Listerine

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nati, Módosítva: 2011. december 26.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Beya93

2019. július 8.

Egy időben használtam, mert szerettem azt a brutál friss, mentolos illatot ami átjárta a szám, de egy idő után már nem bírtam elviselni, hogy szétmar mindent. Váltottam, de egyébként nem rossz, fertőtlenítésre meg tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

JudithBeauty

2019. június 20.

Még a kék flakonos Cool Fresh-től is erősebb. Kicsit a nyelvemet is csípi, de egy idő után hozzá lehet szokni. Először vízzel hígítottam fel, viszont a hatása akkor gyengébb lett. Extra friss lehelletet ad, amit sokáig érezni. Szépen tisztítja a fogakat, de a kék változatát ízre jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

elfmercina

2019. május 22.

Az íze miatt nem vagyok vele megelégedve, megelőzés céljából tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Az íze miatt nem vagyok vele megelégedve, megelőzés céljából tökéletes.

silver

2019. február 3.

Kis kiszerelésben vettem meg kipróbálásra, de nem akar fogyni... Időnként rám tör a lelkesedés, hogy "mától minden nap használni fogom!!", nagyon meg vagyok elégedve magammal, majd három nap után feladom. Brutál erős, csíp mint a veszedelem, a nyelvem egészen elzsibbad tőle, a könnyem is kicsordul. A hatása 5*, ha este használom, még reggel is friss lehelettel ébredek, nagyjából ez az egyetlen dolog, ami tetszik benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Bpevike

2018. november 2.

Imádom! Igaz erős, de szuper friss leheletet ad. Segít ha a fogínyem be van gyulladva, vérzik. Ha nincs időm fogat mosni csak öblögetni akkor ezzel szuperül kijönnek a fogaim közül az apró ételmaradékok is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Egi

2018. július 5.

Megszűnteti a fogínygyulladást. Én hozzászoktam az erősségéhez....pedig eleinte 2 mp-ig sem bírtam. Fogíny miatt kénytelen voltam használni, és egyszer csak azt vettem észre h már bírom és egyre tovább

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

legallybrunette

2018. április 25.

A páromtól szoktam néha lopkodni, ő használja, de huhog is rendesen. Mint egy jó kis 99%-os pálesz, olyan erős, csak mazochistáknak való. Az illata mindent beleng, a szekrényben a hajkefémnek is Listerine illata van. Megbeszéltük, hogy a következő a zöldteás lesz, mert ezt nem bírjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 25.

szivecske

2017. október 29.

Szétmarja a szám az alkohol, de nagyon szépen tisztít és frissít, ezért bocsátom meg neki.... de legközelebb a zero alkoholt veszem inkább, mert ez már sok nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

vicaa28

2017. április 20.

Nagyon jó szájvíz,használ.Én kifejezetten szeretem hogy ennyire erős és csípős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Nagyon jó szájvíz,használ.Én kifejezetten szeretem hogy ennyire erős és csípős.

bednem

2017. március 22.

Nagyon erős, szinte csipős. Nekem nem jött be. Dràgànak is talàlom. Mègis ismerek olyat, aki csak erre esküszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Színezék. Barnás sárga.

Színezőanyag. Zöld.