Lolita Lempicka

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 30.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019.

Fejjegyek: szicíliai mandarin, mandarin, grapefruit, timut paprika

Szívjegyek: bellini koktél, pezsgő, fehér őszibarack

Alapjegy: fehér pézsma

Lolita Lempicka Oh Ma Biche EDP - 5 ml üveg fújós
Ár: 1500 Ft , Eladó: gaz1ra
Állapot: új, frissen fújva, Helyszín: Budapest, 13. kerület, fizetés: Személyesen a 13. kerületben vagy előreutalás után ajánlott postán maradó/Foxpost

AgiVillo

2020. július 15.

Fufut kaptam belőle, nagyon vártam . Van egy üveg Lolitalandem, de senkit ne tévesszen meg az őzikés kupak és a citrusos összetevők! Az Oh ma biche könnyedebb, első ízlelésre szinte taszítóan citromos, de hagyni kell szépen kibontakozni, ahogy minden Lempickát. Igaza volt az előttem szólónak, van benne valami - jó értelemben - édesen csitris, ami bőrtípustól függően változik. Rajtam savanyú citromos cukorka:) Egyvalami zavar; a tartóssága. Ugyanezt tapasztaltam a Mon Premiere- nél. Csak ezért 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

krémparádé

2020. május 20.

Olyan illata van, mint egy rakás gumimacinak vagy gyümisalátának😋 Nagyon fini annak, aki az ilyen édes-savanykás gyümölcsillatokat szereti! Játékos, fiatalos, sokan azt mondanák, gyerekes. Jóval frissebb, mint a Lolitaland, itt csak épp megszórták kis vaníliával a gyümölcskehely tetejét. Ha koktél lenne, én meginnám.🍹

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Limonene, Linalool