Lily Lolo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: emakeupkft, Módosítva: 2013. szeptember 19.

• kaolintartalmának köszönhetően kivételes fedést biztosít
  • az aktív hatóanyagok szabályozzák a bőr olajtermelését
  • halvány matt hatású
  • építhető
  • olajmentes és nem tömíti el a pórusokat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anneshirley

2017. január 22.

Porhoz képest meglepően jól fed és rajtam tartós is, de a színválaszték miatt csak 4 csillag. A két világos árnyalat NAGYON világos, még az én hófehér bőrömnek is, viszont a következő szín már egy picit sötét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Agnessa

2016. augusztus 8.

Ajjjhhhh...imádom!!!! <3 Annyira örülök, hogy eltakarhatom a problémás arcbőröm (rozácea + néhány gyulladt pattanás + pigmentfoltok) úgy, hogy közben nem teszek a fejemre semmi károsat és nem ártok vele!! Megvárom, míg reggel a hidratáló krém kicsit beivódik a bőrömbe és utána rögtön ezt viszem fel. Gyönyörűen mattít és szerintem igen jól fed.
Ez a kiszerelés nekem kb. másfél hónapig volt elég, de mindenképp ragaszkodom hozzá, hogy továbbra is ezt használjam.
Őszinte leszek: kb.fél nap elteltével újra kell púderezni az arcom, de szerintem fixálóval ez is kiküszöbölhető.

Update: Alá többféle hidratáló krémet kipróbáltam, de ami nekem a legjobban bejött: Ilcsi csipkebogyós hidratáló krémje!! Utána KAP ecsettel tökéletesen szépen eloszlatható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

VirikeM

2014. április 14.

Mindent visz!!!!Sosem hittem volna,hogy természetes termék ilyen fedésre képes,simán olyan mint egy púder alapozó,csak sokkal jobb!!!Magában is szuper,sietős reggeleken,ha csak épp hogy belemártom a kubukimat akkor is jobban fed mint egy bb krém!A tökéletes sminkem pedig mindig ezzel kezdem,majd jöhet az alapozó,bronzosító pirosító,s a végén a befejező púder,ezek természetesen mind lily lolo termékek. Eszméletlen meddig bírják...pedig valamiből csak mintám van,s még mindig azt használom,pedig az első rendelésem tavaly októberben volt. Az arcom gyönyörű...s nem látszik,hogy rajtam van...még is kiválóan fed!Bárcsak hamarabb rájuk találtam volna.
Több reklám kéne...a márka szinte ismeretlen a magyar köztudatban...én is a barátnőmtől tudtam meg,hogy létezik,pedig ezeket a csodás termékeket mindenkinek meg kéne ismerni!!!Egyetlen hiba ha ezt lehet annak nevezni,hogy kell hozzá a kubuki ecset,de szetben rendelhető,s úgy árban is megéri,szóval ez nem von le az értékéből.Csillagos5ös!!!!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Fényvédők: Zinc Oxide
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499