Lily Lolo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: emakeupkft, Módosítva: 2013. szeptember 19.

• természetes, egészséges külsőt biztosít
  • az aktív hatóanyagok szabályozzák a bőr olajtermelését
  • áttetsző és világos, a szín építhető
  • olajmentes és nem tömíti el a pórusokat

lzsoficim

2020. február 3.

A South Beach árnyalat tulajdonképpen narancssárga...de komolyan..sztem nem bronzer, hanem narancsos szemhéjpúder :D
Nyárra vettem, mikor picit barnultabb vagyok a hófehérhez képest, de nem nyerte meg a szívem.
Gondolkodtam a Waikiki színen is, hiszen az szól hófehér bőrre, de az meg nem matt, illetve képeken annak meg színe sincs semmi, s most már picit bizalmatlan is lettem a bronzosító-vonallal, hiába szeretem a márka többi termékét.
Egy extra pontot azért kap tőle, a meseszép összetevők, állatkísérletmentessége miatt, de ennyi sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492