Lily Lolo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: emakeupkft, Módosítva: 2013. november 18.

A duban két egymással komplementer, extra tartós árnyalat található. Selymes textúrájó, gyengéd, természetes formulájú. Jojobolaj tartalmának köszönhetően ápolja és hidtatálja a bőrt.

caribe

2015. március 23.

CSALÓDÁS, csupa nagy betűvel. A szép összetevők és amiatt, hogy nem irritálja a szemem kap két csillagot. Chic Nudes áranyaltban van, azt hittem,hogy lesz két szép matt szemfestékem, de semmilyen színt nem tudok belőlük kicsikarni, szinte semmilyen pigmentációval nem rendelkeznek legalábbis olyannal nem, mint amire számítottam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.