Listerine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kawa.kriszta, Módosítva: 2012. július 16.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Enyhébb íz. Napi kétszeri használat mellett a Listerine softmint sensation antibakteriális szájvíz hosszantartó védelmet nyújt a lepedék ellen és friss leheletet biztosít. Klinikailag bizonyítottan megelőzi és csökkenti a plakk kialakulását, amely az ínygyulladás fő okozója, elpusztítja a fogak közötti baktériumokat és frissíti a leheletet.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dudorka

2014. január 3.

Sajnos az én nyálkahártyám teljesen kikészül tőle, pedig azt hittem, hogy ez tényleg nem fog annyira marni, mint a többi, de ugyanúgy könnyezek, mint eddig, és nem bírom ki, hogy utána gyorsan ne öblítsem ki a számat vízzel, úgy meg ugye nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Sabinilla

2013. augusztus 5.

Sokadszorra vettem újra, ő számomra a szájvíz. Enyhébb az íze, mint a többi Listerinnek, mégis hatékonyan tisztít és frissíti a leheletet. Szeretem az édes utóízét is. Kellemes a használata, nem húzza össze az ínyem és a szájpadlásom, mint a normál társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 5.

onecrimsonnight

2013. július 11.

Tényleg nem olyan erős, mint a többi Listerine, de azért még ez sem gyenge. Én különösen szeretem a fehér tik-takra emlékeztető ízét. Jól tisztít, frissíti a leheletet és sokáig tart a hatása, de nem annyira mint pl. a Stay White-é.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

sabrirory

2013. június 15.

A legjobb Listerine,amit valaha használtam. Ha elharapom a számat, 2 használat után begyógyítja :O Nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

xixi

2013. március 26.

Elhittem az enyhébb íz feliratot neki, miután egy normál ízűt már leöntöttem a lefolyón, annyira csípett. Újabb pénzkidobás a lefolyóba, ez is mintha savval öblögetnék. Akinek egyéb Listerine szájvíz túl maró volt, az ezt se vegye meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Maniac

2013. február 7.

Valóban enyhébb az íze, de nekem ugyanúgy bekönnyezik a szemem tőle. :D Szeretjük a Listerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

kissbarbara1990

2013. január 7.

A testvéreihez képest tényleg enyhébb az íze. Ezért használom. Fehéríti is a fogaimat és tényleg hosszantartó friss leheletet biztosít. Rendszeres lakója a fürdőszobánknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Gigi81

2012. december 30.

Nagyon szeretem, lágyabb, mint a társai, de így is sokáig érződik a hatása, és tökéletesen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

adrika128

2012. november 27.

Ez volt az első Listerinem és szerettem nagyon. Igen csak erős ,könnyem hullott, de meg lehet szokni. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Kmanci

2012. augusztus 10.

Nekem ennek teljesen mentolos TikTak íze volt. Nem rossz, de nálam a Stay White viszi a pálmát eddig. Igaz jobban is csíp, mint ez, vagy a Total Care Sensitive, de én annál éreztem leginkább a tisztító hatást, és annál maradt legtovább friss a lehelletem. Szerencsére én bírom, eszembe sem jutott még hígítani, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.