Lirene

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kicsilany86, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre kifejlesztett, aktív hatóanyagokat tartalmazó ápoló krém. C-vitamin Duo tartalma erősíti az epidermist, véd a szabad gyökök káros hatásai ellen és enyhíti az irritációt. A hialuron sav hosszantartó hidratáltságot biztosít. Az allantoin biztosítja a szövetek regenerációját. Bőre intenzíven hidratálttá válik, az irritáció enyhül, a ráncok kisimulnak.

nikolettazsofia

2017. február 17.

Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik és a bőrömet sem irritálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik és a bőrömet sem irritálja.

norcza

2017. január 18.

Nekem eddig egy hidratáló krém sem jött be igazán amit eddig használtam. Mindig hagyott maga utan vmi film réteget vagy úgy éreztem nem kap levegőt alatta az arcom. És vagy túl zsíros volt, vagy semennyit sem hidratált. Véletlenül akadtam rá, pont le volt árazva a Rossmanban. Nem fűztem hozzá nagy reményeket. Első alkalommal amikor felkentem èreztem, hogy sűrű és gazdag krem és fèltem, hogy úgy járok mint a többivel és túl sok lesz a pofimnak. De szépen beitta a bőröm mintha csak erre a krémre vágyott vona eddig. :) Nem okozott pattanásokat v kiütést. Reggeli arctisztítas utan nyugtatja a kipirosodott bőrömet. Nagyon megszerettem! 5 * :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Hepci

2016. június 29.

nagyon szuper kis krém, gazdagon hidratál mégsem hagy zsíros érzetet maga után. Nem irritálja a bőrömet, amit ígér a termék azt be is váltja, az ára pedig igen kedvező :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Cukorgomboc

2016. március 23.

Nagyon szuper krém érzékeny bőrre, és még az ára is nagyon baráti. Elhasználtam az egész tégellyel, a napokban fogok új krém után nézni, szerintem kipróbálom a márka többi arckrémjét is szépen sorban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Ingrido

2016. február 1.

Úgy vettem meg, hogy nem volt még róla itt semmi info. Sejtettem én, hogy nem lesznek túl szépek az összetevők. Pedig nagyon korrekt kis krém, kifejezetten jót tesz a bőrömnek, és teljesíti, amit ígér. Az összetevői miatt nem fogom lepontozni, mert teljesen jól bánik a bőrömmel, azt meg mindenki maga dönti el, mit ken a bőrére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

eventually

2016. január 28.

Elhasználtam egy egész tégellyel, én nagyon szerettem, mert nem hagyott maga után zsíros érzést, mégis gazdag krém és nem kellett belőle sok. Most a mattító változatát vettem meg, de csak azért mert hajt a kíváncsiság ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.