Lora

Ár:   290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. november 8.

Kiszerelés:   10,5 g
Lelőhely:   fodrászkellékes

Viivcsoo

2015. január 30.

Nagyon szép színei vannak és nekem egésznap tartanak:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

Nagyon szép színei vannak és nekem egésznap tartanak:)

roni07

2014. augusztus 1.

100 ft-os üzletbe, jártamba-keltembe, nézelődés közepette bekerült a kosaramba még pár társával együtt. Mind a két színösszeállítású paletta megvolt, így gondoltam ennyi pénzért (500.-) simán vehető mind a kettő. Jól tettem, hogy megvettem. Sok szín, szép színek, jól kombinálható egymással. Amin meglepődtem, hogy igen tartós, alappal bírja a teljes napot. nem hullik, nem porol.Kicsit fényes, szóval aki mattra vágyik, ne ezt vegye (azt még én iskeresem:)). Csomagolása, na arról ne is beszéljünk. :) Szóval ár-érték-minőség, tökéletes összhangban van.
Ez így, ennyiért nagyon korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Ez így, ennyiért nagyon korrekt.

Underbelly

2014. június 25.

Az egyik kedvenc palettám, nagyon szeretem. :)
A doboza gagyi, de ezért nem vonok le pontot, mert a szemhéjfesték minősége kárpótol. Gyönyörű színek, szépen felvihetőek, jól kombinálhatóak.
Alappal kifejezetten tartósak is.
A képen látható verziója van meg, de a másikat is meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Az egyik kedvenc palettám, nagyon szeretem. :)
Alappal kifejezetten tartósak is.
A képen látható verziója van meg, de a másikat is meg fogom venni.

Guppi

2014. május 2.

Belenyúltam a tutiba amikor megvettem ezt a palettát. Illetve palettákat, mert mindkét variáció a kosaramban landolt. Gyönyörűek a színek, szép élénkek és nagyon jól kombinálhatóak, nappali és esti party-sminkhez is használható. Nem porol, viszont közepesen tartós, de pár órát azért kibír alap nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

momóka88

2014. február 20.

A képen látható paletta van meg egész régóta,mert nem minden nap használtam, fekete tussal szeretem feldobni,inkább a barnásabbak fogynak (sötétbarna szemem van), én szeretem nagyon,igaz tényleg sok hasonlít,de megéri. Tok miatt táskába nem tettem még,de jó-közepesen tartós,annyira nem is kell magammal hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

missmisfit

2014. február 1.

A 01 és a 02 is megvan. (van még más is belőle?) Az árukat megérik, helyesek, pigmentáltak, bár a hasonló árnyalatokat szerintem felkenve nehezen lehet megkülönböztetni. Én elsősorban "játszani" vettem őket, kísérletezni, hogy melyik szín áll nekem jól és hogyan. Erre különösen alkalmasak, hisz összesen 36 színt kapok 1300 Ft-ért. Egy jó alappal pedig élesben is merem őket viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Bunnylove92

2014. január 30.

A képen látható van meg, szerintem nagyon pigmentált, szép színek( néhány kivétellel), olcsó is, hát a csomagolás gagyi, de ilyen otthoni palettának bőven jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

MayaBaba

2013. november 23.

Az én palettámban kékes-lilás-rózsaszínes színek vannak főként. Nagyon szépen fednek és könnyen összedolgozhatóak. Egyetlen hibája a csomagolás: a fedele nekem hamar tönkrement és nem záródik rendesen, pedig vigyáztam rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

RozaVonT

2013. július 16.

Szép,viszonylag tartós paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Szép,viszonylag tartós paletta.

Bellala

2013. június 27.

Nekem a világosabb verzió van meg, nagyon szeretem. Szoktam nedvesen is használni, úgy kevésbé csillámos, csak szolid fénye van. Sajnos nem mindegyik szín egyformán pigmentált,vannak gyengébbek is, amiket kicsit építgetni kell, viszont hihetetlen tartós, szemhéjalappal bírja az egész napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol