Londa Professional

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

A Londa Color Blend Technology gazdagon pigmentált tónusokkal rendelkezik, amelyek együttes hatása többtónusú hajszín kialakítására képes akár 8 héten át.

Mirabylia

2019. július 8.

Vicces, hogy átfutva a leírásokat mennyien emlegetik a 16-os színt. :D
Én is ezt a közép szőkét használom már nagyon rég óta megszakításokkal. Allergiás vagyok több hajfesték összetevőre, így nehéz használhatót találnom. A hajam nagyon sötét barna és vörös pigmentes, ezért szinte minden szín sötétebb lesz, és vörösödik a hajamon. Teljesen meglepő, de ez majdnem tökéletesen a dobozon jelzett színt hozza. Ha világosabbat szeretnék, akkor 12-es oxival keverem. Ha sötétebb, vöröses barnát, akkor csak 6-ossal.
Az állaga jó krémes a híg aktivátor ellenére. Flakonból és ecsettel is jól felvihető. Ez a szín nekem sosem "ereszt".
Nekem bevált mind a színe, mind az összetétele. Illik a tónusaimhoz, mindig kapok bókot emiatt. A hajam puha és kezelhető lesz tőle.
Ár/érték arányban szerintem szupi kis festék, remélem sokáig kapható lesz és csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Vicces, hogy átfutva a leírásokat mennyien emlegetik a 16-os színt. :D

Msfox

2018. február 19.

A Mahagóni vörös 53-as árnyalatot vettem. 3 héttel festés után MÉG MINDIG engedi a színét. Borzalmas. Felkenve az első néhány hajmosőásig szép színt ad, aztán minden mosással fakul, mintha színező lenne, 2-3 héttel festés után már inkább "lelakott" hatást kelt. Nem veszem újra, ettől még a Joanna is jobb volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

doris92

2017. október 8.

Középszőke árnyalatot próbáltam ki, mivel a szőke melír nem igazán jött már be, de még sem szerettem volna olyan sötét színt... Azt kell hogy mondjam tökéletes lett az eredmény, egy gyönyörű világosbarnát kaptam (mert ugye eleve sötét volt az alap), viszont a melír így is látszik, csak inkább világosbarnás. Szerintem marha jól néz ki. Nővérem a hamvas szőke hajára kente fel, neki egy hamvas barnás/szürkés árnyalat lett. Annyi nehézségem volt, hogy a folyós aktiváló folyadékkal elpepecseltem egy ideig, de a felvitele kiváló volt. Ezért az árért szerintem veri bármelyik drágább hajfestéket. NE féljünk az olcsó dolgoktól, mert nem mind rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

goldgirl

2017. szeptember 11.

16-os színárnyalattal festettem a lenőtt hajtövemet, egyébként szőke melír van hajamban, a saját alaphajszínemet(szürke, se nem szőke, se nem barna) világosítom már egy ideje. Elsőre kicsit sötétnek bizonyult, kicsit el is keseredtem, mert nem ilyenre számítottam, viszont az első hajmosás után A TÖKÉLETES árnyalatot sikerült elérni, körülbelül ilyen az álomhajszín, így egyenlőre 4 csillagot kap, mivel ez sem csodaszer, illetve kíváncsi vagyok a további kopásra, viszont 650 Ft-ért szinte ajándék volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

flaghunter

2017. május 13.

A Burgundi árnyalatú festéket választottam a barna hajamra. Könnyen kezelhető festék, nem csöpög, az ősz hajszálakat szépen befogta. Olyan lett a szín, mint a dobozon. Ajánlom mindenkinek kipróbálásra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

szanii

2017. május 7.

Édesanyám évek óta használja (53, mahagóni). Én szoktam festeni a haját, nagyon jó állag, könnyű vele dolgozni, természetes, szép hatást ad. Tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Ennie86

2016. december 4.

Ma próbáltam ki először a középszőke (16) árnyalatot. Sajnos már eléggé őszülök, így csak a hajtövemet festem.
Egyáltalán nem büdös, de nehéz összekeverni a vízszerű aktiváló folyadékkal. Könnyű felkenni és nem csöpög. Lemosás és szárítás után leesett az állam!
Gyönyörű, egységes színe lett a hajamnak. Ősz hajszálak teljesen eltűntek. =)
A hajam csillogó és tényleg gyönyörű!! Biztos, hogy áttérek erre a márkára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Gyönyörű, egységes színe lett a hajamnak. Ősz hajszálak teljesen eltűntek. =)
A hajam csillogó és tényleg gyönyörű!! Biztos, hogy áttérek erre a márkára.

csibike100

2016. július 15.

Egy ideje én festem anyukám haját és ezt a hajfestéket is kipróbáltuk. Szépen befedte az ősz hajszálakat, de a végeredmény borzasztóan természetellenes lett. Pedig két árnyalatot is kipróbáltunk (egy barnásat és egy vöröseset), de mindkettő csalódást okozott és a tartóssága sem a legjobb. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

Mturi96

2016. július 14.

Padlizsánlila árnyalatot használtam. Betartja amit ígér, nem kopott vészesen. Azt bánom, hogy rézvörös árnyalata nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Brigiiii

2016. június 29.

Szép a színe nem kopik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Szép a színe nem kopik:)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol