Live Clean

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovacsviktoria1123, Módosítva: 2019. február 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

Kókusz tejjel hidratál és helyreállítja a haj nedvesség egyensúlyát. A 97% növényi eredetű vegán formula gyengéden tisztítja hajat. A C, E és B5 provitamint tartalmazó, rizs proteinben gazdag, krémes formulája ápolt, selymesen puha tapinású hajat eredményez.

legallybrunette

2019. július 5.

Csak úgy, random megvettem, szégyen ide, a csomagolása elcsábított (nem szabadna pedig bedőlni a csinos külsőnek sosem). Nagyon jó sampon, kellemes csalódás volt. Csodás az illata, és nagyon selymes lesz tőle a haj már a mosás közben is, egészen különleges érzés használni.

A végére picit meguntam, de rosszat nen tudok mondani róla. Korrekt, bár nem kiemelkedő holmi. Szeretem a samponjaimat váltogatni, de egyszer biztosan visszatérek majd hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 5.

albertinablogg

2019. június 28.

Azért választottam, mert jóformán mindenmentes, és drágább, kevésbé jó samponokat is kipróbáltam már. Hajmosáskor a végeredmény csikorgós, zsírtalan haj, mégis hidratált. Jobb, mint az eddigiek, de a szalontermékeknek sajnos ez sem ér a nyomába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Aphrozin

2019. április 1.

Már több mint egy éve mindenmentes samponokkal mostam hajat. Minden extrém dolgot is kipróbáltam, és mégis félig teli samponosflakonok ülnek a füriben, mert nem találtam meg az igazit. A Rossmannban random sétálgatva megtetszett nekem is a csomagolása, és jobban elolvasva az összetételét megfelelőnek tűnt. Az első hajsmosáskor az lepett meg, hogy a normális adag a hosszú hajamra soknak tűnt, bőven kevsebb is elég lett volna belőle. Az illata nekem nagyon tetszik, és meg is maradt a hajamban. A mosásnál csikorgós érzés volt, és féltem is hogy talán akkor "túlságosan" le fogja tisztítani a hajam, és majd gyorsan zsírosodik (kétnaponta kell hajat mossak). A balzsamjával együtt használta (arra is 10 pont). A kifésülés, ami nálam kínszenvedés, könnyed játék volt. Soha, még a szilikonos samponok idején sem volt ilyen csillogós, és finom tapintású puha hajam. A csomagolása is eco-friendly, ami nálam fontos szempont. Leárazva vettem meg, de felőlem a normál ár duplájába is kerülhetne, annyira elégedett vagyok vele. És amitől féltem, hogy zsírosodni fog: első hajmosás után, mintha kevésbé zsírosodna, de ez majd hosszú távon kiderül. kár hogy nincsen 10 pont, rég voltam ennyire elégedett egy termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate