LOOK by Bipa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: A felhők fölött örökké kék az ég blog, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   külföld (Bipa)
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homokhatású körömlakk

emcuscicus666

2015. augusztus 27.

Megvan a feher, az arany es a turkiz arnyalat is. Imadom! Gyonyoruen csillog-villog, buliba tokeletes. Nagyon hamar megszarad a ket reteg, es igy hamar keszen vagyunk a lakkozassal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Kinyi

2015. május 12.

Ez volt életem első homoklakkja, úgyhogy nem igazán volt összehasonlítási alapom. Ajándékba kaptam az egyesszámú glitter lilac színt, így az ár-értékarányra nem tudok mit mondani, de annyi biztos, hogy én imádom. Nagyon szép színe van, a tartóssága átlagos (2-3 nap). Egyetlen dolgot nem szeretek benne, és az az ecsete. Nyeklik-nyaklik a körmeimen, és nehéz vele egyenletesen eloszlatni a lakkot. De ez az egyetlen negatívuma, de amúgy puszipajtások vagyunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 12.

A felhők fölött örökké kék az ég blog

2014. december 18.

Tartósságáról nem tudok még nyilatkozni, mivel kb egy órája kentem fel, de csodaszép színe van a fehérnek, iszonyúan csillog, vibrál, gyönyörű! A száradási ideje átlagos, két rétegben szépen fed. Homoklakknak kicsit talán túl sima, de kicsit érdes felülete van. Ha tartós is lesz, nagyon jóban leszünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.