Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyebb, nyári változata a jól ismert Lolita illatnak.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-fás

Összetétel: borostyán, ánizs, írisz, ibolya, pézsma, vanília, tonkabab, vetiver

KERESEM: Lolita Lempicka Lolita EDT
Ár: Mindegy , Eladó: Torpece
Állapot: Csak üveges példány érdekel, Helyszín: --, fizetés: --

mokkalany

2019. augusztus 7.

Friss (2019.08.07.): Mégis ez lett a non plus ultra. Kár, hogy alig lehet beszerezni. Vagy talán jó, mert ritkán jön szembe.

(2018. ősz) Szereztem egy nagyobb üveggel, de nem tudom pontosan, hányadán állok vele. Az eredeti EDP könnyedebb változatát akartam nyárra, és végül is olyan, csak sokszor úgy vagyok vele, hogy magamra fújom, kábé fél óráig érzem, majd órákig nem, és végül megint igen, sőt, erősebben is, mint előtte. Egyik nap meg voltam győződve róla, hogy hamisat vettem, annyira nem éreztem semmit, és dühömben elfújkáltam egy kisebb szóróból a lakásban textilfrissítőnek, aztán töményen megcsapott este, és a párom sem értette, miért parfümöztem be ilyen durván mindent. Szóval fura, lehet, hogy néha "anozmiás" az ember rá (ha így hívják az orr érzéketlenségét), pedig mások számára nagyon is érezhető? Ez eddigi 25 éves parfümimádatom során csak a Bvlgari Omniával jártam így hébe-hóba. Ezt az EDT-t időnként olyannak érzem, mint az EDP, nőies, ínyenc, különleges, máskor viszont karakteres, már-már férfias szappanillat. Egyszer már el is akartam ajándékozni emiatt, de aztán a lepedőm szélére fújt pici mennyiség három napig olyan kellemes volt elalvás előtt, hogy nem adtam oda végül. Lehet, hogy nagyon jó társak leszünk, mert az EDP-vel már 10 éve olyan "se veled, se nélküled" viszonyban vagyunk, és az utóbbi időben minden tekintetben túl sok nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Renike77

2019. január 12.

Már több, mint 10 éve vettem az első üveggel, aztán újra és újra. Mindig összekevertem a lila almát ezüst szárral és a lila almát arany szárral, de edt/edp: teljesen mindegy, mindkettő jó.
Annak idején ezek a parfümök jóval megelőzték a korukat, állati különlegesek, tartósak és egyediek. És ez ma is elmondható.
Mindez jó áron. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Mindez jó áron. Érdemes kipróbálni.

nyarigabi

2018. március 10.

Mennyire tökéletes lenne ez az illat, ha érezném magamon.:( Ezer éve, amikor még volt kék flakonos Gabi baba testápoló (kiselefánt fürdött rajta) annak volt ilyen illata, imádtam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Torpece

2017. június 2.

Tavaly vettem itt a piactéren mintát ebből az illatból amit azóta is féltve használtam, mert nagyon tetszik és sehol nem találtam belőle üveges példányt. Egészen mostanáig! Végre megvan, nagyon-nagyon finom illat csodaszép üvegben. Kicsit nehezen ment a pontos beazonosítása, mert rengetegféle Lolita illat jelent már meg, úgyhogy aki keresné hozzám hasonlóan a neve pontosan: Lolita Lempicka Lolita Lempicka EDT. Az üvege: az almácska szára és a vastagabb rész áttetsző világoskék, az üvege pedig tele van rakva apró kristályokkal. Az illata hasonlít nagyon a Lolita Lempicka Le Premier EDT-re, de ebben kevesebb az édesgyökér, sokkal-sokkal frissebb, könnyedebb. Nekem ő az egyik legkedvesebb tavaszi-nyári illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Benzyl Benzoate, Coumarin, Citral
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.