Lora

Ár:   290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. november 8.

Kiszerelés:   10,5 g
Lelőhely:   fodrászkellékes

Cintii

2013. március 29.

Nekem is ez van meg és baromi jó. Szépen pigmentáltak a színeik, tartósak és szupercsillámosak.
Nem tudnék rosszat mondani róluk.szeretem őket.5/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

Nem tudnék rosszat mondani róluk.szeretem őket.5/5*

szanii

2013. március 5.

A barna szememhez tökéletesen megy az összes árnyalat. Ára kb 400-500 forint volt a százasboltban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 5.

katuska8

2013. február 13.

Tegnap vettem meg ezt a palettát, mert kerestem ilyen csillámos színeket és nem csalódtam. Jól pigmentáltak és szépen lehet kombinálni a színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

vador

2013. január 12.

Ez előtt csak egy hármas Lora palettám volt, lenne több is, mert pigmentáltság, tartósság, összetevők tekintetében ezért az árért hibátlanok, de annyira olcsó hatású színeket sikerült eddig összeválogatniuk, hogy inkább hanyagoltam. Ebből viszont a 02-es nagyon szép, csupa bronz, bézs, lila, zöld, szóval olyasmik, amit amúgy is szeretek. A halvány színek is meglepően jól muzsikálnak (különösen szép a bal első oszlop középső színe, egy lilásan irizáló pezsgőszín), a bronzok egyenesen verhetetlenek, egyedül a feketéje nem üti meg a mércét. Maximálisan kihasználható színei vannak, szerintem sokak ízlését eltalálta.
A csomagolás praktikus, nem foglal helyet, remélem utazáskor se fog sérülni. A színek kb. 5 Ft-os méretűek, nekem épp elég is ennyi egy-egy színből.
580 Ft, kiváló vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

580 Ft, kiváló vétel volt.

juctus

2012. december 2.

Én az Euro Family-ben vettem a 01-es színválasztékban. Nagyon változatosak benne a színek ,ezért is volt vonzó számomra. Valamelyik szín pigmentáltsága nagyszerű ,de van olyan is ,ami borzalmas.
Összességében egész jó paletta ,megérte azt az 580ft-t :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 2.

Összességében egész jó paletta ,megérte azt az 580ft-t :)))

kivina

2012. november 15.

Én szeretem a Lora termékeket. Az árukhoz képest nagyon is jók. Több palettám is van, és szerintem minden szemfestékem ez a márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

RicoCake

2012. november 8.

Ilyet én is vettem pont a képen láthatót, gondoltam egy próbát megér! Egyébként az újabb fajta 3 részesbe vannak matt/félig matt színek is!! Ez nem olyan gagyi porzós mint az elözőek, ezt lehet satírozni is! Szerintem nagyon jó, de így is csak 4pont mert vannak ennél jobb szemhéjpúderem is, és én nem szeretek az ár miatt le vagy felpontozni valamit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 8.

SlecckelMarine

2012. november 3.

Eddig néhány színt használtam belőle, de nagyon elégedett vagyok.
2-es számú színválasztékban vettem meg, de még ilyen jól hasznosítható és jól keverhető színekkel nem találkoztam. Nagyon szép, egyszerű, diszkrét csillogású felvive, sem a 3-ashoz, sem a 8-as palettájához nem hasonlítható, sokkal szebben lehet felvinni és nem is porzik annyira.
Nedves ecsettel felvive egész nap tart, a helyén marad. Nagyon jól pigmentált.
Megintcsak azt mondom hogy 580 Ft-ot nagyon megér, nekem az első palettám, amiből előreláthatólag minden színt használni fogok tudni.
Ha jól emlékszem még egy vagy két fajta színkombinációban kapható.
A kivitelezés is szép, egyszerű és igényes. Csini!:) (..szerintem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 3.

Eddig néhány színt használtam belőle, de nagyon elégedett vagyok.
Nedves ecsettel felvive egész nap tart, a helyén marad. Nagyon jól pigmentált.
Ha jól emlékszem még egy vagy két fajta színkombinációban kapható.
A kivitelezés is szép, egyszerű és igényes. Csini!:) (..szerintem:)

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol