Long 4 Lashes

Ár:   3840 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Samponok

Megerősíti a gyenge és töredezett hajszálakat, megakadályozza a hormonális és genetikai változások, kimerültség, stressz, kiegyensúlyozatlan táplálkozás és a környezeti tényezők okozta hajhullást. A magas koncentrációjú innovatív Tetraxidylum komplex serkenti a mikrokeringést és megakadályozza a hajhullást. Az allantoin csökkenti az irritációkat és megnyugtatja az érzékeny fejbőrt. A sampon láthatóan javítja a haj állapotát, csökkenti a töredezést, és fényes ragyogást, vitalitást biztosít.

Kutatásokkal igazolt hatás:*

• kevesebb hajhullás (76%)
  • erősebb haj (86%)
  • csökkent töredezettség (86%)
  • fényesebb haj (86%)
  • csökkent fejbőr irritációk (86%)

*30 fős, önkénteseken végzett, független vizsgáló laboratórium által felügyelt kutatás, 5-6 hetes használat során.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, allergiára hajlamos bőrön.

Valentina00

2020. december 13.

Félve vettem meg az itteni kommentek miatt, de úgy voltam vele, hogy ha csak fele annnyira hatásos mint a szempillanövesztő széruma, akkor már megérte. Nekem teljesen megvolt a WOW hatás! Vékonyszálú göndör festett hajam van és 2 éve egy gyulladás miatt elkezdett nagyon sok kihullani. Nyilván rendeztem a gyulládásos problémát, de teljes volt a kétségbeesés, mert amúgy se volt dús hajam, de ezek után alig maradt belőle. :( És akkor találtam rá erre a samponra... Azóta folyamatosan ezt használom, nekem teljesen bevállt, olyan gyönyörű dús hajam lett tőle, hogy állandóan dícsérik *-* Direkt figyeltem és láthatóan kevesebb haj hullott ki hajmosáskor a normálishoz képest. Engem teljesen meggyőzött, azóta mindenkinek csak ajánlgatom. :D Az ára valóban nem kevés,de nekem kb fél-3/4 évre elegendő heti 3 hajmosás mellet, (ja és még a gyorsan zsírosodó hajamon is segített) én úgy használom, hogy előmosom gyorsan egy olcsó samponnal és utána 2. mosásra már viszonylag keveset kell használni belőle és fent hagyom a hajamon 3-5 percig, addig fogat mosok/tusolok stb. Nekem teljesen újravevős, sőt amíg lehet én tuti ezt használom majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

mfzsofi

2020. október 11.

Nekem sajnos nem hozta azt a wow hatást.. Olyan mint egy sima sampont, és ezért sokkalom az árát. Nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

barbaraaa929

2020. január 12.

Szülés után borzasztóan elkezdett hullani a hajam, ezért megvettem.
Nos, a hajhullást valóban csökkenti, de nagyon zsírosodik tőle a hajam... konkrétan csomókban. Emellett gyorsan fogy, mert sok kell belőle egy hajmosashoz is, ahhoz meg elég drága, hogy egy hónap alatt elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Szülés után borzasztóan elkezdett hullani a hajam, ezért megvettem.

Hippolita

2019. január 31.

Nekem teljesen hozta, amit reméltem.
Én hormonális hajhullásra kerestem sampont, és a harmadik hajmosástól volt az látványos, hogy alig hullik már a mosás közben is, és azután is a fésülködéseknél.
Emellett volument ad, így egyáltalán nem tűnik fel, hogy egyébként nem sűrű a hajam.
Használok mellé balzsamot is másik márkától, de ezzel együtt fényesebb és selymesebb is, mint mikor korábban egy másik samponnal használtam ugyanazt a balzsamot, így ezt is ez a termék adja.

Nekem 5 csillagos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Nekem teljesen hozta, amit reméltem.

Nekem 5 csillagos!

karaibrahimgil

2018. december 14.

Tetszett a sampon leírása, mivel olyan terméket kerestem, ami hasonló pozitívumokat ígér. Marketingesként persze tudom, hogy az ígéret és a hatás két külön dolog, de ha már ennyi pénzt elkérnek érte, gondoltam, nem lehet rossz. A szempillanövesztő társával együtt használom, és ugyanazt tudom elmondani róla, amit arról is: mintha kis változás tényleg tapasztalható lenne, de sajnos nem látványos az eredmény. A 200 ml ráadásául borzasztó könnyen fogy, és összetapasztja a szőkített hajvégeimet, így elengedhetetlen mellette balzsam használata.
Sajnos azt is észrevettem, hogy elkezdett tőle korpásodni a hajam - nem tudom, mi a baja a fejbőrömnek a drogériásnál drágább hajápolókkal, de a Joicoval is ugyanígy jártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid