Londa Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajformázók

3D-Sculpt mikro-polimerekkel. A "Lock" egy professzionális extra erős- és azonnali tartást biztosító hajlakk hosszantartó extra erős tartással. Könnyen kifésülhető és kimosható maradvényok nélkül. Hidratálja a hajat anélkül, hogy elnehezítené vagy zsírosítaná.

Reni91

2014. június 27.

A fodrászom ajánlotta és be is vállt. Tart is sokáig, de ugyanakkor könnyen kifésülhető. Így ha sokat piszkálom a hajam, vagy igazítom napközben akkor nekem is kijön belőle. De annyi az egész, hogy nem kell piszkálni és úgy egész nap bennemarad a lakk és tartja is szépen.
Ez mellett még előnye, hogy nagyon kellemes az illata és ami nagyon nagy előnye, hogy nem látszik meg a hajon mint egy két lakknál, hogy olyan mintha korpás lenne...egyáltalán nem lászik, h be lenne fújva, mégis tart. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

Nicu

2014. február 10.

Akármennyit fújok a hajamra, nem tartja meg. Előnye, hogy könnyen kifésülhető. Lehet nekem van ilyen makacs hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

zmbanett

2013. május 28.

Az a fajta hullámos hajam van, amire nem lehet azt mondani, hogy göndör, sem azt, hogy egyenes, de nem is mindig hullámos. Na ezt belőni művészet. A boltban kapható lakkok közül egy se tart 8 percnél tovább....de több fodrász lakkot is próbáltam már. Ez úgy ahogy bírja mondjuk 2-3 órán át. Az eddigiekhez képest gratulálnom kell neki, ezért a 4 pont. De még mindig keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

april

2012. december 21.

Szintén szögegyenes hajam van és eddig ez jött be a legjobban. Inkább úgy mondanám, ez ért valamit is az összes kipróbált hajlakk közül. Nagyon tetszik, hogy nem teszi ragacsos, kifésülhetetlen izévé a hajam. Ez a legjobb tulajdonsága. Szeretem a természetes hatású hajat, szóval nem szoktam sokat fújni belőle, így nem is brutál erős. Kár,hogy nagyon drága lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 21.

szisz5

2012. augusztus 20.

szögegyenes hajam van, és nem nagyon marad meg benne semmiféle hullám fél óránál tovább. Próbálkoztam mindenféle lakkal, semmit nem használtak, míg egy fodrász ajánlására kipróbáltam ezt. A legerősebb hajlakk, amivel valaha találkoztam. :) A hajam egész nap úgy áll, mintha épp akkor léptem volna ki a fodrásztól.
Nagyon jó! Jó szívvel ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Nagyon jó! Jó szívvel ajánlom mindenkinek!

Vitaminok: Panthenol