Lime Crime

Ár:   5740 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   2,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakkrém, ami teljesen mattra szárad. Érintésálló és nagyon strapabíró.

7 árnyalatban kapható

Ár: 4500 , Eladó: Madi
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Ár: 3500 Ft (vagy egyben 5db: 12e Ft) , Eladó: vivienlovesit
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás: posta (+pk) VAGY személyes átvétel (csak Astoria)

vikimaja

2020. május 28.

A Shroom nevű árnyalat büszke tulajdonosa vagyok, nagyon tetszik a formulája, vékony rétegben is szépen fed és egyáltalán nem zavar több órás viselés után sem. Evés-ivás után néha igazítani kell, de ez engem egyáltalán nem zavar és nem mellesleg a színe is gyönyörű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Gingerbread21

2020. március 14.

Nagy örömmel rendeltem meg a Jolly Holiday mini szettet a valentin nap környéki féláras akció során. Sajnos, nekem nagyon nem jött be :( A két csillagot a színekre adom, mert tényleg szépek élénkek és pigmentáltak. Viszont borzasztóan szárít, jobban mint a Maybelline matte ink rúzsom, pedig az sem piskóta. Nem bírja sem az evést, sem az ivást, folyamatosan újra kell kenni mert nagyon csúnyán és foltosan kopik a szájról. Ráadásul valamelyik összetevője igen csak irritálja a számat, mert mindegyik használat után kirepedezik a szám széle és sebes lesz, szinte alig tudok enni :( Eddig egyik rúzsomnál sem tapasztaltam ilyet. Sajnos ez nem az a mattra száradó formula amit én szeretek, nehéznek érződik a számon és minden ráncocskába beleül. Macerás a viselete, ennyi pénzért pedig bőven lehet jobb rúzsokat kapni akár a drogériák polcain is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

Akossbunny

2020. március 8.

A Jinx árnyalatban van meg ami egy nagyon szép lila árnyalat.Nagyon szép pigmentált,tartósnak tartós de én jobbra számítottam..A csomagolása igényes szép kivitelezésű.Összegezve megéri megvenni bár szerintem akciós áron jobb deal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 8.

candy28

2020. január 4.

Egy jó pár árnyalatban van meg, egy nagyon szép rózsaszín árnyalat. A színe szép. Pigmentált. A csomagolása igényes és szép. Ami miatt viszont megy le a minusz 1 csillag az a tartóssága. Nagyon figyelnem kell a felkenésre, mert foltos néhol, ott pici réteget még húznom kell rá. Valamint amikor le szeretném szedni a sima micellás víz leszedni könnyen. Kylie-s rúzsomat még a nap végén is olajos lemósóval szedem le, annyira tart. Na és kisebb kiszerelés is, mint a többi rúzs. Kedvezményes áron lehet veszek a jövőben, de teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

HChristelle

2019. július 19.

Szép színek, kellemes a szájon az első pár órában viszont kb. 3 óra után nagyon kiszárítja a számat. Ezenkívül kicsit drága számomra, szerintem lehet olcsóbban is pont ilyen jó folyékony matt rúzst találni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

eszter01

2019. július 2.

Szuper mattra száradó rúzs, nem szárít le teljesen, nem muszáj aláceruzázni a tökéletes eredményért, jó az illata és szépen kopik.Egyetlen negatívuma, hogy egy év használat után elkezd megváltozni a szaguk, így volt amit sajnos ki kellett dobjak, mert nem szerettem volna semmi problémát a használatából eredően. pedig volt még benne egy kevés, emiatt több színt nem fogok venni de az eddigieket használom, amíg lehet. A kedvenc árnyalataim: Buffy, Shroom, Elle és Riot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Boudica

2019. május 29.

Több árnyalat is megvan. Nagyon szép, pigmentált színei vannak igazi matt finish-el, az illata pedig nagyon kellemes. Amit nem annyira szeretek benne, hogy eléggé szárít és középen viszonylag gyorsan kopik, főleg a sötétebbek, így azokra figyelni kell. Összességében viszont örülök, hogy rátaláltam, gyakran nyúlok utánuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Maja77

2019. május 17.

Nagyon szeretem a Lime Crime Velvetines rúzsokat. Hibátlan pigmentáció, teljesen matt finish. Csak ajánlani tudom! Egy kis hidratálást igényel felvitel előtt, de ha az megvolt, akkor simán fent marad egész nap. (Nálam épp eladó a Shroom árnyalat, ha valakit érdekel, sajnos mellényúltam a színválasztásnál :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Azalea

2019. április 3.

Angliàból rendeltem egy csomagot és ajàndékba küldték ezt a rúzst, egy nagyon élénk matt pink àrnyalatban. Előszőr nagyon lelkes voltam, könnyed jó érzés viselni, tartós, nem csúszkàl, nem szàrìt. Ami miatt mégsem rendeltem eddig több szìnben;a közepe egy idő utàn elkezdked kopni, próbàltam javìtani, de akkor valahogy màr túl vastag lesz a festék, nem szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Meli47

2019. március 20.

Sajnos nekem nem vált be😔. A beet it és a cashmere árnyalat van meg. Rajtam tiszta foltos a meglévő sötétebb szín, és annyira ragad, hogy szinte használhatatlan, tovább is adtam egy barátnőmnek. A halványabb cashmere, már könnyebben szárad, de ő is sokáig ragadós marad, viszont legalább nem foltos, vagy csak a világossága miatt nem feltűnő. A másik nagy nagy hibája, hogy egyáltalán nem tartósak.. még egy ivást is nehezen vészelnel át rajtam. Pedig az itt lévő sok jó vélemény inspirálta a vásárlást. A pozitívum amit mondani tudok róluk, hogy különleges, szép színek vannak, illetve hogy nem szárítják az ajkakat. Ár-érték arányban egyáltalán nem éri meg sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.