Lioele

Ár:   $17   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: glamoureverything, Módosítva: 2018. március 6.

Ár:   $17

Hidratáló, fehérítő, ragyogást fokozó CC krém, mely egyszerre fedi el a bőrhibákat és javítja a bőr tónusát.

Amadea

2019. október 26.

Update: Hihetetlen, de elfogyott, ill. a tubus már köpködni se bír, hamarosan jött a szétvágás és a tégelybe kanalazás. Újra fogom venni, mert nekem Szent Grál-termék. Gyöngyházasan fehér, de a benne lévő pigmentgyöngyöknek vagy miknek hála felveszi a bőröm színét (ami elég világos, nem tudom, sötétebb bőrön mennyire működne) és olyan szép, egységes bőrképet varázsol. Kézzel, ecsettel, blenderrel is nagyon könnyű eloszlatni, egyáltalán nem emeli ki a száraz részeket és tökéletes no makeup makeup kiegészítő.
Alapozóval, korrektorral is szoktam keverni, világosításra, vagy matt alapozó “szelídítésére” is alkalmas. A pattanásnyomokat, foltokat nem fedi el, tehát korrektor kell mellé, de csak ezt és az ebédet nem tudja elkészíteni.

2018.03.05.: Kaméleon-krém.
A többiekhez hasonlóan mintát próbáltam belőle (sajnos csak egyet kaptam, bezzeg a Jolse blotting paper csak úgy árad hozzám:P), és beleszerettem, úgy éreztem, nekem találtak ki ezt a krémet. Ez hónapokkal ezelőtt volt, akkor volt két bontott alapozóm, amelyeket szerettem is, előbb el akartam használni őket. Kicsit megijedtem, hogy a csomagolása nem úgy néz ki, mint itt a terméklapon, hanem vagány fekete-fehér, de némi Google-simogatás után kiderült, hogy az 50 ml-s kiszerelés így néz ki, a 30-asé pedig a fenti szende fehér-rózsaszín flakon.
A kiszerelése pumpás, a gyöngyházfényű, fehér krém kicsit sűrűbb, mint amire emlékeztem, de ezt leszámítva ugyanaz, mint amire emlékeztem. Egy jó primerrel szinte csodát művel az én bőrömmel, olyan szépen belesimul és igazodik a saját halovány színemhez, hogy öröm nézni. Néhány helyre (pl. szem alatti karikák) kell némi plusz korrektor. Még van bennem némi félsz, hogy a legvilágosabb korrektor színe is elüt tőle, de egyelőre nem vettem észre ordító különbséget.
A minta-ismeret ellenére még barátkozunk, egyelőre nagyon-nagyon tetszik. Még nem vetettem be egész napra, nem tudom, mennyire fényesedik át, majd jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

2018.03.05.: Kaméleon-krém.

sztich

2018. december 19.

Ez nagyon bejön! Egy CC krémhez képest nagyon jó a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Ez nagyon bejön! Egy CC krémhez képest nagyon jó a fedése.

tara95

2018. november 23.

Valóban wow. Ragyogó a hatása, mintha folyékony highlightert kevertek volna bele. Az állaga meglehetősen sűrű, naptej szagú fehér krém, ami az eldolgozás hatására színesedik. A pórusokat, ráncocskákat feltölti, meglepően jó a fedése, simán hoz egy jó bb krémet. Egyelőre nagyon-nagyon tetszik, kézzel vittem fel és olyan mint egy arckrém, illetve nem kopik le az orromról ami valami isteni csoda...megrendeltem nagyban is, kíváncsi leszek, meddig lesz elég mert elég borsos az ára.

Hosszabb távon: még mindig a legjobbam, viszont micro mennyiség elég belőle, különben elüt a szín. El akartam adni, nem értettem, hogy miért más a minta és a nagy kiszerelés színe, hát ezért. Sárgás tónusúak óvatosan! Plusz igazán télre vált be, egyrészt a hidratáló hatása miatt, másrészt azért, mert nem barátok a fényvédőmmel, ami fizikai, a kettő együtt whiteheadeket okoz a homlokomon. Vagy ezt kenem fel, vagy azt. Télre nincs is vele semmi gond, olyan jó minőség, hogy egész nap fent van és elég ennyi spf. Most kereshetek majd nyárra másik cc krémet :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

dio14

2018. november 16.

Mintákat rendeltem belőle csak szerencsére, vagy mégsem?:) Már magam sem tudom eldönteni, hogy bejön e vagy mégsem. A lényeg az, hogy állagra szuper, könnyű kézzel szépen eloszlatni, valóban olyan, mint egy sima krém. Gyönyörű fénye van, nem emeli ki a hatalmas pórusaimat se, egész nap tart minimális fixálással, tényleg nem kopik le az orromról, ami eddig a legnagyobb problémám volt minden bb-vel, nem szárít, szuper! DE a színe nekem nagyon elüt a sárgás bőrömtől, valamikor jobban látom, valamikor kevésbé, persze ez a fényviszonyoktól függ. Szóval ez a legnagyobb problémám vele, ezért se tudom eldönteni, hogy valaha megveszem e nagyban. Nem értem miért nem csinálnak belőle egy sárga, vagy neutrális tónust is, mert akkor tuti, hogy nem is kéne más. Még van pár tasakom, addig eldilemmázgatok rajta:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

vadvirag919

2018. május 17.

Itteni vélemények alapján választottam ezt, és vettem mintákat belőle. (Aztán majdnem szívbajt kaptam, mert sehol nem találtam a rózsaszín csomagolásos verziót... igen fekete lett és csak 50 ml-s kiszerelést találtam.)
Na de szóval megjött a mintacsomag, nagy vígan fel is kentem egyet - nos az 1 ml baromi sok. Tudtam, csak nem sejtettem. :D :D De hogy ez milyen egy iszonyatosan jó cucc, azt elmondani nem tudom. Olajos-kombinált a bőröm szóval a száraz részeket kiemelte minimálisan, vagy inkább csak mert baromi sokat kentem fel. Viszont amit az olajos részen csinál... Dewy finisht ad, és tényleg 6 óra elteltével is csak ez látszik, egészségesen fényes. Nem tocsogós olajos. Kipróbáltam lepúderezve, úgy is kifogástalan, csak olyan snassz. Nem hittem volna h pont én fogom ezt mondani de: a dewy a csúcs! Komolyan nem értem minek ide highlighter, ha ilyen is van. Ráadásul erre a fényesebb verzióra mindenki megjegyzi h milyen szép a bőröm. Durva.
Egyetlen hátrányt tudok eddig megemlíteni azt, hogy ha túl sokat használunk beleül a kis (nagy) nevető ráncokba. Púderrel ez mondjuk nem igaz. Európai vonatkozásban erre csak egy átlátszó banán/bambusz transzparens púder kell - amúgy gyönyörűen oxidálódik a bőrszínhez. (Felkenés után kb fél óráig túl világosnak láttam, a majd télen jó lesz kategóriának, de a 6. órára tökéletesen felvette a nyári színemet, ez nem tudom mikor történt.)
Annyira gyönyörű, hogy valószínűleg meg fogom rendelni a nagyot, bár tulajdonképpen nincs szükségem rá, mostanság magában is szép az arcom (istenkirály c-vitamin!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

lollypoppy

2018. április 29.

Nagyon szeretem, kellemes, könnyű krém, közepes fedéssel, ami nekem bőven elég, az alapozót tökéletesen kiváltja. Könnyű eloszlatni és nagyon kevés elég belőle. 50 ml-es kiszerelésem van, amit több mint egy fél éve használok kb. minden nap, és még mindig nem akar elfogyni, szóval baromira megéri az árát.
Télen hidratáló fölé használtam, mert elég vízhiányos a bőröm, de most hogy ilyen meleg van, kezd túl sok lenni együtt, eléggé fénylik tőle a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Barabu

2018. április 5.

Először a mintát próbáltam, aztán rendeltem is belőle 50ml-es verziót.
Az eddig próbált alapozóknál sokkal könnyebbnek tűnik. Kellemes érzés viselni, mégis jól fed.
Nem szárítja a bőröm sem, ami szintén óriási pluszpont.
Nekem is egy kis púderrel vált be igazán, nélküle kicsit túl fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Először a mintát próbáltam, aztán rendeltem is belőle 50ml-es verziót.
Nem szárítja a bőröm sem, ami szintén óriási pluszpont.
Nekem is egy kis púderrel vált be igazán, nélküle kicsit túl fényes.

liababa

2018. március 6.

Igazi téli kedvenc, a hibái ellenére is.
Akciósan vettem Jolse-ról az 50ml-es, fekete-fehér tubust ami brutális megaarany karton csomagolásban érkezett. Elsőre inkább tűnt karácsonyfadísznek mint cc-nek, de kibontás után a belbecsben sem kellett szerencsére csalódnom. A csomagolás nagyon praktikus: tubusos mégis pumpás, szuperül és sterilen adagolható.
Nem vagyok vele teljesen megelégedve, mert nekem primer ide vagy oda, picit megül a ráncokban/pórusokban és ha nem hidratálok kellően alá télen, hideg időben az arcomon lévő száraz foltokat is kiemeli. (Mondjuk a ráncaimban minden megül picit, szóval ez senkit ne tartson vissza és csak 1 csillagot vonok le.)
A színe meglepően jól adaptálódik, picit melegebb tónusú bőrön is használható egy jó púderrel, nem csak totál hófehérkéknek jó, a selymes finishért pedig egyszerűen odavagyok. Pont annyira fénylik amennyire kell, de a t-vonalban nem zsírosodik át a nap végére sem.
Közepes fedésű, rozacean is egész jó, nem irritál - ami már önmagában is egy csoda (én a mac strobe cream-től is kipöttyöződöm). A fényvédelme télen rendeben van, tavasz végén/nyáron viszont más után kell néznem, mert napsütötte bőrhöz már túl világos lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Igazi téli kedvenc, a hibái ellenére is.

Pöti

2018. február 21.

Én is mintát próbáltam. Ahogy már előttem is írták, én is meglepődtem, hogy maga a krém fehér. Gondoltam is magamban, hogy biztosan félreértelmeztem a terméket. Na sebaj, majd kenek rá alapozót. Elkezdtem bemenni és egyszer csak színes lett. És tökéletes színű (21-es). Nekem elég fényes a finishe, púderrel jó. A minta 3 alkalomra volt elég. Ha szárazabb lenne a bőröm és nem lenne itthon indokolatlanul sok alapozóm, gondolkodás nélkül megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

boni04

2016. szeptember 20.

Mintát használtam belőle, 3 alkalomra volt elég. Először azt hittem ez tökéletes. De sajnos túl száraz a bőröm hozzá, és sajnos aláhidratálva is előtűnnek száraz foltok. A színe jó volt, elég világos bőröm van amúgy is, tetszik az illata is. Nekem ez most 4*

UP: imádom a koreai eladókat <3 Többször is kipróbálhattam további minták jóvoltából. Most sokkal hidratáltabb alapállapotban van a bőröm, az előző próbánál azért nem voltam a helyzet a magaslatán... És nem is csinált most száraz foltokat! :D Az illata továbbra sem zavar, egyik reggel fel is tűnt hogy egyáltalán nem éreztem. Viszont kicsit sápasztja az arcom, mintha egy lehelletnyivel lehetne sötétebb, dehát most nyár van. Mondjuk most is hófehérke vagyok de úgy látszik számít. A fényes végeredmény nekem bejön.
Még az is lehet hogy egyszer rávetemedek hogy vegyek egy teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Még az is lehet hogy egyszer rávetemedek hogy vegyek egy teljes kiszerelést.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Algae Extract
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártya képző anyag.

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.