Listerine

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Napi kétszeri használattal hosszantartó védelmet nyújt a foglepedék képződés ellen. A hirtelen fellépő éles fájdalom ellen úgy védekezik, hogy erősíti a fogzománcot, egészségesebben tartja a fogínyt, segít megelőzni a fogínysorvadást, így az ínyvonalnál csökken az érzékenység.

Tartósan friss leheletet biztosít. Megelőzi és csökkenti a foglepedék képződését, mely a  fogínybetegségek legfőbb okozója. Elpusztítja a fogak között megtelepedő baktériumokat.

Az optimális hatás érdekében használja reggel és este, fogmosás után.

Csirip74

2014. szeptember 7.

Hatásával elégedett vagyok, de az íze nem jó. Van egy mellékíze ami zavaró és olyan "benzines". Legközelebb másik listerine-t veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

jetroh

2014. július 11.

Én amondó vagyok, hogy egy szájvíznek csípnie kell! Legalább a placebo hatás miatt, hogy na, ez biztos használ! Nekem ennek nagyon gyenge az íze, semmi extra, kicsit az olcsóbb társaira hajaz, de az erősebbik LIsterineket biztosan kifogom próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

cappuccino

2014. február 19.

Drágáim! Senki nem veszi a fáradságot, hogy elolvassa a címkét? Fogérzékenység csökkentésére lett kifejlesztve ez a termék. Ha túlságosan csíp, akkor a Zero való nektek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

Lillcsike

2013. július 14.

Hiába sensitive, lemarta a számat ez is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Hiába sensitive, lemarta a számat ez is.

adrika128

2012. november 27.

Nagyon szeretem ezt a márkát ez a 3. Listerinem és ezzel is elégedett vagyok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

papupanni

2012. november 5.

Én már rengeteg Listerine szájvizet használtam, mindig van itthon. :) Ezért is már hozzászoktam ahhoz, hogy iszonyat erős... De egyébként nagyon jó. A szájápolási rutinomhoz abszolút hozzátartozik. Sajnos reggel néha nincs időm a suli előtt fogat mosni, ezért csak szájvizezek, de a reggeli szájszagot (szerintem mindannyian tudjuk mennyire gyilkos is az) eltünteti! De amúgy én nem veszek észre különbséget a Listerine szájvizek között, mármint hatásukat figyelembe véve... Mindegyik szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

anabela

2012. július 12.

szeretem, viszonylag sokáig nagyon kellemesen friss marad a leheletem tőle, kicsit édes, kicsit mentolos. viszont nem tudom milyen a nem szenzitív szájvíz, mert ez is borzasztóan csíp, néha igen nehéz elviselni azt a fél percet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Színezőanyag. Zöld.