Lisa Eldridge Make Up

Ár:   £26   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   £26
Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Pigmentált, krémes érzetű rúzs, félmatt hatással. Tökéletesen siklik az ajkakon, 100%-os fedést nyújt.

Két árnyalatban kapható: Rainbow Spill (élénk/ neon korall) és Skyscraper Rose (fukszia).

Ár: 7300 Ft + Foxpost , Eladó: bobekecske
Állapot: Néhány alkalommal használt, dobozában, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal (postai úton nem), vagy személyesen 11.kerületi lakcímen

Alsace

2019. december 11.

Ez a rúzs maga a tökély! A Skyscraper Rose van meg, de tuti nem ez az utolsó rúzsom tőle. Eleve Lisa személyisége, a videói, szerintem szuperek, nagyon szeretem őt, örülök, hogy van tőle valamim :) A rúzs csomagolása is gyönyörű, a mágnes jól záródik, súlya is van, igazi luxus érzete van tőle az embernek. Valóban egy réteg is remekül fed, én ettem ittam, alig kopott, csak picit kellett megigazítanom. Nem szárít, nem cserepesedik tőle ki a szám, eddig a legkellemesebb viseletű matt árnyaltú rúzsom. Csak dicsérni tudom, egyetértek Pajzs minden szavával. A színe pedig tökéletes ciklámen vagy fukszia, van vagy 10 ilyen rúzsom, mert egyiknek se volt ilyen árnyalata mint ennek. Megtaláltam az igazit azt hiszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Pajzs

2019. július 13.

Csomagolás, tok megegyezik a Luxuriously Lucentével, ott ezek jellemzőit már leírtam. Maga a rúzs felülete külsőre dzsörzé anyaghoz hasonlít.
Skyscraper Rose-t választottam, és nagyon jól tettem. Vibráló, élénk fukszia, frissnek tűnök tőle, meg jókedvre is derít. Matt, de nem extra matt. Szuper pigmentált, egy rétegben fed. Ajakbalzsam nélkül is viselhető, mert nem szárítja szét a számat, siklik szépen, de ajakbalzsammal szebb az összkép, és kényelmesebb. Nem folyt ki a szájvonalon kívülre ceruza nélkül sem, így a hatás szerintem kicsit romantikusabb, míg ceruzával precízebb, tartósabb lehet a végeredmény, de azt a stílust inkább ősszel-télen használom. Ivást jól bírja, kávézásnál sem volt gond. A poháron, bögrén hagyott egy vékonyka, áttetszős rózsaszín nyomot, bőrön szintén. Könnyed viselet, nem ragad. Ha hozzáérintem az ujjam a számhoz, puhának, bársonyszerűnek érzem rajta a rúzst. Evést viszonylag szépen túléli (még egy magyaros menüt is), utána nekem elég volt csak összedörzsölnöm az ajkaimat, és egy finom, fukszia színű alap maradt utána, pont mikor csak ujjal ütögetem be a rúzst. Így elég volt csak az ujjam az igazításhoz. Micellás vízzel lejön ez is.
Örömmel nyúlok majd ehhez a rúzshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Örömmel nyúlok majd ehhez a rúzshoz.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Polyhydroxystearic Acid, Laureth-12
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Polysilicone-11
Tisztítószerek: Laureth-12
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 28 Lake / CI 45410, Blue 1 Aluminum Lake, Yellow 5 Lake / CI 19140

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.