Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Fejjegyek: ibolya, borostyán, csillagánizs
Szívjegyek: írisz, amarillisz, édesgyökér, nőszirom gyökér, cseresznye
Alapjegyek: tonkabab, vanília, vetiver, fehér pézsma, praliné

Lolita Lempicka Lolita Üvegek - Csere is!
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kvin
Állapot: 30ml-s üres üvegek, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 1200 Ft / 2000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Budafok/Savoya, Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Timi8

2019. szeptember 7.

Imádom!
Anyum az edt-jét használgatja jòpár éve (más fincsiségeivel felváltva), innen az ismeretség. Ha náluk vagyok, mindìg lopikálok vagy ebből vagy a Noa-bòl vagy a Bvlgari Green Jade-bòl vagy a "fehér kisgömböc" Lacoste-bòl (eau de Lacoste ? talán). Szòval dézsmálgatok rendesen :))))
Kéz alòl, überjòárasìtva találtam rá az edp-re ìgy azonnal magamévá is tettem. Emlékeztem rá, h.egy picit ez édesebb és erősebb volt az edt-nél, épp emiatt esett arra anyu választása, de ez meg azòta is bizergálta a fantáziámat. Valòjàban nem csalòdtam: ugyanaz az illat mint az edt csak ez teltebb, édeskésebb, intenzìvebb. (Amaz lágyabb, picit szárazabb, pùderesebb.)
Mindkettő fincsike!
Őszi-tavaszi nekem, olyan kendős-sálas időhöz valò, tündérmese illat. Leginkább az irìszes, édesgyökeres-csillagánizsos, meggyes-marcipános jegyeket érzem ki, megunhatatlan. Jòk rajtam ezek a Lolitácskàk, legalábbis nekem tetszenek magamon :) Leglegleg az L de Lolita közülük de a sarkában az összes Lolita-almácska, mert mind baromira tündi-bündi. Még egy Minuit Sonne-ra ráröppennék szìvesen.
A tartossága eszményi, az üvege meg nagyon édeske!
Az alma szára mint fùjòkafej-megoldás a mai napig különlegesnek hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Mindkettő fincsike!
A tartossága eszményi, az üvege meg nagyon édeske!
Az alma szára mint fùjòkafej-megoldás a mai napig különlegesnek hat.

Vicus

2019. augusztus 4.

Végre megszereztem egy csere útján. Nagyon tetszik az illata, igazi tavaszias, virágos. Üvege is különleges, hát még maga az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Lina6

2019. augusztus 3.

Nagyon tartos rajtam. Huvosebb időre valo illat. Különleges.szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Nagyon tartos rajtam. Huvosebb időre valo illat. Különleges.szeretem

BDominika25

2019. július 8.

Az utóbbi időben szinte teljesen elfelejtettem, hogy nekem van egy ilyenem aztán egyiknap magamra fújtam és eszembe jutott mennyire is imádtam ezt a parfümöt.
Nagyon szeretem viselni, annyira szexi illat főleg olyan 2 óra elteltével lesz a legjobb.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Lune78

2019. június 17.

Utánzatot vásároltam ebből az illatból. Imádtam/imádom. Gondoltam, hogy akkor megrendelem az eredetit. Mélységesen csalódtam benne. Az utánzatban van valami olyan könnyed játékosság, ami ebből hiányzik. Sokkal mélyebb és nehezebb illat ez. Azóta is a polcomon ücsörög és nem hiszem, hogy valamikor is rá fog kerülni a sor. :( Nagyon sajnálom pedig. :(((
A tartóssága egyébként ötös. Talán, ha nem ismerném az utánzatot, ezt is szeretném, de így ahhoz képest elbújhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

pennylane69

2019. május 27.

Nagyon eredeti vaníliás illat. Gyerekkoromat idézi, nagyon kellemes, valamiért babasamponra emlékeztet. Nagyon elérhető áron lehet beszerezni. Tartós is szép is jó is, de már kinőttem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Szilvi0103

2019. május 25.

A leg leg közé sorolom.Nagyon sokáig tart èdes kellemes illat.Èn alapjáraton kedvelem az èdes púderes parfümöket.Nöies elegáns ès nem tolakodó.Az elsők között van nálam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Lilu003

2019. március 10.

Ez a parfüm ugyanolyan hatással volt rám, mint az Angel. Maga az illat nem hasonlít egymásra, de ugyanazt az érzést váltja ki belőlem. Édes, nagyon egyedi, hihetetlenül intenzív, és tartós. Szeretem az ilyen jellegű illatokat, de nekem kicsit sok. Mikor próbálkoztam ezzel az illattal, abban az időben jobban elvarázsoltak az Escada-k és Nina Ricci-k világa. Akkor még túl fiatal voltam hozzá, most meg túl sokat változott az ízlésem,nem ezen a vonalon választok magamnak parfümöt. Édes, különleges illat kedvelői próbálják ki, nem egy tucat parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Fehereszti

2019. március 6.

Tudom ez nem nagy segítség, de ez életem parfümje! Ez az illat én magam vagyok. Hatalmas parfümmániásként millió illatot teszteltem, ez az amit évek óta mindig újraveszek (őszi-téli illatom). Ez volt a menyasszonyi parfümöm is. Tökéletesen működik a bőrömmel. A férjem akárhányszor megérzi először ősszel rajtam, teljesen odavan érte. Rajtam kifejezetten a púderes-édeskés illatok működnek csak, a friss illatok mind olyanok rajtam mint valami WC illatosító. :) Na de Ő.... örök kedvencem, a trónról letaszíthatatlan, örökké újravevős szerelem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Verena

2019. február 4.

Eredetileg a Minuit Sonne verziót szerettem volna megrendelni, de elfogyott, így őt kaptam helyette. Nagyon hasonlít a két illat, de nekem ez kicsit éretlenebb. A Minuit Sonne felnőttesebb, kifinomultabb, elegánsabb anélkül, hogy öreges lenne. Ez kicsit hivalkodó, arcba mászó, harsány. Mindezek ellenére szeretem :) Kifejezetten téli illat. A mínuszokban tud igazán érvényesülni, jó időben, tavasszal/nyáron túl sok. Édes, de nem cukorkafelhő, emellett van benne valami füstösség. Bőrre fújva eltűnik a nap folyamán, ruhán napokig, ha nem hetekig megmarad. Kifújáskor elég erős és szembetűnő, az idő múlásával kicsit csendesedik, de nem válik bőrközelivé. Csak az fújja magára, aki nem bánja, ha felfigyelnek rá, mert ezt az illatot nem lehet nem észrevenni. :) Az üvege pedig maga a megtestesült csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.