Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2019. október 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Fejjegyek: ibolya, borostyán, csillagánizs
Szívjegyek: írisz, amarillisz, édesgyökér, nőszirom gyökér, cseresznye
Alapjegyek: tonkabab, vanília, vetiver, fehér pézsma, praliné

Ár: 2000 Ft / 3500 Ft + posta , Eladó: eheiszki
Állapot: 5 ml / 10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest - IX. kerület, fizetés: Fox, Posta, Fizetés csak utalással
Lolita Lempicka Lolita EDP 100 ml
Ár: 25.000.- , Eladó: anita763
Állapot: 100 ml / kép, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes, foxi, posta, mpl

esztimaci

2022. február 28.

Egyszerűen megunhatatlan illat. Nekem totál 4évszakos.
Az ánizs nagyon domináns benne. Utánozhatatlan, nem tudok olyan parfümöt ami hasonlítana rá. Tartóssága csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 28.

Egyszerűen megunhatatlan illat. Nekem totál 4évszakos.

Anett0721

2021. október 13.

Ez az illat nekem nagyon ünnepi, szívesen viselném karácsonykor! Édes, vidám, játékos, de mégsem olyan tingli-tangli gyümölcsös édesség ez, és nem is a decens elegáns édesség. Nem a partyzós csajos édesség, sem a dögös édesség. Olyan boldog édesség árad belőle, mint amikor az ünnepi asztal mellett ülve nagyokat nevetünk, miközben a gyerekek az ajándékaikkal játszanak a szőnyegen. Különleges, megérdemli, hogy különleges pillanatok emlékőre legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

anita763

2020. augusztus 6.

Másik nagy kedvencem, nemcsak az illata, hanem az üvege miatt is. Egy kedves krémmániás jóvoltából lettem gazdagabb egy 30 ml-es kiszerelésű cukisággal. Rajtam nagyon tartós és kellemes illat, a csillagánizs, az ibolya és a borostyán keveréke pedig kifejezetten érdekes, egyedi szilázst ad neki. Igazából a csillagánizs dominál a legjobban, majd jönnek a virágos jegyek, és egy gyönyörű szép tonkabab, vanília, praliné kombóval szárad le. Tartóssága kifejezetten jó. Hátránya, hogy a fújcija néha beadja az unalmast és olyankor inkább spriccel, mint porlaszt, de hát ez legyen a legkisebb gond. Ha kifogy, tuti nem dobom ki az üvegcsét, mert olyan gyönyörűűű! :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

angelina69

2019. november 29.

Egy 5 ml-s mintám van belőle, ami elég nehezen akar elfogyni. Az őszi-téli parfümök között hever a dobozban, és ahányszor kedvem támadt átturkálni a dobozkát, mindig a kezembe akad. Általában vissza is tettem, mert szerintem eléggé hangulatfüggő és évszakfüggő ez az illat.Valahogy nem tudta belopni magát a szívembe, pedig nem tolakodó. A puhaságot hiányolom belőle. Olyan hűvösen púderes, aromás. Némi cseresznyés édesgyökér illattal, ami kérem szépen, jó sokáig ott csücsült a bőrömön. Aztán voltak napok, amikor előkaptam, és kifejezetten jól esett magamra fújkálni. A párom, aki járt-kelt a lakásban, annyit kérdezett, milyen gyógyszert öntöttem ki. Egyébként, valamelyest hasonlított a Petit Robe Noir-ra, ami rajtam kifinomultabb illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 29.

2019. október 17.

Egy 10 ml-s fújóst vettem itt, gondoltam kipróbálom, mert az illatjegyei alapján nagyon szimpatikusnak tűnt. Nem is csalódtam, az illat pont olyan, mint ahogy elképzeltem. Vintage, meleg, puha, krémes. Én erősen kiérzem belőle a lila virágokat, amit kimondottan szeretek. Nagyon hideg időben tudom elképzelni és napközben ahogy telik az idő egyre finomabb lesz rajtam. Tartós és különleges illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Babooca

2019. szeptember 25.

2014.03.08.

Régóta vadászom ezt a kis csodát, és most végre ráleltem. Életem egyik legfinomabb gourmand illata ő. Édesen vonzó, mézeskalácsos, puha krémes illatocska. Eddig 2 embernek mutattam a papírra fújt mintát, mindkettő felkapta rá az orrát. Szeretném tesztelni bőrön, majd ősszel újra. Bár még bőrön nem teszteltem, de a kívánságlistámra már felkerült. :)

2019.09.25.

Időközben lekerült a kívánságlistáról, mert sajnos nem kompatibilis a bőrkémiámmal. Nagyon szúrós, marcipános, savanykás illata van rajtam, amit kifejezetten nem szeretek. Előfordulhat, hogy már régi volt a teszter, nem tudom, de nagy csalódás. Örülök, hogy nem rendeltem meg vakon anno. Ha passzolna a bőrömmel sem tudnám használni, kinőttem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

2014.03.08.

2019.09.25.

Timi8

2019. szeptember 7.

Imádom!
Anyum az edt-jét használgatja jòpár éve (más fincsiségeivel felváltva), innen az ismeretség. Ha náluk vagyok, mindìg lopikálok vagy ebből vagy a Noa-bòl vagy a Bvlgari Green Jade-bòl vagy a "fehér kisgömböc" Lacoste-bòl (eau de Lacoste ? talán). Szòval dézsmálgatok rendesen :))))
Kéz alòl, überjòárasìtva találtam rá az edp-re ìgy azonnal magamévá is tettem. Emlékeztem rá, h.egy picit ez édesebb és erősebb volt az edt-nél, épp emiatt esett arra anyu választása, de ez meg azòta is bizergálta a fantáziámat. Valòjàban nem csalòdtam: ugyanaz az illat mint az edt csak ez teltebb, édeskésebb, intenzìvebb. (Amaz lágyabb, picit szárazabb, pùderesebb.)
Mindkettő fincsike!
Őszi-tavaszi nekem, olyan kendős-sálas időhöz valò, tündérmese illat. Leginkább az irìszes, édesgyökeres-csillagánizsos, meggyes-marcipános jegyeket érzem ki, megunhatatlan. Jòk rajtam ezek a Lolitácskàk, legalábbis nekem tetszenek magamon :) Leglegleg az L de Lolita közülük de a sarkában az összes Lolita-almácska, mert mind baromira tündi-bündi. Még egy Minuit Sonne-ra ráröppennék szìvesen.
A tartossága eszményi, az üvege meg nagyon édeske!
Az alma szára mint fùjòkafej-megoldás a mai napig különlegesnek hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Mindkettő fincsike!
A tartossága eszményi, az üvege meg nagyon édeske!
Az alma szára mint fùjòkafej-megoldás a mai napig különlegesnek hat.

Vicus

2019. augusztus 4.

Végre megszereztem egy csere útján. Nagyon tetszik az illata, igazi tavaszias, virágos. Üvege is különleges, hát még maga az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Lina6

2019. augusztus 3.

Nagyon tartos rajtam. Huvosebb időre valo illat. Különleges.szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Nagyon tartos rajtam. Huvosebb időre valo illat. Különleges.szeretem

BDominika25

2019. július 8.

Az utóbbi időben szinte teljesen elfelejtettem, hogy nekem van egy ilyenem aztán egyiknap magamra fújtam és eszembe jutott mennyire is imádtam ezt a parfümöt.
Nagyon szeretem viselni, annyira szexi illat főleg olyan 2 óra elteltével lesz a legjobb.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.