Lime Crime

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16,06 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2014. október 20.

Ár:   $32
Kiszerelés:   16,06 g
Lelőhely:   online külföldről

Botticelli klasszikus stílusának és a '90-es évek grunge irányzatának ötvözéséből születetett meg a paletta színösszeállítása. A nude paletták tengerében a Venus igazi unikum: 8 magasan pigmentált szemhéjfesték, a "hagyományos" árnyalatok mellett vibráló vörös és gazdag barna színekkel.

6 matt és 2 csillogó festék, tükrös palettában.

Ár: 7500 , Eladó: nyinails
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta előre utalással
Dortya

2019. április 30.

Imádom! Nagyon nagyon különleges, szép, tartós színek. A formula is tökéletes, krémesnek krémes, de nem túlságosan, kicsit ugyan porol ennek ellenére, de addig ezzel nincs bajom amíg csak a palettában csinálja ezt, az arcomon nem jelentkeznek ezek a problémák. Talán kicsit túl van árazva, ennyit nem biztos hogy megér, de aki megvesz egy Venus palettát az tuti sóvárogni fog a többi után is, olyan ez mint a Natasha Denona paletták effektusa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

akirarn

2019. január 27.

2017 nyara óta vagyok tulajdonosa, és nagyon szeretem. Első palettám, aminek nagyon örülök. Mindenképp be szeretném szerezni a Venus II-t is a jövőben, bánom, hogy nem csaptam le a Venus bundle - re.

Kedvenceim a palettából:
-Venus: egy gyönyörű, textúrája selymes, krémes. Egy lágy vörös, amit egyenesen imádok. Enyhén fényes.
-Divine: ámbár matt színről beszélünk, mégis krémes állagú (már amennyire egy porpúder az lehet, de gondolom értitek :D). Tökéletes mindennapi mályvás - inkább barnás szín, barna szemhez kimondottan szépen illik.
-Creation: egy rozsdabarna matt árnyalat, textúrája tapasztalatom szerint egyezik a Divine-éval, tehát kellemes krémes kis festék, ami az Aura mellett, esetleg az Icon árnyalattal mélyítve gyönyörű, mindennapi sminket alkot. Nagyon szeretem.
-Muse: mély burgundi, szintén erősen pigmentált, azonban ez az árnyalat inkább szárazabb érzetű - ez nem feltétlen gond, mert ugyanúgy könnyű eldolgozni és erőteljes szín, de érdemes megemlíteni.
- Aura: szintúgy krémes és puha mint a Venus. Tökéletes , fényes krémszín - fehér alappal rendelkezik, enyhe arany shifttel. Ideális a belső szemzugba, valamint "halo eyelook" esetén a szemhéj közepén is jól mutat. Emellett archighlightként is megállja a helyét, habár mivel szemfesték, pici csillámok azért felfedezhetőek benne, amik feltűnőbbek az arcon, mint a szemhéjon. Szemöldökcsontra is csodálatos.
- Shell: textúrája azonos Aurával, színe pedig szép, klasszikus rózsaszín, itt is fellelhető egyfajta shift, de nem tér el különösen az alapszínétől. Vöröses szemsminknél ugyanúgy menet belső szemzugba mint az Aura. Bevált szemsminkem nekem vele, hogy a Venus és Muse használatával egy halo szemsminket készítek, amin végül szemöldökcsont - és szemhéjközépi highlightként alkalmazom. Egyszerű smink, de elég hatásos.
- Icon: ez az az árnyalat, aminél picit jobban örülnék, ha pigmentáltabb lenne. Nem túl nagy veszteség, mivel egy igen egyszerű sötétbarna szín ami valószínűleg mindenki kollekciójának darabja, legyen az kezdő vagy sem, de azért eleinte szomorú voltam, mert nem tudtam vele mit kezdeni. Aztán tutorialokat néztem, ez jelentősen segített. Érintésre ugyanolyan krémes por, mint a Divine, azonban úgy vettem észre, jobban porzik, mint a többiek. Nem igazán sikerült tömöttebb ecsettel mélyítőszínnek használni se a külső v-hez, se máshol. Aztán kipróbáltam egy tutorial követésekor, hogy egy puha, lazább blending ecsettel vittem fel (fehér - arany essence blending ecset), és csoda történt. Habár nem túl intenzív, szépen el lehet így dolgozni. Ettől függetlenül ajánlom, hogy ha használjuk, miután belemártunk, érdemes beleérinteni utána az ecsetet abba az árnyalatba, amivel össze kívánjuk dolgozni - így szebb, észrevehetetlenebb lesz a határ a két szín között.
-Rebirth: a weboldalon ez az árnyalat narancsosabbnak tűnik, mint amilyen valójában, ugyanis igazából egy sokkal inkább élénk, rózsaszín szín. Kicsit féltem tőle mikor még frissen lett enyém a paletta, azonban kezdem egyre jobban elhasználni és megszeretni. Textúra: olyan, mint a Muse, talán kicsit kevésbé száraz, de alapvetően ők ketten lógnak ki a többiek közül állagukkal. Szerencsére ebből gond nem adódik, így nem nevezem negatívumnak. A Venusszal szép duót alkotnak, a mai nap használtam őket együtt - Venus a szemhéjon, Rebirth pedig aköré amolyan satírozószínnek. Aura és Shell is szuperül illik hozzá.

Szeretem, hogy mindegyik árnyalat tipikusan olyan, hogy felkened őket a szemhéjra, spirál, és kész. Mind tökéletes egyszínű szemsminkhez - talán az Icon kivételével, bár ezt még nem próbáltam, úgyhogy nem mondom biztosra. Egy próbát mindenesetre megér.
Talán elsőre nem is veszi észre az ember, mennyi potenciál rejlik ebben a palettában. Én legalábbis így voltam vele, amin segítettek a tutorial videók, így már egészen jó kis társam lett, és merek használni más színeket is belőle a Divine és Creation kivételével.

Csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Kedvenceim a palettából:

Csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

mbernadettr

2018. november 25.

Mindennap használom, egyszerűen imadom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Mindennap használom, egyszerűen imadom <3

nezili

2018. november 23.

Fantasztikus. Kicsit fricskas mindennapi smink is osszerakhato vele, de be lehet durvulni is. A szinek nagyon pigmentaltak, de konnyen kezelhetoek, szuperul satirozhatok. A divine a tokeletes melyito szin, az aura pedig az eddigi legszebb arnyalazom a belso szemzugba. Ami a legjobb viszont az egeszben, hogy kb a vegtelensegig fennmarad, 10-12 ora utan is ugy nez ki, mintha akkor tettem volna fel. En nagyon jo aron jutottam hozza egy cuki KM-estol gyakorlatilag ujonnan, de a teljes arat is baromira megeri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Erősen pigmentált, nagyon jól eldolgozható és különleges színei vannak. Imádom, imádom, imádom! A Venus 2-3 is ugyanennyire jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Andzsella

2018. június 10.

Köszönöm Amadeának a palettát! :)
A Rebirth árnyalat Jeffree Star Bloodsugar palettájából a Prick árnyalat dupe-ja :)
Egyik legpigmentáltabb palettám, könnyen eldolgozható, tartós és fantasztikus színek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Köszönöm Amadeának a palettát! :)

msm816

2018. május 28.

Szuper intenzív színek, és nagyon pigmentált. Jó kis paletta én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

DawnMelody

2018. március 17.

Ez valami fantasztikus. Húzósnak tűnhet az ára, de minden centet megér! Gyönyörű színek, építhető, éppúgy jó szolidabb nappali sminkhez, mint egy grunge-os partysminkhez. Olyan tartós, hogy a reggel felkent smink este ugyanúgy néz ki, ilyet még nem is láttam eddig! :O Zöld szemhez kötelező darab! Mióta megvan, szinte csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

rANey

2018. február 21.

Én egyszerűen imádom ezt a palettát! A színei csodálatosak,brutálisan pigmentáltak,könnyen eldolgozhatóak,krémesek,és egyáltalán nem/nagyon minimálisan porolnak és mindemellett tartósak. Rajtam simán kibír 12 órát,úgy hogy este is még csodaszépen mutat.Többen kérdezték már meg,hogy mivel van elkészítve a szemsminkem,mert nagyon szép. Pedig hozzáteszem,nem vagyok egy sminkmester,csak egy átlagos sminkimádó.;) Szó ami szó én mindenkinek bátran ajánlom ezt a palettát,nekem az egyik kedvencem lett! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

viviennealiz

2017. december 12.

Egy álom ez a paletta, a kék szememhez remek választás volt. A Muse árnyalat alig jön le este mikor mosom le, rózsaszínes maradt a szeméjam, szóval brutálisan tartós. Mindegyik szín álomszép és pigmentált és jól staírozható. Szép kombinációkat lehet kihozni belőle. RdeL young szemhéjalappal használóm, napvégén is olyan mint a elején. Nem tudom eddig hogy tudtam élni nélküle! :D . (cult beauty-ról rendeltem 28font körül volt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Hidratálók: Caprylyl Glycol