Logona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Hosszantartó frisseséget biztosít, bőrnyugtató bio kamillával. Értékes kivonatokkal. Érzékeny bőrre.

encimokus

2013. január 24.

Ez már a sokadik natúr dezodorom, ezért kimerem jelenteni, hogy teljesen feleslegesen kísérletezni, nekem mindegyik hatástalan volt magában. Szódabikarbónával megfelelő, de ahhoz elég megvenni az alverdéset is. Szerencsére ehhez féláron jutottam a müllerben, mert szívtam volna a fogamat, ha 2300ft-ért hozná ugyanazt, mint a 700 ft-os alverde. Az illlata miatt 1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 24.

Szendi

2012. augusztus 16.

Nem használtam, csak a Müllerben megszaglásztam. Nekem nagyon tetszik az illata és az is, hogy krémes állagú. Mivel nem vagyok izzadós, ha elfogy a mostani veszek egyet és kipróbálom. Aztán majd megírom, hogy bevált-e. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

kiprobaltam.hu

2012. augusztus 15.

Rajtam nem tartott sokáig. Ígéretéhez mérten a bőrt tényleg kíméli, de nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

sammy

2012. március 11.

Sajnos nem ért sokat hatás tekintetében. Elég krémes, az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Sajnos nem ért sokat hatás tekintetében. Elég krémes, az illata kellemes.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid