Lisa Eldridge Make Up

Ár:   £44   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2021. november 15.

Ár:   £44

Bőrbarát alapozó közepes, építhető fedéssel. Kisimítja a bőrt és egységesíti a bőrtónust észrevehető soft focus hatással.

Ez az alapozó állatkísérlet-mentesen előállított, vegán termék. Illatanyag, alkohol, parabén, talc és esszenciális olaj mentes.

40 árnyalatban kapható

2022. február 8.

Már a megjelenéskor nézegettem és nagyon nehezen tudtam lebeszélni magamat a rendelésről, de ott állt egy frissen bontott másik alapozó a polcomon, így akkor győzött a józan ész, viszont mikor itt a piactéren belebotlottam jutányos áron a megfelelő árnyalatba, akkor nem tudtam ellenállni, és megvettem. Egyáltalán nem bántam meg, rendkívül jó alapozó. A fedése közepes, de építhető, az állaga inkább hígabb felé hajlik. Az adagoló nekem tökéletes, egy pumpálásra pont annyi jön ki amennyi nekem egy használatra szükséges. Én ujjal viszem fel, szivaccsal vagy ecsettel történő felvitel estén biztos, hogy több kellene belőle. Ujjal tökéletesen és könnyen eldolgozható. Nem emeli ki a száraz részeket, nem ül a pórusokba, nem kelt poros hatást (utóbbi probléma nálam egyre több alapozónál fennáll, ahogy öregszem és szárad a bőröm, hiába hidratálok alájuk és használok primert). Rajtam mérsékelten matt lesz, zsíros bőrön lehet, hogy másképp viselkedik. Nagyon szép bőrképet ad kis mennyiség használata esetén is, maszkhatás nélkül. Tartós. Én látható mértékű oxidálódást nem látok a színén. Egyébként a 10-es árnyalt van meg, egyéb használt alapozóim: EL Double Wear Fresco és Pebble (évszakfüggő), EL Futurist Hydra Rescue Dawn, It Cosmetics Your Skin But Better 22-es, Lancome Teint Idole 025. Egyetlen negatívum számomra, hogy állítva nem lehet tárolni (illetve lehet, ha valamilyen tartóba beleteszem), fektetve meg legalább kétszer annyi helyet foglal a polcomon, mint egy "álló" alapozós üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 8.

noisette

2021. november 16.

Nemrég érkezett meg hozzám a Light 3 árnyalat a kártya próbálgatása után. Minőségi vastag kartondoboz, gyönyörű kézbe simuló fúvott üveg elegáns arany kupakkal, fektetve kellene tárolni, én a sminkasztalon eredeti talapzatára állítva gyönyörködöm benne. A pumpa egyszerre viszonylag keveset ad le, viszont ennél is kevesebbet (korrigáláshoz stb) szinte lehetetlen kinyerni, ez a csomagolás egyetlen hátulütője.
Neutral tónusú a bőröm, de a legvilágosabb 4 árnylat közül csak az 1-es felel meg ennek, ami pedig nagyon fehér még rajtam is. Szerencsére a 3-as árnyalat tökéletesen besimul a bőrömbe, gyönyörűen semlegesíti az enyhén lilás szemkörnyéki részt. A formula csodás!! Rengeteg alapozót próbáltam, tényleg nem találkoztam hasonlóval eddig. Bársonyos, hamvas félmatt finish, a pórusokat gyönyörűen eltűnteti, a lágy fókusz kifejezés tényleg találó. Púder nélkül is nagyon szép, de sajnos nem tartós, kezd picit megülni, én a By Terry Hyaluron púderével fixálom, így szépen fent marad, bár még így sem egész nap sajnos. DE a hatás maximálisan kárpótol ezért az apróságért. Eleinte nem értettem, miért nézegetem magam folyton a tükörben, de rájöttem: szokatlanul tökéletes a végeredmény. 5 év mínusz, több bókot is bezsebeltem, mióta használom. Próbálgatom még, ha lesz több árnyalat, beruházok egy világos neutral árnyalatra. A Pat McGrath alapozó felett nálam kiütéssel győzött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag