Listerine

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. február 16.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Alkohol nélkül.

GergelyneTesiVass

2019. december 2.

Hosszú ideje családunk kedvenc szájvize. Hatékony, kellemes ízű, és mivel nem tartalmaz alkoholt, nem csíp. Drogériában időnként hozzáférhető a még gazdaságosabb, 1000 ml-es kiszerelése. Ha tehetjük, azt választjuk az arányaiban kedvezőbb ára miatt. Az a méret nálunk körülbelül egy hónapig elég szokott lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

tunderelefant

2019. november 3.

néha borzalmas hagymás szájízt hagy maga után - nem tudom miért. Biztos, hogy nem fogkrémfüggő, mert teszteltem több fogkrémmel is, szóval kb kiszámíthatatlan. Amúgy jó cucc lenne, de ez a random utóíz nem jön be....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

SZS30

2019. augusztus 24.

A Listerinek közül ezt szeretem a legjobban, bár kicsit erős ennek is az íze nekem. De gyanítom, ha nem mentolos verziót szeretnék, akkor a gyerek termékek között kellene körül néznem. Egyébként jó kis termék, valószínűleg újra fogom venni, ha nem találok más alternatívát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Mona29

2019. július 14.

Nem rossz. Kellemes az íze, nem csíp, friss tőle a lehelet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Nem rossz. Kellemes az íze, nem csíp, friss tőle a lehelet.

Mosizso

2019. július 10.

Direkt alkoholmentes változatot kerestem. Ezért erre esett a választásom...igazából én nem érzek különbséget. Nem is használom midnennap, félek, hogy ez is kiírtja a hasznos bacikat is a számban. Placebonak jó lesz. Aztn remélem még két hét után tudok pozitívabban updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Beya93

2019. július 8.

A zöld után erre váltottam, mert már nem bírtam azt a maró hatást. Ezzel nagyon meg vagyok elégedve, friss leheletet biztosít ez is, tisztít is, de nem csíp, szolidan teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

ausmorzs

2019. május 26.

Tetszik. Nem csíp, nem szárítja a szájüreget. Friss leheletet biztosít. A Listerinek közül ez tetszik legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

rekav11

2018. december 27.

Ez legalább nem csíp, nem úgy, mint az alkoholos testvérei, de nekem ez sem ad jó, friss leheletet, sőt, vhogy utána marad vmi rossz szájíz. Viszont mivel nincs benne alkohol, így valószínűleg a hatékonysága is kisebb, ezért nem kap többet, mint a régi, hagyományos cool mint változat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

blurryface

2018. december 22.

Kifejezetten tetszik az íze. Mivel nem csíp, akár mindennapi használatra is alkalmas. Szerintem jól tisztít, és sokkal tisztábbnak érzem tőle a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

dunaimano

2018. december 16.

Azért szeretem ezt a szájvizet a Listerinek között, mert végre nem csípi szét teljesen a szám, mégis kellemes ízt hagy maga után. Nem túl erős és markáns, viszont mindent tud, amit egy szájvíznek kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Színezőanyag. Zöld.