Lily Lolo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: emakeupkft, Módosítva: 2013. szeptember 19.

• az aktív hatóanyagok szabályozzák a bőr olajtermelését és gyógyító hatással is bírnak
  • bársonyos, matt utóérzetet hagy maga után
  • olajmentes és nem tömíti el a pórusokat

Lily Lolo Korrektor Nude színben
Ár: 3800 , Eladó: szyrup
Állapot: új, 1-szer próbált, Helyszín: Fonyód, fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
 Lily Lolo Ásványi Alapozó szett (9db) + ajándék kabuki ecset
Ár: 16000 , Eladó: szyrup
NBetti2000

2014. december 14.

Nagyon jó korrektor. Ők az egyetlen aki elfedi az orrom körüli pirossagot és nem emeli ki a száraz részeket, borhibakra is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 14.

VirikeM

2013. november 15.

A legjobb korrektor amit eddig próbáltam....tökéletes fedés.....a garniert simán kenterbe veri és még akkor az összetételt nem is néztük!!Csillagos 5ös!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Trixi

2013. október 29.

A zöldes színűt próbáltam ki a piros ereimre, a márka korrektor ecsetével, hát, több réteget kellett felvinnem a teljes fedésig, azután (mivel alapozót nem használok) púdert vittem fel (Shiseido) a bőrömhöz közeli árnyalatban, de nagyon nehezen fedte el a világos korrektort. Nem tudom, hogy mennyire hasznos, igazából ennyi púderrel korrektor nélkül is eltüntetem a csúnyaságokat szerintem. Nem hiszem, hogy sűrűn használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 29.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, CI 77492

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.