Lime Crime

Ár:   5740 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   2,6 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakkrém, ami teljesen mattra szárad. Érintésálló és nagyon strapabíró.

7 árnyalatban kapható

Lime Crime Velvetines REPLIKA
Ár: 1000 Ft , Eladó: nezili
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel/foxpost
Ár: 3500 Ft , Eladó: hfruzsinaaa
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Nagykáta, fizetés: Posta
Boudica

2019. május 29.

Több árnyalat is megvan. Nagyon szép, pigmentált színei vannak igazi matt finish-el, az illata pedig nagyon kellemes. Amit nem annyira szeretek benne, hogy eléggé szárít és középen viszonylag gyorsan kopik, főleg a sötétebbek, így azokra figyelni kell. Összességében viszont örülök, hogy rátaláltam, gyakran nyúlok utánuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

candy28

2019. május 21.

Cupid árnyalatban van meg, egy nagyon szép rózsaszín árnyalat. A színe szép. Pigmentált. A csomagolása igényes és szép. Ami miatt viszont megy le a minusz 1 csillag az a tartóssága. Nagyon figyelnem kell a felkenésre, mert foltos néhol, ott pici réteget még húznom kell rá. Valamint amikor le szeretném szedni a sima micellás víz leszedni könnyen. Kylie-s rúzsomat még a nap végén is olajos lemósóval szedem le, annyira tart. Na és kisebb kiszerelés is, mint a többi rúzs. Kedvezményes áron lehet veszek a jövőben, de teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Maja77

2019. május 17.

Nagyon szeretem a Lime Crime Velvetines rúzsokat. Hibátlan pigmentáció, teljesen matt finish. Csak ajánlani tudom! Egy kis hidratálást igényel felvitel előtt, de ha az megvolt, akkor simán fent marad egész nap. (Nálam épp eladó a Shroom árnyalat, ha valakit érdekel, sajnos mellényúltam a színválasztásnál :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Azalea

2019. április 3.

Angliàból rendeltem egy csomagot és ajàndékba küldték ezt a rúzst, egy nagyon élénk matt pink àrnyalatban. Előszőr nagyon lelkes voltam, könnyed jó érzés viselni, tartós, nem csúszkàl, nem szàrìt. Ami miatt mégsem rendeltem eddig több szìnben;a közepe egy idő utàn elkezdked kopni, próbàltam javìtani, de akkor valahogy màr túl vastag lesz a festék, nem szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Meli47

2019. március 20.

Sajnos nekem nem vált be😔. A beet it és a cashmere árnyalat van meg. Rajtam tiszta foltos a meglévő sötétebb szín, és annyira ragad, hogy szinte használhatatlan, tovább is adtam egy barátnőmnek. A halványabb cashmere, már könnyebben szárad, de ő is sokáig ragadós marad, viszont legalább nem foltos, vagy csak a világossága miatt nem feltűnő. A másik nagy nagy hibája, hogy egyáltalán nem tartósak.. még egy ivást is nehezen vészelnel át rajtam. Pedig az itt lévő sok jó vélemény inspirálta a vásárlást. A pozitívum amit mondani tudok róluk, hogy különleges, szép színek vannak, illetve hogy nem szárítják az ajkakat. Ár-érték arányban egyáltalán nem éri meg sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Hatshepsut

2019. február 22.

Imádom őket, bár talán ezek a leginkább szárító matt rúzsaim. Gyönyörűek, nagyon pigmentáltak és baromi tartósak. Egész nap az ajkaimon maradnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Dortya

2019. február 19.

Teljesen elégedett vagyok vele, nagyon szeretem :) 6 árnyalattal rendelkezem, abból csak 1 nem teljesít olyan jól, aki a Raven. Ceruza nélkül nem ajánlom a nagyon sötét Lime Crime rúzsokat mivel elég rakoncátlanok. Az összes többivel maximásilan meg vagyok elégedve, ha bárki gondolkozik a megvásárlásulon, akkor nagyon ajánlom mert tényleg jó vétel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

akirarn

2019. január 27.

Buffy büszke tulajdonosa vagyok, hála egy nagyon kedves KM-es eladónak. :)
Rajtam (világos, inkább meleg tónusra hajló bőr) egy gyönyörű, középbarna árnyalat.

Mint Jeffree folyékony rúzsainál, itt is fontos kihangsúlyozni, mennyire minimális mennyiség is elég az ajkak teljes elfedésére. Mivel ez a formula annál jóval folyékonyabb, kissé nehéz precíznek lenni vele - számomra legalábbis -, azonban az applikátor kellően picike, ami segít. Bele kell jönni szerintem.
Ha vékony rétegben kenjük fel - amit én erősen ajánlok MINDEN erősen pigmentált folyékony rúzsnál-, nagyon kényelmes viselet, meg sem érezni, hogy akármi van a szánkon, hozzáérve pedig puha felületet kölcsönöz.
Úgy vettem észre, kicsivel tartósabb, mint a JSVLL, a mai, fokhagymaszószban úsztatott tejfölös lángos után is minimálisan kopott. Újrakenésnél is ugyanaz a szabály, mint első felvitelnél - nagyon, nagyon kevés kell belőle. Még annál is kevesebb, mint gondolná az ember, egy kis csepp nagyon nagy felületre elég.
Emellett ha más nem, de az ára remélem motivál másokat is arra, hogy keveset használjanak, ugyanis 2,6ml összesen, ami ugyan kevés, de egy ilyen erősen koncentrált cuclinál nem vészes szerintem.
Csak ajánlani tudom. Itt is van különbség az árnyalatok formulája között - de szerintem kevés a "dud" az elég széles színválasztékukban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Buffy büszke tulajdonosa vagyok, hála egy nagyon kedves KM-es eladónak. :)

MT3

2019. január 9.

7 árnyalatban van meg, imádom a különleges színeiket, tartósak, és bár nyilván kopnak, de azt szépen, egyenletesen teszik. Letörölni sem nehéz, emiatt a korrigálás is egyszerű. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Szucsdetti98

2019. január 8.

Nekem a 3 darabos csomag van meg, de nagyon szeretem őket. Szép mattra szárad, és nagyon tartós. Főleg hidegben kicsit összehúzza a számat, megrepedezik, de ez lehet inkább az alulhidratacio miatt van. Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.