Lolita Lempicka

Ár:   6100 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2018. november 17.

Ár:   6100 Ft-tól

Szívjegyek: kókusz, jázmin, ylang-ylang

Alapjegyek: mirha, szantálfa, vanília

CSERE is - Lolita Lempicka Elle L'aime EDP
Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 1200ft+pkg-5ml vagy üvegében , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva vagy üvegében, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta

Timi8

2020. április 3.

Update 2.: 5.éve mindìg van belőle, nyár nem telhet el nélküle, hajba fùjva kiválò. Bár tényleg csak nyaranta használom, azért minden takarìtásnál előkerül Őfinomsága is és jòl megszimatolgatom. Picit Guerlain Lys Soleila, de ez a finibb. Kicsit az Armani Sun di Gioia-val is érzem a párhuzamot, azt most nagyon imádom. Egyébként a Balea After Sun tusival ha nem is azonos is az illata, marhára jòl mennek egymáshoz, ki van pròbálva 👌 Lehet, h.kivételt teszek, és ha holnap is hét ágra süt a nap, akkor én ugyan nem várok nyárig, ezt fogom fùjni, megkìvántam!

Update: Naplemente illat :)))
Ez az az parfüm amit a nyár közeledtével ùjra és ùjra felfedezek magamnak. Annyira jò, hogy időközönként muszáj ùjravennem ebből egy-egy üvegcsényi kisebb mennyiséget. Lezser, mégis tartalmas illat, főként nyáresték tökéletes kiegészìtője. Imádom!

Bellehercegnő jóvoltàból nàlam landolt :) Ez úton is köszönöm! Szupertartós illat! Èn mindenből mindíg 3-at fújok nappalra, csak úgy megszokàsból...az ő esetèben a konkrèt illataura garantàlt, aki nem akarja ezt, szigorúan csak 1et fújjon! Eddig pozitívak a visszajelzèsek, mèg a finnyäs pàromtól is, ès èn is jól èrzem magam ebbe az illatba burkolva. Viràgos, naptejes, èdeskès, de mègsem az a könnyed fuvallat.Hatàrozottan meg akarja mutatni magàt! Mindenkèpp hagyok belőre őszre-tèlre is picit, szeretnèm kipróbàlni, olyankor mit mutat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 3.

Update: Naplemente illat :)))

elvanui

2020. március 9.

Nagyon régóta kerülgetjük egymást ezzel a kis ronda aranyrúddal... Amikor megjelent, bizonyos szagos körökben óóóriási hájp volt körülötte, hogy milyen tökéletes naptejillat, hááát; nekem elsőre mondjuk nem döntögette a Bronze Goddess-szobrokat azért. Kellett pár év, hogy (mindig újra és újra nekifejelve a mintácskámnak) rájöjjek, hogy nem naptej-illata van, hanem NAPOZÁS. Egy parton töltött nyári nap olvadtarany alkonya, a bőrödön a kókuszos-lime-os naptej és a sós izzadság keveredik, aranybarna és kellemesen fáradt vagy, olyan "napszítta":). Hazafelé azért jólesik egy pinacolada a bungalóknál.
Na, ennek viszont tökéletes. Most lobbizik a drágám, hogy tényleg utálom-e az üveget annyira, hogy emiatt csak fújósban vegyek, vagy nem. De az biztos, hogy valamennyi kelleni fog nyárra. Mert minden kell, ami sós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

kvin

2019. január 26.

Évának (macika61) köszönhetően jutottam hozzá, amiért külön köszönet!
Lolita Lempicka és a kókusz-ígérete... mindkettő rajongójaként ezt nem hagyhattam ki.
Nos, némileg csalódás, mert ennek semmi köze a klasszikus anyaillathoz, senki ne számítson Lolitás mélységekre, mintha nem is ahhoz a házhoz tartozna. Az elején már-már bántóan szúrós, savanyú (a citrusok és neroli nem működnek együtt), de elég hamar megmutatja a valódi arcát és akkor egy nagyon finom édeskés kókuszos, koktélosan kókusztejes finomság. Viszont annak a light-osabb verziója.
A Lolitáktól megszoktam, hogy nagyon bátrak, belemenősek és határozott, karakán illatok, igen erőteljes intenzitással - ami vagy illeszkedik a viselőjére vagy nem - , de nagyon erős, másnap is párolgó (ruhán még napokig!) parfüm-kreációk.
Ő elmarad ezek mögött, mintha nem lenne elég mersze kókuszosnak mutatkozni, inkább puhítja magát a kommersz vaníliával és némi bergamott-ylang-ylang kettőssel... ami lényegében teljesen fölösleges, nem ad hozzá semmit, csak elvesz az erejéből. Talán más illatjegyekkel kellett volna próbálkozni, mert így szégyent hoz a Lolita Lempicka névre.
Összességében nem rossz illat, sőt, igazán finom kókuszos, de sajnos csak ennyi. 3-ról 4-re húzom a márka iránti elfogultságom miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Évának (macika61) köszönhetően jutottam hozzá, amiért külön köszönet!

Renike77

2019. január 12.

Akciósan jutottam hozzá ehhez a kis aranyrúdhoz és a vélemények alapján nagy elvárásaim voltak: naptej-jelleg, kókusz, mirha, neroli, ylang-ylang, csupa szuper összetevő.
Aztán jött a meglepetés, ezekből semmi sem érződik.
Csak egy kis szúrós illat, amiről nem tudjuk, micsoda. Naptej sehol.
Lolita többi illata tetszett, tartós is volt, gondoltam legalább akkor tartós lesz, de az sem.
Ez így sajnos még akciósan is drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Aztán jött a meglepetés, ezekből semmi sem érződik.
Csak egy kis szúrós illat, amiről nem tudjuk, micsoda. Naptej sehol.
Ez így sajnos még akciósan is drága.

Nenuka

2018. december 19.

Nem rossz vétel, mindenesetre.vakon nemigen veszek többször... :D
A lila és a piros lolita sokkal finomabb nekem, ez elég átlatos és tipik arany illat. Kicsit buja,nem tartós igazán, de ár-értékben teljesen megfelelő. Az üvege 5ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Nem rossz vétel, mindenesetre.vakon nemigen veszek többször... :D

nyuszo

2018. július 12.

Kókuszos naptej....
kánikula, strand, medence.....
pálmafák, tengerpart, nyaralás.....

a legfinomabb kifújáskor, frissítő lime-kókusz koktél.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Kókuszos naptej....
kánikula, strand, medence.....
pálmafák, tengerpart, nyaralás.....

a legfinomabb kifújáskor, frissítő lime-kókusz koktél.....

Yeticica

2018. június 8.

Nyar van, es a levendula mellett szoget utott a fejemben a napkrem illata is , hogy ilyen hulye kepzavarral kezdjek 😊
Talaltam egyet, 24k aranyozott koporsoja szemelyeben (nem ertem Michael-ek ezt a dizajnt hogy gondoltak, de a benne levo illat meses rajtam), de gondoltam, tovabb probalkozom. Ugy tunik, hiaba. Rajtam hiaba Ő Szereti, en nem. Illetve nagyon tetszik a boromon, de nem szerelem. Egyeni problema, de a fas jegyeket felnagyitom. Es sajna itt is ez a veszte kettonk kapcsolatanak. Imadnivalo, nem gejl kolusz, kremes naptejillattal, de ahogy ketyeg az ora, elobujik valamilyen fas alzonge, ami miatt nekem ez mar nem az igazi. Pedig olyan finoman indul..... Marad a Crystal Noir kokusz - frinton, esetleg Terracotta ujraprobalkozas.

Ui: en nem ertem, hogyan illanhat el ez az illat masokrol olyan gyorsan. Rajtam 6 orat illatozott erezhetoan, aztan borkozelien meg ott maradt tovabbi par orat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Sheila

2018. május 30.

Vakvásárlás volt, összetevők és itteni vélemények alapján.
A naptej illat volt a hívószó, illetve hogy egyesek szerint hasonlít a Balea After Sun tusfürdő illatra. Nos, nagyon finom illat de rajtam semmi köze a naptejhez, sem az After Sun-hoz. Elsőre erősen édes, majd csendesül, a bőrömön aránylag gyorsan kókuszos púderillattá szelídül. Egyébként engem emlékeztetett némileg az EL Sensuous Nude-ra (amit imádok, de már csak pár cseppet őrzök belőle az üvegem alján), valószínűleg a kókusz miatt.
Nagyon kellemes, nőies, puha nem tolakodó illat. Bár több naptej feelinget vártam, de a nyár hangulata azért tetten érhető benne. Csak azért kap 4*-ot, mert sajnos nem igazán tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 30.

Vakvásárlás volt, összetevők és itteni vélemények alapján.

angelina69

2018. április 30.

Tavaszi, nyári illat keresésem újabb alanya volt. Sajnos csak múlt idő, mert nem érzem a magaménak annyira, hogy hosszabb távon használjam. Egyébként nem rossz illat, erről szó sincs. Csak egyszerűen nem én vagyok. Rajtam édeskésen, fűszeres, ezért nyáron, a rekkenő hőségben biztosan nem hordanám. Igaz gyorsan elillan az édesség, csak egy enyhén fűszeres, krémes illat marad utána. Esetleg nyár végén, kora ősszel. Valahogy a fűszeressége miatt számomra jobban illik a nyárvégi aranyló napsütéshez, amikor kicsit hűvösebbek reggelek. Az illat bőrközeli lesz, és rajtam sajnos egyáltalán nem tartós, de lehet, csak a bőrközeliség csap be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 30.

GNóri

2018. április 12.

Bár a Lolita Lempicka illatok távol állnak tőlem, az elején már tényleg azt hittem, megtaláltam a számomra tökéletes naptejes illatot. Krémesen, könnyeden édesen, lime-osan nyit, majd megtörtént az, ami szinte az összes citrusos-kókuszos illatnál jellemző: a bőrömön ezek az illatjegyek uborkás halszaggá változnak. A megfelelő bőrön tökéletes kis nyári illat lehet, egyszerre édes és friss, naptejes, ám fanyar, de sajnos rajtam nem működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.