Listerine

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nati, Módosítva: 2011. december 26.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

SebikeCW

2022. május 27.

Mindig is odafigyeltem a szájhigiéniára, de sajnos fogékonyabb vagyok az aftákra. Nekem csak ez a zöld színű Listerine tudta helyretenni a folyton visszatérő aftáimat, hiába próbálkoztam más márkákkal, alkoholmentes szájvízekkel, házi módszerekkel stb, semmit nem értek. Amióta ezt használom semmi nincs a számban. Tény, első pár alkalommal brutál csípi az ember száját, ínyét, nyelvét viszont én már megszoktam és elviselhető abszolút. Szerintem ez a zöld a legerősebb a Listerinek között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 27.

Niki1991

2022. március 3.

Ez a fajta sajnos nagyon csíp, es a vàrt hatás
is elmaradt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

Ez a fajta sajnos nagyon csíp, es a vàrt hatás
is elmaradt :(

Bradshaw

2020. október 18.

Brutális. Nagyon erős. Alig tudom a számban tartani, és utána vízzel kell öblögetnem, mert nem tudom elviselni. Nagyon erős! Nem tudtam elhasználni, neki adtam a páromnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

floracska6

2020. október 10.

Számomra az összes Listerine szájvíznek gázolaj íze van (nem mintha ittam volna már de ilyennek tudom elképzelni), teljesen rosszul vagyok tőlük de főleg ettől a fajtától. Nem is tudom megérteni azokat akik ezt használják nap mint nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

Cicacrame

2020. szeptember 23.

Felfrissiti a számat , de nagyon csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Felfrissiti a számat , de nagyon csíp.

gittus0924

2020. július 30.

Nagyjából ugyanazt tudom írni, mint a cool mint verziojahoz. Ez is hasonlóan erős, de én ezt pozitívumként kezelem, mert a fogszabalyzom miatt extra tisztán kell tartanom a számat. Mostanában egy helyen folyamatosan ki is kezdi a szám belül, de gondolom ennek is hála, hogy gyorsan gyógyulnak a sebek. A cool minthez elfelejtettem odairni, hogy mióta ezeket a szajvizeket használom, a reggeli szájszag is mérséklődött :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

account001

2020. február 18.

Az ára nagyon borsos, szétmarja a számat és kis hegeket okoz benne. Egyáltalán nem bírom elviselni az utóillatát sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

Beya93

2019. július 8.

Egy időben használtam, mert szerettem azt a brutál friss, mentolos illatot ami átjárta a szám, de egy idő után már nem bírtam elviselni, hogy szétmar mindent. Váltottam, de egyébként nem rossz, fertőtlenítésre meg tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

JudithBeauty

2019. június 20.

Még a kék flakonos Cool Fresh-től is erősebb. Kicsit a nyelvemet is csípi, de egy idő után hozzá lehet szokni. Először vízzel hígítottam fel, viszont a hatása akkor gyengébb lett. Extra friss lehelletet ad, amit sokáig érezni. Szépen tisztítja a fogakat, de a kék változatát ízre jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

elfmercina

2019. május 22.

Az íze miatt nem vagyok vele megelégedve, megelőzés céljából tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Az íze miatt nem vagyok vele megelégedve, megelőzés céljából tökéletes.

Hidratálók: Sorbitol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Színezék. Barnás sárga.

Színezőanyag. Zöld.