Lime Crime

Ár:   32 $   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16,06 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: cherry19, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   32 $
Kiszerelés:   16,06 g
Lelőhely:   online külföldről

Botticelli klasszikus stílusának és a '90-es évek grunge irányzatának ötvözéséből születetett meg a paletta színösszeállítása. 8 magasan pigmentált szemhéjfesték, többek közt sötét vörös és gazdag barna színekkel.

6 matt és 2 csillogó festék, tükrös palettában.

Ár: 9500 , Eladó: MakeupMarket
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás, személyes átvétel, foxpost, postai ajánlott küldemény
agopcsatimi

2019. január 5.

Csak a Venus 1-et szerettem volna megvenni, úgy éreztem annál nekem több nem is kell, végül jött ő is mert kedvezményes csomagban voltak. Nem túlzok ha azt mondom ez az egyik legjobb paletta amit valaha használtam! Kedvencemmé vált, különleges nagyon a színösszeállítás. A mindennapok során sokszor használom, minden évszakban megállja a helyét számomra.
Nagyon pigmentált és tartós, könnyen satírozható.
Álom paletta!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Nagyon pigmentált és tartós, könnyen satírozható.
Álom paletta!

mbernadettr

2018. november 27.

10/10 színek, a "csillogó" metallic színek hihetetlenül jók benne.
Szuper pigmentált, tökéletesen fed, és egész nap a helyén marad.
Kb 2 éve vettem, de lehet 3, és még mindig tökéletesen szolgálnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

10/10 színek, a "csillogó" metallic színek hihetetlenül jók benne.
Szuper pigmentált, tökéletesen fed, és egész nap a helyén marad.
Kb 2 éve vettem, de lehet 3, és még mindig tökéletesen szolgálnak.

xandraG

2018. október 28.

Ez a paletta egyszerűen csodálatos, jól satírozható, nem porzik, a színek hihetetlenül pigmentáltak, és érezhetően remek minőségűek. Rengeteg kombinációt lehet vele készíteni, első ránézésre talán az ősz juthat az eszünkbe, de az összes évszaknak megfelelően megtalálom a színeimet. 1 éve van meg és még mindig ő a kedvenc palettám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Számomra kevésbe kihasználható, mint a Venus 1 és 3, de ez a paletta is egy álom. Igyekszem megtanulni olyan jól sminkelni, hogy ezeket a színeket is bátran tudjam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Blackxentric

2018. május 10.

Akárcsak a Venus I tökéletes. Gyönyörűek a színek, amik nagyon pigmentáltak. Könnyen el tudom satírozni a festéket bármilyen ecsettel. Különleges színek vannak benne. Ez az egyik kedvenc palettám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

viviennealiz

2017. december 12.

Először csak a Venus I palettát akartam megrendelni, aztán végül ő is jött vele, és be kell valljam jobban szeretem picit mint a tesóját. Annyira különleges színek vannak benne, a mustár és narancssárga kombója a kék szememhez brutális. Természetes pigmentáltak, tartósak, (RdeL young alapot használok) gyönyörűek és jól satírozhatóak a színek. Ajánlom mindenkinek aki szereti a különleges dolgokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Kimi

2017. november 18.

Mikor megrendeltem a két palettát azt hittem ezt megbánom és nem fogom szeretni mert a Venus I sokkal királyabb, sokkal több lehetőség van benne.. viszont már első látásra kiderült, lehet hogy az I jobban megfelel a mai trendeknek, de a II sokkal egyedibb színekkel rendelkezik.
Mindkét paletta letisztult, látszik a minőség.
Mondanom sem kell a színek rendkívül pigmentáltak és könnyen eldolgozhatóak. Fixáló nélkül is egész nap hozza a kezdetleges szintet, nem fakul.
Ár érték arányban tökéletes, sőt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Mindkét paletta letisztult, látszik a minőség.
Ár érték arányban tökéletes, sőt..

AgnesBor

2017. február 20.

Eddigi legjobb palettám. A nap végére is alig kopik belőle, nem pereg és hihetetlen kombinációk hozhatóak ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Hidratálók: Caprylyl Glycol