősorban a szép incije miatt vettem, 3 zöld összetevős mindössze, nem szárít, tartós, gyönyörű a színe, nekem a doll face van meg, és nagyon nagyon csillámos, de mégis természetes hatású, nappalra is lehet használni, nagyon kevés elég belőle egyszerre. Mivel nem préselt pirosítóról van szó, azt fontos hansúlyozni, hogy porzik, tehát megfelelő ecsettel kell felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

anneshirley

2016. június 1.

Őszintén szólva nem rajongok a por állagú sminkekért, mégis egyre gyakrabban nyúlok értük, mert kevésbé hajlamosak arra, hogy irritálják a bőrömet a mostani érzékeny, gyulladásokra hajlamos állapotában. Ez igaz erre a pirosítóra is, ráadásul a szín szép és tartós, és nagyon kevés kell belőle, úgyhogy elégedett vagyok. Egy kompakt terméket persze sokkal kényelmesebb használni, de ezt is meg lehet szokni. Van egy zárható retesz a dobozban, ami megakadályozza, hogy a cucc kiszóródjon, szóval ezzel sincs probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

tunderlany

2015. január 27.

Pigmentált, de kicsit nehéz eloszlatni a bőrön. Így a reggeli rohanásban inkább más termékekhez nyúlok, de néha elő szokott kerülni, ilyenkor meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

meaviolet

2013. augusztus 4.

Egy szaténfényű rózsaszín darabom van, tényleg könnyű textúrájú, szépen felveszi az ecset, megfelelően pigmentált, azonban a tégelyével nem vagyok kibékülve, ha nem állítva tároljuk, szóródik ide-oda.

Részletes teszt képekkel: http://nailpolishmaniac.blogspot.hu/2013/08/lily-lolo-candy-girl-pirosito-teszt.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491