Lora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vanipop07, Módosítva: 2014. január 3.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

C vitaminnal dúsított alapozó

Betty05

2017. május 10.

Kiegészítésképpen szoktam használni szemöldök alá. szemhéjra. Sűrű állaga van,ezért a fedése is erősebb. Teli arcra én nem feltétlenül javasolnám ha nem muszáj. (elég erősen fed)De elfér egy a sminktáskában. Ilyen kis apróságokra szívesen használom . de összességében elégedett vagyok vele. Mindig újra vásárolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Szozs

2015. május 30.

Hál' isten, hogy már nem gyártják. Életem legrosszabb alapozója volt, és az egyedüli amitől kipattogtam valaha is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Dézi

2015. március 3.

Imádom, szuper! Nagyon szépen fed, nem áll meg a ráncokban, pórusokban, olyan mintha semmi nem lenne az arcomon! Még a korrektort is ki lehet vele váltani, ha duplán kenek a problémásabb részekre és még akkor is csodaszép egyenletesen eloszlik a bőrömön. Reggeltől estig tart púder nélkül is, nekem nagy szerelem, biztos hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Díva.96

2014. december 28.

5-6 évvel ezelőtt ez volt az első alapozóm.:) Akkor sem használt,talán rosszabb is lett a bőröm tőle.Azóta igenis azt tapasztalom,hogy az ár (többek között) egyfajta biztosíték.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

metines20

2014. május 5.

szar a színe és fényes 1 x vettm mert ocssso vot inkább a drágább vagy semmi:3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

szar a színe és fényes 1 x vettm mert ocssso vot inkább a drágább vagy semmi:3

nius

2014. március 20.

Volt ilyenem, még ifjonti naivságomban vehettem (gondolom most).
Igazából, ez az a termék, ami pont annyit tud, mint amennyibe kerül: szinte semmit.
Alapozó? Vicc. Amit mindenesetre tud: szétbarmolja az emberlánya bőrét, nem fed...semmit nem csinál.
Bár, 400Ft-ért mit vár az ember?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Volt ilyenem, még ifjonti naivságomban vehettem (gondolom most).
Bár, 400Ft-ért mit vár az ember?:)

banánfalevél

2014. február 28.

Rosszabb minha semmit se kennék az arcomra...Semmire sem jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 28.

Rosszabb minha semmit se kennék az arcomra...Semmire sem jó!

iloveszjag

2014. február 23.

Nekem volt ilyen alapozóm utáltam. A puderemen is átfénylett, a bőröm kipattogott tőle és nagyon hamar lejött.
Csak rossz volt benne. És a fedese egyenlő a nullával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 23.

Csak rossz volt benne. És a fedese egyenlő a nullával.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol, Calcium Gluconate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.