Lily Lolo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2015. február 20.

Természetes és krémes szemhéjalap, mely segít korrigálni a  szem alatti karikákat és a szem környéki elszíneződéseket is. Tőkéletes alapot nyújt a szemhéjpúdernek, extratartóssá téve azt. megakadályozza, hogy a festék összegyűljön a redőkben.

Tvylvis

2017. augusztus 27.

Nincs zsíros vagy rejtett szemhéjam, általában önmagukban is jól tartanak a szemhéjfestékek. Inkább arra van szükségem, hogy az átlátszó pici ereket takarja valami (nagyon világos a bőröm). Ez a termék többet árt, mint használ. Túlságosan zsíros állaga van, még nagyon vékonyan eloszlatva is pár órán belül festékestül csíkokban összegyűlik a szemhéjon. Ez mindkét színre ugyanúgy igaz. Szem alatt a bézses szín még jó lenne halvány színkorrekcióra, de az állaga annak ott sem az igazi. Sajnálom, mert a kiszerelés nagyon jó, kompakt, jól záródik és még a tükör is jól használható. Többszöri próbálgatás után kuka lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Szilo

2017. március 26.

Valamit biztosan én csinálok rosszul, de nekem a zsíros és pluszban rejtett szemhéjamra ez a termék nem megfelelő. Nálam pár órát sem bír ki melegben és csúnyán összegyűlik a szemhéjfesték a ráncba :( Én is bézs oldalát használom inkább a terméknek, de minőségbeli változást az sem hoz, ha a sárga oldallal dolgozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 26.

adryennbeauty

2014. július 1.

Én elégedett vagyok ezzel a termékkel.
Mivel eléggé zsíros a szemhéjam, így elég nehezen találok megfelelő szemhéjalapot, ami teljes egészében kibírna egy teljes napot. Ez a termék nem teljesít rosszul.
Inkább a bézs árnyalatot szoktam használni.
A sárga árnyalatot akkor használom, amikor fáradtabb reggeleken elkel egy kis segítség a szemem alá, a karikák ellen. Olyankor is egy kicsit keverve a bézzsel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Én elégedett vagyok ezzel a termékkel.
Inkább a bézs árnyalatot szoktam használni.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol