Londa Professional

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml + 50 ml + 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. február 17.

Kiszerelés:   50 ml + 50 ml + 10 ml
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

A Londa Color Blend Technology gazdagon pigmentált tónusokkal rendelkezik, amelyek együttes hatása többtónusú hajszín kialakítására képes akár 8 héten át.

Mantra

2021. április 17.

Már több, mint fél éve csak ezt a hajfestéket veszem. Elégedett vagyok a színével (8/13), a fedésével, nem kopik. Állaga megfelelő, nem csöpög, nem csípi a fejbőrömet. A szaga nem túl jó, szúrós, de ezt elnézem neki. Vállamig érő hajamra egy doboz elég.
Mostmár a lányomnak is ezt veszem fekete színben. Csodás csillogó fekete a haja, nem fakul, színét megtartja. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

katalinmester13

2020. november 30.

A 4/00 sötétbarna az én őszülő hajamat inkább világosbarnára festette. Majd az első mosás után még világosabb lett. Utána tartotta magát a következő hajfestésig. Nem kopott. Mivel a színével nem voltam elégedett, más márka hajfestékét választottam a következő festéshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 30.

Miruska

2020. november 1.

Update 2:
Sajnos lejjebb kell pontoznom. Elkezdett hullani a hajam (akár lehet mástól is), nagyon száraz, nincs meg a festés utáni ápoltság érzése, s sajnos bevörösödik a színe.
Update:
Végre, végre, végre! Nekem a 3 hajmosás általában a vízválasztó, addigra szokott kiderülni mit tud a hajfesték. Elképesztő, hogy egy drogériás, olcsóbb hajfestékben találtam meg a számításomat. A színe tényleg mosásról mosásra szebb, természetes árnyalat. Az őszeket befedte, s a legdurvább halántéki résznél is csak mostanra csillant meg minimálisan az ősz. Hozzátenném, hogy volt olyan profi festék, ami be se fogta ezt a részt. Úgy, hogy megy az 5*.

Pár hónapja elég sok őszhajszállal lettem gazdagabb. Az elmúlt fél évben szokásomhoz hívem kísérletezgettem, de főleg azért, mert semmi nem fogta be az őszeket, ha igen, akkor meg 3 mosás után már látszódtak, 3 hét után meg nem csak az 1 cm lenövés, hanem vagy 5 cm hosszan a korábban festett őszhaj is virított. Drogériás és profi festékkel is próbálkoztam, ezen belül 0-s végűvel, mert elvileg ugye az fed a legjobban. Na, hát el lehet képzelni, hogy néz ki így a fejem. Átolvastam az összes véleményt, s abban maradtam magammal, nagy benső tanakodás után, hogy kipróbálom ezt a londat, amihez még nem volt szerencsém.
Egy doboz marha kevés volt a vállig érő hajamra, még jó, hogy kettőt vettem, s gyors bekevertem még egy fél tubussal. Büdi, de nem elviselhetetlen, jól kenhető csak ugye sűrű, így utólag összefésülni lehetetlen, vagy lehúzni a hajvégekre. A fejemet nem csípte, pici meleg érzés volt, de nem égetett. A balzsamja elég jó, a festékkel együtt olyan illatra, mintha épp a fodrász festené a hajam.
A szín 8/13, nem lett teljesen olyan, mint a dobozon, de nem lett sötét. A színmélység megfelelő a dobozon lévő képpel, ennek én nagyon örülök. Hamvasabbat reméltem, nekem aranyszínű lett, de nem az a csúnya vöröses, rezes. A hamvasról már rég lemondtam, a hajam alkalmatlan rá. Még napfénynél meg kell néznem, hogy milyen, s, hogy pár mosás után mit hoz. Ami még jó, hogy szárítás után, (persze a szokásos rutinom szerint, hajpakolás, kifésülés könnyítő, hajolaj) nem érezni azt a kimondott festék szagot a hajon, ami más hajfestéknél benne marad, valamint tök puha, fényes a hajam, s nem szálkás. Most így este lámpafénynél úgy tűnik, hogy befogta az őszeket. Nekem eddig tetszik, most adok 4 csillagot, de, ha a fentebb leírt igényeimnek megfelel, fel fogom pontozni.

Megnéztem nappali, természetes fénynél, így már sokkal hamvasabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 1.

Update 2:
Update:

Megnéztem nappali, természetes fénynél, így már sokkal hamvasabb.

parblek

2020. július 28.

Ha valahol volt lehetősége bizonyítani ennek a festéknek az az én hajam volt. Kb. 15 cm egérbarna haj, utána ugyanennyi kikopott hennavörös. Erre tettem 2 hete egy 8.1 árnyalatú casting színezőt, gondoltam ha túl világos akkor legfeljebb nem fogja be. Ebből lett sárgás hajszin, a végén vörössel. 2 hétig bírtam. Ezután vettem ezt, 7.13 as árnyalatban. 8 hétig tart gondoltam színező. Hát nem, de már akkor is felhasználtam. Valóban erős szaga van, és narancssárga színű volt összekeverve. Azután ahogy hatott átváltott kávébarnára. Miután kimostam gyönyörű világosbarna lett arany tónussal. Talán a legjobb szín amit valaha próbáltam. A vörös henna maradvány eltűnt. Remélem tartós lesz a szín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 28.

Mirabylia

2019. július 8.

Vicces, hogy átfutva a leírásokat mennyien emlegetik a 16-os színt. :D
Én is ezt a közép szőkét használom már nagyon rég óta megszakításokkal. Allergiás vagyok több hajfesték összetevőre, így nehéz használhatót találnom. A hajam nagyon sötét barna és vörös pigmentes, ezért szinte minden szín sötétebb lesz, és vörösödik a hajamon. Teljesen meglepő, de ez majdnem tökéletesen a dobozon jelzett színt hozza. Ha világosabbat szeretnék, akkor 12-es oxival keverem. Ha sötétebb, vöröses barnát, akkor csak 6-ossal.
Az állaga jó krémes a híg aktivátor ellenére. Flakonból és ecsettel is jól felvihető. Ez a szín nekem sosem "ereszt".
Nekem bevált mind a színe, mind az összetétele. Illik a tónusaimhoz, mindig kapok bókot emiatt. A hajam puha és kezelhető lesz tőle.
Ár/érték arányban szerintem szupi kis festék, remélem sokáig kapható lesz és csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Vicces, hogy átfutva a leírásokat mennyien emlegetik a 16-os színt. :D

Msfox

2018. február 19.

A Mahagóni vörös 53-as árnyalatot vettem. 3 héttel festés után MÉG MINDIG engedi a színét. Borzalmas. Felkenve az első néhány hajmosőásig szép színt ad, aztán minden mosással fakul, mintha színező lenne, 2-3 héttel festés után már inkább "lelakott" hatást kelt. Nem veszem újra, ettől még a Joanna is jobb volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

doris92

2017. október 8.

Középszőke árnyalatot próbáltam ki, mivel a szőke melír nem igazán jött már be, de még sem szerettem volna olyan sötét színt... Azt kell hogy mondjam tökéletes lett az eredmény, egy gyönyörű világosbarnát kaptam (mert ugye eleve sötét volt az alap), viszont a melír így is látszik, csak inkább világosbarnás. Szerintem marha jól néz ki. Nővérem a hamvas szőke hajára kente fel, neki egy hamvas barnás/szürkés árnyalat lett. Annyi nehézségem volt, hogy a folyós aktiváló folyadékkal elpepecseltem egy ideig, de a felvitele kiváló volt. Ezért az árért szerintem veri bármelyik drágább hajfestéket. NE féljünk az olcsó dolgoktól, mert nem mind rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

goldgirl

2017. szeptember 11.

16-os színárnyalattal festettem a lenőtt hajtövemet, egyébként szőke melír van hajamban, a saját alaphajszínemet(szürke, se nem szőke, se nem barna) világosítom már egy ideje. Elsőre kicsit sötétnek bizonyult, kicsit el is keseredtem, mert nem ilyenre számítottam, viszont az első hajmosás után A TÖKÉLETES árnyalatot sikerült elérni, körülbelül ilyen az álomhajszín, így egyenlőre 4 csillagot kap, mivel ez sem csodaszer, illetve kíváncsi vagyok a további kopásra, viszont 650 Ft-ért szinte ajándék volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

flaghunter

2017. május 13.

A Burgundi árnyalatú festéket választottam a barna hajamra. Könnyen kezelhető festék, nem csöpög, az ősz hajszálakat szépen befogta. Olyan lett a szín, mint a dobozon. Ajánlom mindenkinek kipróbálásra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

szanii

2017. május 7.

Édesanyám évek óta használja (53, mahagóni). Én szoktam festeni a haját, nagyon jó állag, könnyű vele dolgozni, természetes, szép hatást ad. Tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol