Lily Lolo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: emakeupkft, Módosítva: 2013. szeptember 19.

• természetes, egészséges külsőt biztosít
  • az aktív hatóanyagok szabályozzák a bőr olajtermelését
  • áttetsző és világos, a szín építhető
  • olajmentes és nem tömíti el a pórusokat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szali1971

2022. május 12.

A South Beach nevűt használom. Elég fehér bőrű vagyok,de rajtam nagyon szép színe van. Iszonyú pigmentált, úgyhogy tényleg nagyon pici kell belőle. Kicsit macerás,hogy a tetejébe kell kiönteni a port és onnan felvinni az ecsetre,de megszokható. Mindenmentes, tartós, 100 évnyi adag. Ha ilyesmire vágysz, próbáld ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 12.

lzsoficim

2020. február 3.

A South Beach árnyalat tulajdonképpen narancssárga...de komolyan..sztem nem bronzer, hanem narancsos szemhéjpúder :D
Nyárra vettem, mikor picit barnultabb vagyok a hófehérhez képest, de nem nyerte meg a szívem.
Gondolkodtam a Waikiki színen is, hiszen az szól hófehér bőrre, de az meg nem matt, illetve képeken annak meg színe sincs semmi, s most már picit bizalmatlan is lettem a bronzosító-vonallal, hiába szeretem a márka többi termékét.
Egy extra pontot azért kap tőle, a meseszép összetevők, állatkísérletmentessége miatt, de ennyi sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492