Lily Lolo

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 11.

Kontúrozáshoz, kiemeléshez ásványi alapú kontúrozó duo.

agica10

2016. június 22.

szeretem, az arccsont alá teszem csak fel, majd az almácskára pirosító kerül, a világosabbat csak ritkábban használom, szerintem fiatalít optikailag, a kozmetikusom szerint azonban nem menô fényleni, kivéve plázacicáknak... nem csodaszer, lehet nélküle élni, de nem bántam meg, hogy megvettem. könnyû vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil
Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.