Lisa Eldridge Make Up

Ár:   £26   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: VeraTala, az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2020. augusztus 12.

Ár:   £26
Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Magasan pigmentált rúzs, krémes, hidratáló matt finissel.

3 árnyalatban kapható

KERESEM - Lisa Eldridge Plush True Velvet Lipstick Colour ‘Velvet Affair’
Ár: - , Eladó: bobekecske
Állapot: -, Helyszín: --, fizetés: --
*KERESEM* Velvet Dragon árnyalat Lisa Eldridge Plush True Velvet Lipstick Colour
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: ABarbara
Állapot: Mindegy, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

florcsiii

2020. október 30.

A sok jó vélemény miatt lettem kíváncsi erre a rúzsra. Mivel az ára nem olyan vészes, gyorsan rendeltem is két árnyalatot: Velvet Myth és Velvet Ribbon. A Velvet Ribbon egy nagyon hűvös és élénk piros, a Velvet Myth kicsit naturálisabb, sötét burgundi. Mindkét rúzs minősége kifogástalan, brutál tartósak, gyönyörűen kopnak és kiválóan pigmentáltak, illata egyiknek sincs. A külsejük is minőségi: arany mágneses tok, a rúzs külseje pedig olyan, mintha bársonyos lenne, ilyet semmelyik rúzsnál nem láttam még. Nálam külön pluszpont: hétfő reggel rendeltem meg a rúzsokat, szerda délután még mindig "order confirmed" volt a státusz, írtam nekik, hogy mi a probléma, ugyanis az oldalon azt írják, hogy minden rendelést feldolgoznak 24 óra alatt. Visszaírtak, hogy elkeveredett a megrendelésem, de cserébe másnapi kiszállítást kapok. Ez így is történt csütörtök este 8-kor kaptam az emailt, hogy átadták a DHL-nek a csomagom és másnap 11:00-re már nálam voltak a rúzsok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

2020. október 23.

Csodaszer...3 színben van meg, Rainbow Spill, Velvet Beauty és Velvet Blush. Hihetetlenül pigmentált, bársonyos textúrájú, hipertartós. Picit szárít, de melyik matt rúzs nem. Megbocsátom neki, mert nem túl erős ez a hatás, este a Carmex simán ellensúlyozza. Nem tudom hasonlítani semmilyen általam ismert más rúzshoz, pedig azért elég sokat birtokolok és még többet próbáltam-használtam az utóbbi 20-25 évben. A tokja súlyos, mágneses, tényleg egy álom luxuskivitelben. Még a Velvet Myth-re fáj a fogam. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Alsace

2020. március 3.

A Velvet Muse árnyalat van meg, csodaszép, fáradt rózsaszín enyhén bézses beütésű matt rúzs. Eleve a rúzs bársony kinézete, a csomagolás, és természetesen maga Lisa személye számomra a varázslat. Nagyon szeretem őt és a videóit, kicsit úgy érzem a rúzsai által hozzá is közelebb kerülök. :) Na de elég a rajongásból, jöjjön a rúzs!
Hihetetlenül tartós, alig kellett igazítanom, szolid evést és ivást (értsd nem gigászi hambi plusz vödrös kóla) remekül kibír. Aláhidratálok ajakprimerrel, de 4-5 óra után sajnos eléggé szárít, muszáj egy kis ajakápolót kennem fölé. Azért nem 4 csillag, mert mindez nem látványos, nem ül be a barázdákba se, még úgysem, hogy szárít. Szerintem ez is egy remekül sikerült darab Lisától, ha újra kapható lesz, szerintem veszek egyet tartalékba, de szigorúan a Myth árnyalattal együtt, amit sajnos nem tudtam beszerezni. Ezt a rúzst is itt vettem egy nagyon nagyon kedves Krémmániás hölgytől, ezúton is mérhetetlenül hálás vagyok, hogy őáltala hozzájuthattam ehhez a remek színhez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

mrsgrob

2020. január 20.

Velvet Muse árnyalatban vettem meg és annyira tetszett hogy pár nap múlva egy Velvet Decade is nálam landolt. Mindkettőt ajakápoló után teszem csak fel.

A Muse bátor lépés volt mert a korallok nem nekem valók de ez olyan tompa színnek tűnt, megrendeltem és jól tettem. Világos a bőröm, féltem a Fawn sápasztani fog, ezért is esett erre a választásom. Matt, nem szárít és olyan "hatvanas évek modell" érzésem van tőle. A színét nem tudom mihez hasonlítani mert nincs más ilyen rúzsom de őszirózsának mondanám mint laikus. Könnyű, nem érzem mikor rajtam van és a férjem mindig megdícsér benne.

A Decade még bátrabb volt tőlem mert barna (!) és sötét szín de ez is kifejezetten tompának látszott a legvilágosabb bőrű modellen, különösen ha a piros rúzsos képekkel hasonlítottam össze. Nekem pedig pont ez kellett mert a piros rúzsok mind túl élénkek rajtam. Nagyon szeretem, sokszor használom. Kissé más az érzete mint a Muse-nak, amaz jobban siklik, ez talán kissé "szárazabb" de nem szárít és ugyanolyan könnyű az ajkakon. A színe csodálatos, nem unalmas, tökéletesen eltalált. Több rétegben nem merem felvállalni (még), de ajakápoló után egy rétegben nagyon szépen áll és sokszor csak beütögetem.

Mikor megvettem őket még csak csak a hivatalos képeken lehetett láni a színeket, azóta sok van a neten és Temptalia is feltette, de ahogy látom mindenkin máshogyan áll ugyanaz a rúzs, olyan összetett színek.
Ugyan a hat új szín már elfogyott, idén gondolom újra lehet őket majd kapni. A három első kiadású 2018-as piros színt is újra feltette 2019 ősszel mikor a hat újat piacra dobták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 20.

lauran

2020. január 12.

Velvet decade árnyalatom van, nagyon sötét, és sajnos a matt finis nem áll jól nekem. Ezt eddig is tudtam, de annyira tetszett a videókban az árnyalat, hogy muszáj volt beállni a hype mögé. :)
Kontúrként használom, ajakbalzsammal szoktam eloszlatni, illetve csak beütögetem, valami alá vagy mellé, így egész jó tartása van, illetve ad más rúzsoknak. Önmagában nem fogom viselni... Kreol bőrömhöz is sötétnek találom... Esetleg nyáron jobban mutathat. Nem jött tehát be annyira, de találtam alkalmazási rést neki. Nem a rúzs hibája, inkább az én preferenciám miatt nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

annama

2019. november 28.

Elképesztő látvány a rúzs, mintha bársony bevonat borítaná, nagyon szép. Kellemes viselet és csodálatosan élénk a velvet ribbon árnyalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

c_andersen

2019. november 21.

Most bővítette Lisa Eldridge a színskálát. Velvet Muse - nagyon szép diszkrét szín. Lisa piszkos rózsaszínnek írja le, nekem sötét bézs a számon a színe. Matt, de nem durván, viszont jól alá kell hidratálni. Ivást kibírja, almaevést is, de az ebédet már nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 21.

Pajzs

2018. november 30.

Gyönyörű.
Aranyszín, mágnesesen záródó tokban bújik meg a rúzs, melynek felszíne valóban olyan, mint a piros bársony. A kupakon Lisa Eldridge szignója. Maga a rúzs egy arany-fehér kartondobozkába van csomagolva. Velvet Ribbon árnyalatban az enyém, mely egy klasszikus, hangulatjavító, jól hordható élénkpiros, inkább hideg alaptónussal.
Erősen pigmentált, egy rétegben is jól fed. Hatása szaténba hajló matt. Engem nem szárít, egyáltalán nem húzta össze az ajkaimon a bőrt, mint egyes matt rúzsok szokták. Kényelmes viselni, mintha semmi sem lenne a számon érzetre, csak tudom, hogy ott van. Egyelőre tartósnak ígérkezik, bár hosszú időre még nem vetettem be, de mióta viselem, nem mászott el, nyomot is minimálisat hagyott poháron, illetve bőrön.
Nagy becsben fogom tartani a kis csomagomat, ezt a rúzst, a plüss nesszeszert, amiben érkezett (ezt külön lehet megvenni), és Lisa hozzájuk mellékelt üzenetkártyáját.
Királynői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Gyönyörű.
Királynői.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.