Logona

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Célzottan az irritált, gyorsan zsírosodó fejbőr különleges igényeinek megfelelően kifejlesztett sampon. A gyengéd tisztító hatóanyagok és a növényi betainból, selyemproteinből, és búzakorpa kivonatból álló bőrnyugtató ápoló komplexum gyengéden megszabadítják a hajat és a fejbőrt a felesleges faggyútól, és kíméletesen helyreállítják a bőr természetes egyensúlyát. A fitokozmetikai hatóanyag komplexum a citromfű és a búzakorpa természetes nedvességmegtartó hatásával széppé, ápolttá és illatossá varázsolják a hajat. Mindennapos használatra. BDIH” által ellenőrzött természetes kozmetikum. Ökológiai termesztésből származó olajok és gyógynövények felhasználásával. Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert, illatanyagot és színezőanyagot. 100%-ban természetes illatok, esszenciális olajok által. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

eviszv

2015. október 20.

Natúr samponhoz képest még habzani is tud, de furán tapadós lett tőle a nedves hajam, miután lemostam. Az illata kiváló, az ára magas. Nem ritkította a hajmosási intervallumot sajnos. Ez volt a sokadik natúr sampon, amit kipróbáltam, ami nem vált be, majd kerestem valamilyen elfogadható összetételű, nem natúr sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

seoul

2015. augusztus 4.

Elhasználtam egy flakonnal. Az illata és az állaga is tetszett. Nem gubancolódott össze tőle a hajam. Zsírosodásra hajlamos hajam van, ezért ezt választottam, de sajnos néha viszketett tőle a fejem. Ugyanúgy kétnaponta mostam ezzel is hajat, mint mindig. Kipróbáltam, egyszer jó volt, de nem fogom újravenni, mert aranyárban mérik, és azért valljuk be ennyit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Trixi

2014. szeptember 19.

Nekem bevált ez a sampon, dúsabb és egészségesebb kinézetű a hajam, és a hajmosás gyakoriságát is tudtam csökkenteni 1 nappal, de akár többel is tudnám, ha nem szeretném annyira a frissen mosott hajat. A hajtövekre hajszeszt, a hajvégekre hajbalzsamot is használok emellett, és összességében jobb az állaga a hajamnak. Persze a natúr samponoknál megszokott, hogy több kell belőlük egy hajmosáshoz, és nem is habzanak annyira. A korábbi nem-natúr samponjaim (szinte az összes, hajamhoz ajánlott drogériás sampont kipróbáltam már) egyikével sem voltam maradéktalanul elégedett hosszútávon, és ez a sampon legalább kevésbé káros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

tittus

2013. április 30.

Sajnos nekem sem vált be, maradt a 2-3 napos hajmosás, pedig nagyon próbálom kihúzni. Már több, mint a felét elhasználtam a flakonnak, és gondolom, azért ha lenne hatása, ennyi idő alatt (1 hónap) már kifejtette volna. Ettől függetlenül még lehet, hogy valakinek beválik, de nekem az sem jött be, hogy nagyon drága, kétszer kell nyomni, hogy megtisztítsa a hajat, ami egyébként ezután "csikorgósan" tiszta lesz. Sajnos szárította is a fejbőrömet elég intenzíven, kezdtem korpásodni tőle. Amúgy zselés állaga van, az illata olyan, mint a hínáros FIN samponnak, olyan "kólás"-citromsavas :D. Szerintem sok kell belőle, nincs nagy hatása, és egyáltalán nem éri meg az árát :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

vds

2013. április 24.

igaz, hogy ezt használva most 3 helyett 4 naponta kell csak hajat mosnom, de a hajam valahogy nehezebb, és a fejem is viszket. elhasználom, de nem ez lesz a nekem való natúr sampon, azt hiszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 24.

bnonikaa

2012. szeptember 10.

Nekem is bevált. Mielőtt használni kezdtem 2 naponta kellett mosnom a hajam, ráadásul a hajvégeim elég szárazak voltak. Most 4 napot is kibírok, és a hajvégeim is sokkal jobb állapotban vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Szendi

2012. augusztus 16.

Én imádom. Sajnos nagyon hamar bezsírosodik a hajam, de ezzel a samponnal kibírja 4-5 napig. Előtte 2 naponta mosnom kellett. Tuti újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

matrjoska

2012. május 23.

Sajnos csalódnom kellett ebben a samponban, mert a hajam, miután megszáradt, csúnya és lelapult maradt. E tekintetben akár az olcsó samponok is megelőzik ezt a terméket. Az illata nagyon kellemes, az pedig, hogy az állaga zselés nagyon kedvcsináló volt, mert azt olvastam, hogy a krémes állagúak elnehezítik a hajat. Hát.. pont nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Hydrolyzed Silk, Betaine

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.