Lolita Lempicka

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 30.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019.

Fejjegyek: szicíliai mandarin, mandarin, grapefruit, timut paprika

Szívjegyek: bellini koktél, pezsgő, fehér őszibarack

Alapjegy: fehér pézsma

Fújós: Lolita Lempicka Oh Ma Biche EDP
Ár: 2.000/3.500 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)
Fùjòs triò
Ár: 5.500 Ft + szàllìtàs , Eladó: Asianlover
Állapot: 3 x 5 ml fùjòs, Helyszín: --, fizetés: àtutalàst követően küldöm (szemèlyes àtvètelt nem tudok vàllalni)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

pomme

2021. május 27.

Férjem szerint "trafik illat", aki ez a korosztály, az tudni fogja, mire gondolt a költő :D Szerintem kicsit unalmas citrusos-borsos nyári koktél, sajnos Bellinit sehol sem érzek, pedig csak ezért akartam kipróbálni, viszont a pezsgő határozottan ott van az elején (pezsgőszagú viszont nem annyira szeretnék lenni). Kb. fél óra múlva ez a narancsos-citromos unalom mégis megtámadott, úgyhogy kénytelen voltam lemosni. Nem is értem, mi volt benne annyira bántó, de nagyon rossz lett rajtam, pedig itt már nagyon nyár van jó ideje, szóval arra sem foghatom, hogy nem volt lehetősége kibontakozni :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 27.

neakardtudnihogyki

2021. május 11.

Nyarra kerestem egy illatot, ismeretlenul rendeltem meg meghozza az “edesen csitris” jeligere :):D
A hetkoznapokban is sokszor magamenak erzem ezt a jelzot mikor nem birok magammal, es amint magamra fujhattam hat majd hatast dobtam de nem az oromtol😂 a kezdeti citrusos, eros pezcukor illattol ki voltam....
De, nyugtattam magam valtozik.... magamon nem erzem a szilazsat de a nap vegere rengetegen dicsertek meg az illatomat, finom edes gyumolcsos barackos edesseg! Rajtam egyertelmuen kijon a bellini es imadom! A elle lakme la foliet is probaltam egy km-es altal es az is szerelem lett de szomoruan konstataltam hogy eleg nehezen beszerezheto, igy mielott komoly kapcsolatba fordulnank elhasznalom a fufust es szakitunk!:) de az Oh ma biche-t ujrarendelos lesz fiatalos nyari szemtelen konnyedseg!:)😜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Asianlover

2021. február 8.

Update: Próbálgattam-próbálgattam, valahogy nem akartam megválni tőle az első döbbenet után. Végül is a Jardin Sur Le Nil-lel érzem a hasonlóságot, az még az egyetlen olyan illatom, ami ilyen savanykás, "zöldséges-fű" szagú. Ez sokkal édesebb és vidámabb, gyorsan megkedveltem :) valahogy a próbák során egyre egyértelműbben érzem a gyümölcsös oldalát is. Legalább 4 óra kell hozzá, hogy kibújjon belőle a hasonlóság az anyaillatal, az intenzív vanília. Még jó, hogy ez nincs is feltüntetve a jegyek között, pedig az illatpiramis alján ott van.
Szintén Fragranticán írta valaki, hogy több idő kell megérteni ezt az illatot, egyetértek. Szerintem érdemes vele tenni egy próbát nyárra. Az árral kapcsolatban: már fele ennyiért is kapható, mint, ami a terméklapon fel van tüntetve!

Az anyaillatot nagyon is megszerettem, mire az üvegem végére értem, így eleve volt bennem egy felfokozott érdeklődés az új verzió iránt. Olvasva az itteni és a fragis véleményeket, valami nagyon könnyed, sziporkázó tavaszi-nyári kis illatra számítottam. A valóság teljesen mást mutat (rajtam): eszméletlenül citrusos és korianderes (!) illatbomba. Elsőre totál orrba vág, de még egy fél óra elteltével is elfintorodom, annyira élesek a citrusok, ahogy beleszagolok. Keresgéltem az agyamba, hogy mi ez az ázsiai jelleg, valami zöldség, mi lehet ez? Egy hölgy írta a Fragranticán, hogy a férje haribósnak érzi rajta az illatot, ő viszont salátásnak... És tessék! Én is egyértelműen egy bőkezűen megcitromozott-korianderes salátát érzek magamon. Tennék még mellé papayát (a gyalultat, nem az édeset) meg üvegtésztát kókusztejjel, aztán kész is lennénk... Elképesztően bizarr... még sosem érzetem ilyet, de aludnom kell rá egy párat, míg eldöntöm, mi legyen ennek az üvegnek a sorsa...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 8.

AgiVillo

2020. július 15.

Fufut kaptam belőle, nagyon vártam . Van egy üveg Lolitalandem, de senkit ne tévesszen meg az őzikés kupak és a citrusos összetevők! Az Oh ma biche könnyedebb, első ízlelésre szinte taszítóan citromos, de hagyni kell szépen kibontakozni, ahogy minden Lempickát. Igaza volt az előttem szólónak, van benne valami - jó értelemben - édesen csitris, ami bőrtípustól függően változik. Rajtam savanyú citromos cukorka:) Egyvalami zavar; a tartóssága. Ugyanezt tapasztaltam a Mon Premiere- nél. Csak ezért 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

krémparádé

2020. május 20.

Olyan illata van, mint egy rakás gumimacinak vagy gyümisalátának😋 Nagyon fini annak, aki az ilyen édes-savanykás gyümölcsillatokat szereti! Játékos, fiatalos, sokan azt mondanák, gyerekes. Jóval frissebb, mint a Lolitaland, itt csak épp megszórták kis vaníliával a gyümölcskehely tetejét. Ha koktél lenne, én meginnám.🍹

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Limonene, Linalool