Listerine

Ár:   793 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 793 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2013. április 5.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 793 Ft

Antibakteriális szájvíz.

Ár: 793 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

doreszka94

2016. november 12.

Sok fajta szájvizet használtam már, de a Listerinek a legjobbak. Eddig a Zero-kat használtam, ilyet most vettem elôször. A zerohoz kepest nagyon csíp, szokatlan volt, de mar annyira nem zavar. Jól tisztít, utána friss a leheletem, bár olyan sokáig nem tart. Összességében egész jó szájvíz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

kismadár

2015. február 9.

Szerintem nagyon jó szájvíz, nem túl csípős, zöld Orbit rágó íze van. Igaz, a frissesség nem tart túl sokáig, de nem is ezért használom, hanem azért, hogy elbánjon a baktériumokkal és fertőtlenítsen. Jó az ára is, nekem a Listerinek közül ez a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

HyperBunny

2014. július 13.

Erős, de legalább érzem, hogy hat. Az ízét nem szeretem, nagyon fogorvosi rendelős, de legalább friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Roni27

2014. február 27.

Hm...Nem szeretem a Listerine-t alapból, mert kimondhatatlanul csíp. Ezt nem embernek találták ki! De remekül fertőtlenít és utána garantált a frissesség. A fogorvosom javaslatára (mivel nyafogtam, hogy szétcsíp) felesben hígítom vízzel. Na így már elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 27.

Laura19

2013. november 11.

Mindig is féltem a fogszuvasodástól, persze rendszeresen mosom a fogaim. :D
Megkedveltem ez a szájvizet. Eleinte csíp, de meg lehet szokni. Kellemes íze van, frissíti a leheletet, tiszta érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 11.

Mindig is féltem a fogszuvasodástól, persze rendszeresen mosom a fogaim. :D

salymf

2013. november 7.

Hasonlóak a tapasztalataim, mint az előttem levőék. Az ínyem felmarta, a nyelvemet csípte iszonyatosan, és miután kiöblítettem, úgy éreztem, mintha egy nyálkás réteget hagyott volna a számon belül mindenen. Utána a leheletem kellemes illatú, este használom, a másnap reggel nekem is jobbnak tűnik, de ezt a példányt biztosan nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Drusee

2013. október 26.

Sokáig áhítoztam utána, mert drágának találtam.Azt hittem hosszú távon beválik, Azt már előre tudtam, hogy nem fog 'ízleni'. Vendégségben próbáltam kéket, meg zöldet is. Mindkettőnek borzalmas íze van.Ezért esett a választásom erre. Hátha ez kicsit más. Azt nem tudtam sajnos eldönteni, viszont marhára csípi a szám, pedig én bírom. Nem is ez baj, hanem hogy förtelmes utóíze van. A kínai tornacipős hasonlaton az előző kommentek egyikében jót mosolyogtam és helytállónak érzem.Tényleg műanyagos íz marad a számban. Nem is érzem sokáig a frissességet reggelente, hanem attól félek rosszabb mintha nem használnám. Viszont ha este vetem be mintha reggel jobb állapotok uralkodnának ébredés után. nagyon vegyes érzéseim vannak, de nem veszem újra az fix.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

csikosmatyas

2013. augusztus 18.

Ezt is kipróbáltam. Ha egyszer arra vetemednék hogy egy kínai tornacipő talpát nyalogassam annak tuti ilyen lenne az íze. A citrusos is és ez is felcsípte a szám, konkrétan egy helyen még ki is sebesedett, és feldagadt a fogínyem tőle ... azt hiszem többet ezt a márkát nem választom, mert aki egy kicsit is érzékenyebb azzal rendesen elbánik. :-/ Viszont felhomályosítottak, hogy a szájban lévő baktériumok nagyon örülnek az alkoholos szájvíznek amitől a nyáltermelés leáll a száj pedig erősen savasodik, akárcsak a cukortól ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

fioretta

2013. július 31.

Ha szájvízről van szó, egyértelmű hogy a Listerine-t választom, eddig akármelyiket próbáltam, elégedett voltam velük, ahogy ezzel is. Talán ez az egyik legcsípősebb, legerősebb ízű, de nekem tetszik. A hatása kiváló. Volt hogy egy ideig hanyagoltam a szájvizeket, sajnos meglett az eredménye, mert hajlamos vagyok a fogkőre :( Úgyhogy jelenleg ezt használom, és szerencsére bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

hena

2013. július 10.

Most épp ilyen volt a patikában, de egyébként én nem nagy különbséget érzek a különböző típusai között...talán ennek az íze kevésbé erős mint a kéké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.