Lioele

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivuss87, Módosítva: 2013. március 21.

Kategória:   Ajakápolók

Intenzív hidratáló kezelés az ajkak számára, mely méhpempővel, vazelinnel, macadámia olajjal táplálja, és tölti fel a száraz ajkakat. Megszünteti a száj cserepességét, és a kellemetlen feszülő érzést.

wishes

2015. március 23.

Most nézem, hogy még nem is írtam hozzá, pedig benne van a TOP3 ajakáplómban! :)
Én is ebayről lőttem, kb. 2000 Ft volt, ami nem olcsó, de nagyon lassan fogy és nagyon hatásos, szóval így utólag nézve mindenképp jó befektetésnek tartom. Az állaga sűrű, géles állagú, finom gyümölcsös (talán epres...?), és kellemes, jól tapadó réteggel vonja be az ajkakat. Imádom, hogy még a cserepes, hámló ajkakat is pik-pak rendbe teszi, a hatása pedig viszonylag sokáig tart. Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

adrika17

2013. december 19.

Nálam nagyon bejött.Kellemes gyümölcs illatú és az állaga se ragacsos és nagyon jól hidratál :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

vivuss87

2013. március 13.

ebayről szereztem be, mert minden reggel feszülő, hámló ajkakkal ébredek, amire semmit nem tudok kenni. Gondoltam egy próbát megér. Az ajakápoló egy színtelen, puha, selymes, zselé szerű anyag, amely egyáltalán nem ragad. Kellemes viselni az ajkakon. Enyhe gyümölcsös illata van, íze nincs. És csodák csodájára reggelre nem volt kiszáradva a szám, nem hámlott, nem feszült. Nagyon örülök neki. Nekem nagyon tetszik:) azt írják, hogy természetesen nappalra is lehet használni. Szép fénye van, úgyhogy simán el tudom képzelni szájfény helyett is:) Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.