Best of Beauty 2019

Logona

Ár:   2920 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Homoktövis, kamilla, varázsmogyoró és aloe vera kivonataival gyengéden eltávolítja a szennyeződést, a sminket és felesleges fagyút. Pórus mélytisztító hatása által javítja a bőrlégzést. A gyengéd gyógynövény alapú tisztító hatóanyagok finom, enyhén matt felületet biztosítanak az arcbőrnek. A visszazsírozó hatású kondicionáló komplexum védi a bőrt a kiszáradástól, és helyreállítja a lipid réteg természetes egyensúlyát. Kellemes, lágy habja nagyon finommá teszi a bőrképet. Vegán, gluténmentes.

niau

2015. július 12.

Csatlakozom, általában nem szoktam kencékről áradozni, de ez tényleg csodálatos. A mindenre érzékeny bőrömet nem hogy nem irritálja, de kifejezetten megnyugtatja, és bársonyos bőrt hagy maga után. Egy nyomás elegendő egyszeri mosáshoz, nekem így két hónapig elég (reggeli+esti arcmosás mellett). Venni fogom, amíg gyártják.

Update: újabban rájöttem, hogy irritálnak az illatanyag összetevők, és mint látom, ebben is van, ezért levonok egyet. Összességében működik az arcomon, de nem tudom, azért-e, mert az illatanyag irritáló hatását ellensúlyozzák a gyulladásgátló összetevők. Csalódott vagyok, hogy ebben is benne van ez az összetevő, emiatt nem veszem mégsem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

pamacs

2014. február 8.

A legjobb lemosó, amit valaha használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 8.

A legjobb lemosó, amit valaha használtam.