Listerine

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. április 22.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Byush

2019. április 7.

Fehérítő hatását nem tapasztaltam eddig, picit marja a számat használat közben de a célnak megfelel. Meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

dunaimano

2018. december 4.

Sajnos annyira nem tartja meg a fehér fogakat mint szeretném :( a Listerine fehérítő hatású szájvize után kezdtem el használni. Kellemes íze van, frissíti a leheletem, de a fehér fogakhoz nekem nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Egi

2018. július 5.

Ez semmire nem jó, mármint a többi listerin termékhez képest. Foginygyulladást nem szünteti meg. Vannak a gyártónak sokkal jobb termékei
Csak mondom h ez nem fehérítő szájvíz , hanem fehéren tartó ....Már ha elötte fehér volt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

felicity94

2018. április 13.

A kedvenc szájvizem, nekem ez vált be maximálisan. Próbáltam már más fajtákat a márkától, de egyiknek sem tetszett az íze, azon a téren nagyon kritikus vagyok :D Direkt imádom mádom hogy csíp, teljesen fertőtlenítve érzem a szám utána, extra friss mentolos lehelettel, csodás érzés :) Én is megerősítem hogy valóban fehérít a fogakon rendszeres használat mellett. Egy bajom van vele, amit már előttem is írtatok, hogy nagyon szárítja az ajkaimat. Ezen az "apró" kellemetlenségen kívül csak jót tudok írni róla. Csillagot nem vonok le emiatt, szuper termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

bstr13

2018. április 3.

Szeretem a Listerine maró érzését, hogy nem habzik fel a számban, mint az alkoholmentes szájvizek, tartós és friss ize van, nincs kellemetlen, keserű utóiz. Enyhén kék szine miatt optikai tuning a fogaknakk.

DE! Olyan cserepesre száritja a szám, illetve három egymást követő napi használat után már konkrétan sebesedik, pedig mindig használok utána ajakápolót (konkrétan emiatt vettem), és önmagában pedig sosem szárad ki a szám, biztos, hogy ez okozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Luna1024

2018. március 24.

Már visszaemlékezni se tudok, milyen régóta alapdarab a fürdőszobában. Próbáltam a Dontodent-től is, meg a Listerine-től is egyéb szájvizeket, de nekem ez a fajta vált be, ennél érzem leginkább azt a hipertisztaságot, amit úgy szeretek. Fogmosás után fél/egy kupaknyi mennyiséget használok belőle, és ezt elöblögetem, hogy a szám minden zugába jusson. Csíp, mint a veszedelem, de tényleg kegyetlenül, erre készüljetek fel... Többször volt, hogy bekönnyeztek a szemeim, annyira csípte a számat, VISZONT a hatását tényleg semmi nem übereli. Olyan a szám belülről, mintha újonnan kaptam volna: hipertiszta, a fogaimon semmi lepedék, szinte csikorognak, ugyanakkor nem válnak túlérzékennyé, az ínyemet se bántja, és rendszeres használattal tényleg fehéríti a fogakat - sőt lehet, hogy csak bemesélem, de mintha már egyszeri használattal is kicsit fehérebbek lennének, ám erre nem tenném a nyakamat. Az viszont biztos, hogy ha ezt használom este, akkor reggel is sokkal frissebb szájérzettel kelek fel, mint amúgy. Az íze és az illata finom mentolos, uniszex. Nem vagyok benne biztos, hogy kihagyhatatlan lépés, de nekem ad egyfajta plusz komfortérzetet, ezért megéri megvennem, pedig gyorsan fogy, átlag havi 2 flakonnal használok el belőle, és nem mondanám a legolcsóbbnak... Mindenképp ezt a fajtát szoktam venni, mert bár iszonyúan csíp, élvezem is, ahogy dolgozik, és a többinél tényleg nem tapasztaltam ilyen szintű tisztaságot, ezért kibírom azt a pár másodpercet, mert sokat hozzátesz a szájhigiéniához. Szeretem, 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Floree

2018. március 5.

A használata során egy picit fehérített a fogaimon. Kellemes, friss érzetet ad fogmosás után. Használtam más Listerine-t is, és azt mondhatom, hogy a legjobb szájvíz márka, amit ismerek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

era0710

2017. november 5.

Az üveg felènèl járok már. A fogorvosom ajánlására kezdtem el használni ,ès örülök h megismerkedtem vele. Valóban fehèrít, ès frissít. Viszont az is igaz hogy csíííííp, de újra veszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

cigarettamacska

2017. július 3.

Betartja amit ígér, tényleg fehéríti a fogakat rendszeres használat mellett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Betartja amit ígér, tényleg fehéríti a fogakat rendszeres használat mellett!

dalmuska

2017. május 1.

Friss leheletet biztosít, és gyönyörűen fehérít, fényesít. Nagyon szeretem, egyedüli gondom az erős, maró íze, öblögetésnél mindig megszenvedek vele.
Egyébként sokáig elég a termék, egyáltalán nem fogy hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Egyébként sokáig elég a termék, egyáltalán nem fogy hamar.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.