Best of Beauty 2019

Lora

Ár:   100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vorosdori, Módosítva: 2013. november 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Vivien1998

2014. december 10.

100ft ért vettem meg is látszik..szép meg minden jól csillog csak fel kenem a szememre és az egesz fejem csillog egy 10perc múlva:/:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 10.

FerJuci

2014. augusztus 18.

Nekem is van egy arany színű, potyog rendesen, ahogy kell. :D Mindenképpen alappal kell használni, később pedig garantáltan csillámos lesz minden. Szeretem azért, feldobhatok vele bármilyen szemhéjfestéket, ha egy kis csillogásra van szükség. Királykékkel baromi jó szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

szandrah86

2013. december 29.

Ezüstöm,lilám és arany színem van belőle. Szemre ezek a csillámok jobban használhatóak mint a nagyobb szemcsések amik inkább köröm díszítésre valók. Kell valami alap alá amibe beletapad mert sajnos nem tartós ha csak az ujjaimmal beleütögetem a szemhéjporba. 290 forint volt egy eurós boltban 3 darab. Így megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.