Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: monika1966, Módosítva: 2014. február 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Illatösszetevők: borostyán, ánizs, mirha, édesgyökér, ibolya, írisz, vanilia, jázmin

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

monika1966

2014. augusztus 7.

Nekem sikerült egy ilyet vásárolni , nagyon kedvező áron . Csodás illata van , de magamon nem tudtam elviselni .Eszméletlenül tartós !! Egy ideig az üvegből szagolgattam , betöltötte a szobát is ez a meleg ,édes illat . A végén csak eladtam , más talán jobban megbecsüli ezt a kincset .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 7.