Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

andita11

2022. július 26.

Régen varázsolt el így illat, minden igaz rá, amit előttem írtak. Valóban misztikus, titokzatos, angyali. A reklám filmje is csodálatosan illik rá. Egy olyan nagybetűs parfüm a kollekciómban, ami hihetetlen egyedi és különleges. Szerintem is hidegebb időben tud kibontakozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 26.

eheiszki

2021. december 24.

A Lolita Lempicka klasszikus alma üveges illatai talán a legérdekesebb, legmisztikusabb parfümök, az a közel 400 illat közül amiket ismerek. Alapvetően nem szeretem se a cseresznyét, se a meggyet parfümben, de ahogyan itt testet ölt ez a gyümölcs, az mennyei. A Le Premier, ahogyan a Lolita '97 is, meggyes (mint a La Petite Rob Noire EDP) fűszeres, erősen lehet érezni az édesgyökeret, ánizsos, ibolyás, íriszes, púderes, lágyan pralinés, moderáltan édes, inkább édeskés és van benne egy csavar, a hideg-meleg ellentét, mint a Poison Girl EDP-ben. Tartós, ellenben az egyik nálunk is kapható kiadással szemben (Mon Premier). Igazi télkirálynős darab, jól idomul a hófehér és a fekete kabátokhoz is, kötött garbóval, emelt fővel vonuláshoz, de alkonyati téli sétához is. Megkockáztatom amúgy hogy 4évszakos, de nekem a tél az ő ideje. A tartóssága verhetetlen, ruhából csak kimosni lehet, a szillázsa erős/közepes.
A legjobb dupe-ja a széria alapdarabjainak az Ulric de Varens Mini Sexy így aki szeretné kipróbálni magán mielőtt venne egy 80 ml Lolitát vagy Le Premiert, akkor ezt jó szívvel tudom ajánlani. Nyilván nem lesz olyan komplex és mély de maga a koncepciót képes megmutatni.
Tervezem beszerezni a Le Parfum 2021-et és két régebbi flankert, meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 24.

Tervezem beszerezni a Le Parfum 2021-et és két régebbi flankert, meglátjuk.

Sunridercorporate

2021. január 19.

2001-ben cseréltem le a Ted Lapidus Creation-t erre az illatra. Jó pár évig elkísért, nagyon szerettem, nagyasszonyos, varázsos volt. Szívesen kipróbálnám, most hogyan hat rám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 19.

Stenico

2021. január 7.

Parfümről vagy jót, vagy semmit :) A kezdetektől imádom, mindig visszatérek hozzá. Egyszerűen különleges, titokzatos, igazi "signature" illat. Sok parfüm van, amiket azért nem használok - mert bár nagyon tetszenek - már kötöm őket valakihez. Ez viszont mintha csak az enyém lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 7.

AgiVillo

2019. december 27.

Első fújásra megijedtem, de a gurmand- kedvelő párom megnyugtatott. Kb 20 perc és finoman kibontakozik a púderes pralinéfelhő. Bátor, őszinte nőknek, nemcsak különleges alkalmakra. Pluszpont a vegánságra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

babszem81

2018. augusztus 17.

Imádom! Egyik nagy kedvencem 15 éve, mindig újra veszem. Hideg időben mutatja meg magát. Minél "nehezebb" egy illat, annál jobban szeretem. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

zoknismacska

Korcsoport: >54
2018. április 23.

Örök kedvenc :) Első benyomásra furán erőszakos, de ez pillanatok alatt elillan, innentől kezdve minden percben jobb és egyre jobb. Órák múlva a legjobb, egy leírhatatlan, eddig semmire nem hasonlító illatözön, amit évek óta kerestem, végre megtaláltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 23.

Anne74

2017. december 16.

Nagyon kellemes és finom illat. :)
(Még most próbálgatom, később jövök tartalmasabb "beszámolóval" )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 16.

Nagyon kellemes és finom illat. :)
(Még most próbálgatom, később jövök tartalmasabb "beszámolóval" )

Kiscju

2017. december 4.

MESEBELI ANGYALI ILLAT 💗10 éve kaptam először életem szerelmétől és azóta is ez a NAGY KEDVENC ! Finom puha, vaníliás illat! Máshoz nem hasonlítható EGYEDI! AZ ÉN IILATOM 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 4.

egetoerika

2017. április 7.

A reklámja mindenesetre tagadhatatlanul csodálatos. Tökéletesen érzékelteti az illat lényegét

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: Acid Violet 43

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.