Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

AgiVillo

2019. december 27.

Első fújásra megijedtem, de a gurmand- kedvelő párom megnyugtatott. Kb 20 perc és finoman kibontakozik a púderes pralinéfelhő. Bátor, őszinte nőknek, nemcsak különleges alkalmakra. Pluszpont a vegánságra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

babszem81

2018. augusztus 17.

Imádom! Egyik nagy kedvencem 15 éve, mindig újra veszem. Hideg időben mutatja meg magát. Minél "nehezebb" egy illat, annál jobban szeretem. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

zoknismacska

2018. április 23.

Örök kedvenc :) Első benyomásra furán erőszakos, de ez pillanatok alatt elillan, innentől kezdve minden percben jobb és egyre jobb. Órák múlva a legjobb, egy leírhatatlan, eddig semmire nem hasonlító illatözön, amit évek óta kerestem, végre megtaláltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 23.

Anne74

2017. december 16.

Nagyon kellemes és finom illat. :)
(Még most próbálgatom, később jövök tartalmasabb "beszámolóval" )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 16.

Nagyon kellemes és finom illat. :)
(Még most próbálgatom, később jövök tartalmasabb "beszámolóval" )

Kiscju

2017. december 4.

MESEBELI ANGYALI ILLAT 💗10 éve kaptam először életem szerelmétől és azóta is ez a NAGY KEDVENC ! Finom puha, vaníliás illat! Máshoz nem hasonlítható EGYEDI! AZ ÉN IILATOM 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

egetoerika

2017. április 7.

A reklámja mindenesetre tagadhatatlanul csodálatos. Tökéletesen érzékelteti az illat lényegét

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 7.

Dormir

2015. október 28.

A régit is imádtam, ez is finom! Az ős illat likőrösebb, enyhén felcsillanó cseresznyével, valahogy frissebb, roppanósabban volt édes. Ez melegebb, animálisabb, kicsit a Pink Sugis édességévé szárad le.
Egyébként egy tartós, finom illat. Különösen ősszel, télen. Maga az üveg is telitalálat, jól kifejezi a kompozíciót. Misztikus, nőies.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 28.

Puszedly

2015. február 6.

Nem tudok mást írni róla,mint a többihez,hogy mesés....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Nem tudok mást írni róla,mint a többihez,hogy mesés....

Kodi

2014. augusztus 6.

Bár nem teljesen ezt akartam, de valószínűleg ezt vettem meg a Rossmannban, ha jól értem új verzió, és nekem edt van meg. Ennek ellenére valódi parfüm, az egy fújás is nagyon tartós, és sokáig váltogatta az arcát, az idő előrehaladtával egyre jobb lett. Nagybetűs parfüm, never be the same. Igazából édes, nem önmagért valóan, újabb és újabb csavarokat mutat be, fantasztikus. Meglepően jó ebben a meleg időben is. Korábban meg voltam győződve, hogy rajtam csak az L mutat, de ezt a véleményt revidiálnom kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Hoogie

2014. február 3.

Kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Kedvenc! :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.