Logona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2011. november 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A hiperérzékeny, irritációra hajlamos bőr igényeinek megfelelő hidratáló krém, mely gyengéd növényi eredetű hatóanyagokkal kiegyensúlyozza a bőr zsír és nedvességháztartását. A savköpeny helyreállításával erősíti a bőr ellenálló képességét a negatív környezeti hatásokkal szemben.

BDIH és DAAB által minősített natúrkozmetikum. Mesterséges tartósítószert, illat- és színanyagot nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 50 ml

sammy

2012. február 20.

Könnyű mégis tartalmas krém, nem hagy ragadós felszínt maga után. Illatmentes. Nekem rendbetette hiperérzékeny, pirosodásra és kiszáradásra hajlamos bőröm, a bőrfeszülés teljesen megszűnt. Sajnos annak ellenére, hogy teljesen bevált elcsábultam és próbálkoztam más természetes krémekkel, nagy hiba volt. Most gyulladt arcbőrömet kúrálom vele, úgy tűnik hatásosan.
Az egyetlen arcápolóm, ami eddig teljes mértékben bevált.
update: nyáron ok, télre kevésnek bizonyult, de gyanítom, hogy a sok növényi olaj sem az igazi az én bőrömnek, hiányzik mellé valami, talán a keramidok vagy vitaminok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 20.

Az egyetlen arcápolóm, ami eddig teljes mértékben bevált.

natasa

2011. november 6.

Egy nyáron nagyon elcsúnyult az arcbőröm, akkoriban kísérletezgettem pár nagyon gazdag hatóanyag tartalmú, olajos bio krémmel. Csúnyán lezsírosodott, kipirosodott, kipattogzott az arcbőröm. Tonikokkal szárítottam, de rosszabb lett. Egy könnyű hidratálót kerestem. Ekkor vettem meg ezt a krémet. Kenegettem, nem rontott a helyzeten, de sokat nem is javított. Nekem kicsit sok volt ez is, picit zsírosnak éreztem.
Nincs benne illatanyag, semmi irritáló, szóval szerintem inkább a nagyon érzékeny, pirosodásra hajlamos, esetleg helyenként száraz bőr szereti igazán.
Nekem vegyes érzékeny bőröm volt, amikor használtam, de nem vált be. Az összetevők miatt viszont kap pár csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!