Logona

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajformázók

A bambusz kivonatot tartalmazó hajformázó spray kimondottan a hajszárítás során történő hajformázást segíti elő. A természetes hajszerkezet javító összetevők rugalmas tartást, hosszan tartó frizurát biztosítanak, valamint védik a hajat a hajszárító okozta káros hatástól. A haj dúsabbá, egészségesebbé és élet telibbé válik.

Alkalmazás: Permetezzük a frissen mosott, megtörölt hajra, fésüljük át alaposan és formázzuk a szokásos módon.

Ár: 1500 , Eladó: wd1102
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, Széll Kálmán tér, fizetés: Személyes átvétel
wd1102

2019. október 31.

Örültem, mert natúr termék, de amellett, hogy a vékony szálú hajammal semmit sem kezdett, még viszkettem is tőle. :( Csalódott vagyok, főleg az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

rekeszke

2019. július 24.

Nagyon szeretem a hatását. Végre valami, ami nem nehezíti el a hajam, sokkal dúsabbnak tűnik tőle. Bár kicsit szárít és nem szeretem az illatát, nem cserélném le másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Zitak

2019. június 1.

Az összetevők között második az alkohol???! Sajnos nekem nagyon szárította a hajam :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

szzh01

2019. február 1.

Extrém vékony szálú, lelapuló, tartás nélküli hajam van. Ennek a terméknek a használatra után nagyon selymes, puha, fényes, és egészséges lesz a hajam, de sajnos nekem nem ad tartást. Hajtőemelőként szerettem volna használni, de nekem egyáltalán nem vált be erre a célra.
Szép az INCI, természetes és szilikonmentes, a hajamnak is jót tesz, de ez nekem kevés, mert nem ápolni, hanem emelni szerettem volna vele a frizurámat.
Sajnálom, hogy nem vált be, pedig komoly reményeket fűztem hozzá, ezért inkább nem használom el, megválok tőle, hátha másnak bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 1.

Augmentin

2018. július 23.

Nem ad olyan erős tartást, mint a hajhabok, de nyáron nagyon szeretem,mert frissít és, nem nehezíti el hajam.
Az illata pedig egyenesen fenomenális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 23.

Az illata pedig egyenesen fenomenális.

micirpicir

2016. július 23.

Én nagyon szerettem,többször újra vettem, aztán egyszercsak duplája lett az ára, így már kicsit sok.. Jól lehet a hajat formázni vele, nem lesz ragacsos utána. Igazi, természetes hajravaló. Mivel fél évig is elég, lehet az ára ellenére beszerzek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

ehilda

2016. június 27.

Nagyon elégedett vagyok vele. Hajhab helyett teljesen tökéletes, sokkal jobb is. Örülök, hogy rátaláltam. A hajat nem szárítja és nem is zsírosítja. A hajápolásba lassan egy éve áttértem a natur ápolásra és teljesen megérte. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

CBlue

2016. június 23.

Jo tartast biztosito, finom illatu hajformazo. Nem zsirositja a hajat, nem tapasztja ossze. Tobbszor ujravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Firenzisz

2016. január 21.

Nagyon szívesen használom már hosszabb ideje. Jól formázható vele a frizurám, használatával kevésbé lapul le a hajam 1-2 nap után. Kellemes illata van, ami a hajamon hosszan érezhető hajmosás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

sly

2013. november 21.

Hajhab helyett használom, nem ragasztja össze a hajam és tartást ad neki. Az illata kellemes, de ha a fejbőrömre kerül akkor viszketek tőle.
Update: egy idő után hozzászoktam és már nem irritálja a fejbőröm. Nagyon jó tartást ad és nem nehezíti el vagy ragasztja össze a hajat, szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Glycerin, Lactic Acid