Listerine

Ár:   793 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 793 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2014. június 20.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 793 Ft

Listerine Total Care Zero Szájvíz alkoholmentes változatban

Antiszeptikus szájvíz hűsítő mentolos, friss ízzel, fog és ínyvédő, fogkő ellen. Alkalmas mindennapi és hosszú távú használatra is. Nem színezi a fogzománcot én nem okoz ízérzés zavart sem. Csökkenti a plakkot, elpusztítja a szájban lévő baktériumokat, segít megőrizni az egészséges fogínyt, a fogakat erősítve véd a fogszuvasodás ellen, megelőzi a fogkő kialakulását, így segít megőrizni a fogak természetes fehérségét és hosszantartó friss leheletet biztosít.

Kiszerelés: 500 ml

Ár: 793 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

noradrenalin

2019. december 11.

A többi alkoholos társai számomra nagyon erősek ez viszont tökéletes. Szerintem alkohol nélkül is hozza azt mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Kislampa

2019. február 4.

Ha lehetne nulla csillagot adni, azt tenném. Nekem 3-4 öblögetés után felmarta az ínyem a nyelvem alatt és a szájpadláson, valamint a fogaim is érzékenyek lettek a rágó felületen, és nem csak egy-két fog ahogy nekem szokott, hanem mind...pedig még hígítottam is. Napokig olyan volt, mintha szétforráztam volna szám, a legpuhább fogkefe is mintha drótból lett volna, amikor próbáltam fogat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

oti78

2018. április 20.

A normál szájvizeket nem tudom használni, borzasztóan erősek nekem. Ez viszont tökéletes, picit sem csíp, kellemes az íze. Régóta használom és még fogom is... Nem tudom, mi lenne, ha nem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Kmerci

2017. október 5.

Ezzel is könnyen meg tudom őrizni a fogaim fehérségét de a white verziója jobban bejön és az nem annyira erős nekem mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Ettike

2017. március 14.

A legtöbb Listerine szájvizet kipróbáltuk már a férjemmel, de ez a favorit! Hatásosan tisztít, üde és friss leheletet biztosít, és az íze sem erős. Nekem a számban néhanapján kialakuló aftát is szépen kezeli, hamarabb elmúlik tőle a kínzó érzés. Az ára kicsit drágább mint a többi Listerine szájvíznek, de szerintem maximálisan megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

szivecske

2016. október 21.

Nekem bejött, pont tetszik benne, hogy nem marja szét a számat, mégis frissitő érzet és jól tisztít... én csak zerot veszek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Maja92

2016. október 2.

Véletlenül sietségemben ezt vettem meg a másik lila helyett amit szeretek pont az erőssége miatt. Ez sem rossz de hiányzik az alkoholos változat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

kessi91

2016. május 17.

Ez az ize megoli a nyalkahartyat a szamban! Nem is ertem, ugy kiszarit, hogy egesz ejjel azt almodom, hogy csak iszom es iszom a vizet, megse jobb...
Ha valakinek bejott, szivesen elcserelem kb akarmire, nem sok hianyzik belole, kis poharba mertem ki minden hasznalathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Monica6

2016. február 9.

Imádom, zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Imádom, zseniális.

kissenikor

2016. február 2.

Nekem ez vált be egyik legjobban. Az a bajom a szájöblítőkkel, hogy rettenetesen alkoholosak és nagyon csípik a szám. Ezért veszem a zérókat, szerintem nem rossz, bár valóban szárítja a nyálkahártyát. Ki kell kicsit öblíteni utána a számat...:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.