Lora

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: makacs.imola, az összetevőket feltöltötte: Saffy15, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Krisztinaia

2017. április 17.

Az árához képest meglepően jó volt emlékeim szerint. :)
Amit nem szerettem benne, hogy csak egyszínű kiadások voltak, így jobban kellett ügyeskedni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Az árához képest meglepően jó volt emlékeim szerint. :)

Ettike

2017. február 14.

Véletlenül bukkantam rá, és nagyon megszerettem! Hihetetlenül olcsó, természetesen hat, nincs benne káros összetevő, kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Agibaba8809

2017. február 7.

Imádom :) Csak ezt használom .Nagyon bevált.Mikor felhelyezem mindig azt hiszik szoliba jártam .Olyan jól áll az arcomon.Megérdemli 5 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

SzTellsIt

2016. december 28.

Nagyon régen vettem egy százasban, pont a mai napon dobtam ki mert már kb 5 éve állt itt. Én szerettem egy ideig, újdonság volt nekem. Jó volt az illata, akkor kezdtem el nagy ecsetet használni, eleinte jól pigmentált is volt. Aztán azért hagytam abba a használatát, mert ahogy kopott, úgy "fogyott ki az anyag is belőle". Mintha elvesztette volna az erejét. Ennyi pénzért megéri egy darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Vivoca38

2016. május 2.

Én szerettem, jól pigmentált, viszont vigyázni kell vele, mert túlzásba lehet esni. Nagyon hosszú ideig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

alexandra_domotor

2014. augusztus 25.

A legjobb Lora termék(!), nem volt probléma a pigmentáltságával sem. Mivel gyöngyök vannak benne, így sokkal tovább kitart. Viszont az összetevőkre mára már sokkal szigorúbban tekintek, így nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

lucacica

2014. június 14.

Nagyon örültem a terméknek, mert jó áron, elég pigmentált terméket kaptam. szerettem, aztán elkezdett alig fogni. Törtem össze benne gyöngyöket, de szinte semmi színe sincs így sem. Pedig korábban nagyon pigmentált volt.
Dobom ki, nem veszem újra, akkor már egy Essence, vagy egy Lovely jobban megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Dobom ki, nem veszem újra, akkor már egy Essence, vagy egy Lovely jobban megéri

OAdrienn

2013. december 24.

Pigmentáltságuk az van, meg kell hagyni. Emiatt nekem nehézkes volt velük dolgoznom, mert nagyon kellett vigyázni, nehogy túl sokat vigyek fel. Viszont tartósak és nagyon olcsók. Összetevők miatt nem használnám már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

fayless

2013. október 31.

Első pár hónapban tényleg nem volt rossz, de aztán mintha nem akart több pigment felmenni a pirosítóecsetre. Kapargattam, mindent csináltam, de semmi. A jó ára miatt kap egy hármast, de többé nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Kriszta.1983

2013. október 25.

A bronzos árnyalatút vettem meg kíváncsiságból,és a kedvező ára miatt (350 Ft volt).
Meglepően szép színe van,de csínján kell bánni a felvitellel,mert könnyen túlzásba lehet esni vele.
Egyébként szép,természetes,napsütötte hatást tudok elérni vele.
Ár-érték arányban nagyon jó.

Kb egy hónapos használat után lekopott róla a bronzos szín,és számomra használhatatlan lett. Kukában landolt. Mínusz 2 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 25.

Egyébként szép,természetes,napsütötte hatást tudok elérni vele.
Ár-érték arányban nagyon jó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.